در اين بخش مي‌توانيد در مورد سلاح و ادوات جنگي زميني به بحث بپردازيد
Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
40

تشکر کرده: 6 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 15 اردیبهشت 1390 19:23

آرشيو سپاس: 74 مرتبه در 14 پست

Re: ورود به دوره کماندویی . رنجر . تکاور

توسط Warlock051 » پنج شنبه 27 مرداد 1390 20:49

با سلام!!!!
ممنون از جوابتون!!!یک سوال دیگه داشتم!!!! ایا ورود به ارتش بهتره یا سپاه (از نظر کیفیت اموزش هر چه سخت تر بهتر)
و یک سوات دیگه باید قبل از ورود به ارتش یا سپاه باید اموزش رزمی بلد باشی (من الان میرم جدو تا بدنم ورزیده بشه ایا ورزش خوبی هست یا برم هنر رزمی دیگای ببینم)

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
74

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 19 اسفند 1389 12:15

فکه

آرشيو سپاس: 203 مرتبه در 55 پست

توسط W W 3 » جمعه 28 مرداد 1390 14:20

با سلام.من چند وقتی که اگهی استخدامی سپاه ندیدم.ولی در هر صورت به نظر من اموزش های ارتش بسیار سختره ولی امکانات سپاه بیشتره.در مورد اموزش های سخت ببین میتونی بعد از تقریبا 12  ساعت فعالیت شدید بدنی شب وقتی خوابیدی بیان با لگد بیدارت کنن و اونقدر بدوننت تا بیاری بالا.اگه قبل از ورود به ارتش بدن ورزیده ای داشته باشی کمتر اذیت میشی.در مورد جودو هم اینکه یکی از ورزش های اصلی نیرو های ویژه است.جودو بچسب بش و سخت کار کن ورزش خیلی خوبیه.من خودم کیوکوشین و کیک بوکسینگ کار میکنم و دنبال جودو هم هستم.اگهی استخدام دانشگاه افسری ارتش هم دور و ور بهمن ماه منتشر میکنن.
روز فکر من این است و همه شب سخنم که چرا غافل از احوال دل خویستنم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب W W 3 تشکر کرده اند:
Warlock051

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
40

تاريخ عضويت

توسط Warlock051 » جمعه 28 مرداد 1390 23:35

یکی دیگه دیگه اخریشه(شاید) :-o
ممنون از جوابتون!!!
درباره عملیات هاش چطور ؟(((نکه اموزش بدن و بگن برو تا جنگ شه(خدا نکنه)!!!!(از لحاظ بیشتری درگیریها با گروهک های ضد انقلاب اسلامی و نفله کردنشون هر چه عملیات ها بیشتر بهتر!!!)و نیروی قدس فقط از سپاه میگیره؟!!!!!! (ارزو بر جوانان عیب نیست)

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
74

تاريخ عضويت

فکه

توسط W W 3 » شنبه 29 مرداد 1390 11:09

با سلام.عملیات ها معمولا جزو اطلاعات خیلی محرمانه است و ادم معمولی نمیدونه و من هم اطلاعاتی ندارم.ولی احتمال زیاد عملیات هایی دارند چون خود سرهنگ پیمبری فرمانده  تیپ 65 هوابرد در مصاحبه گفت که ما عملیات هایی ام داشتیم.احتمالا عملیات های سپاه هم بیشتره و چون نیرو ی نظامی غیر رسمی در جهان است معمولا سپاه رو درگیر میکنن.در مورد نیرو ی قدس هم اطلاعاتی ندارم.جناب WARLOCK051 یه چیزی میگم ناراحت نشو .شما یه کم سرت باد داره.جنگ که الکی نیست با اون چیزی که تو فیلما نشون میده خیلی  فرق داره.

mehdinoor, sghanbare1, Warlock051

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
40

تاريخ عضويت

توسط Warlock051 » يکشنبه 30 مرداد 1390 05:16

با سلام!!! :lol:  :lol:  :lol:
جنگ می دونم الکی نیست اما همیشه باید امادگی دفاع از اسلام و میهن نمونو داشته باشیم یا نه!؟
و حالا نگفتین به نظر شما  ارتش بهتره یا سپاه؟ یا اصلا فرقی نمیکنه!!!!!!!!!(نظر خودتونو بفرماید)
راستی من عفونت لثه دارم اما میشه خوب شد و دندان هایم فاصله داره!!!و هیکلم گنده نیست اما ورزش کارم(رد میشم )
میشه کامل در باره ی معاینات پزشکی و عقیدتی و چیز های دیگش توضیح بدین (کامل) ممنون میشم(خیلی میترسم رد بشم)
با تشکر

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
74

تاريخ عضويت

فکه

توسط W W 3 » يکشنبه 30 مرداد 1390 13:59

با سلام.در مورد ارتش و سپاه اینکه تاکتیک ارتش جنگ کلاسیکه ولی سپاه رو جنگ نا متقارن کار میکنه.مثلا ارتش رو ساخت ناو کار میکنه و سپاه رو ساخت قایق های تندرو.ولی نیرو هوایی ارتش از سپاه خیلی قوی تره.نیرو ی دریایی هم هر کدوم رو یه چیزی دارن کار میکنن قابل مقایسه نیست و در مورد نیرو ی زمینی در یک سطح هستند ولی تجهیزات سپاه جدید تره.ولی در کل ارتش و سپاه مکمل یکدیگرند.
در مورد عقیدتی سیاسی اینکه رساله رو یه دوری بزن و احکامی رو که کاربرد بیشتری دارن بیشتر بخون و اطلاعاتتم در مورد تحولات منطقه و انقلاب ایران و اینجور بحثا بیشتر کن.
در مورد تست بدنی  اینکه در حالت کلی نباید مشکل یا بیماری خاصی داشته باشی.قد باید بالای 165 و وزنتم بای با ید با قدت تناسب داشته باشه هیکل زیاد گنده ملاک نیست.در مورد دندون ها برای خلبانی خیلی گیر میدن .جای چاقو خوردگی عمیق نباید داشته باشی .در مورد جاهای خاص نباید بیماری هایی از قبیل وباسیل و کیست و باد فت و گشادی رگ های بیضه داشته باشی.شکستگی های شدید نباید داشته باشی.و در حالت کلی نباید بیماری خاصی داشته باشی .

Warlock051, ASHKAN95

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
40

تاريخ عضويت

توسط Warlock051 » دوشنبه 31 مرداد 1390 20:50

با سلام!!!!
خیلی ممنون از جوابتون!!!! این هایی که گفتین میشه قبل از اینکه بخای بری تست بدی با عمل و این جور چیزا خوب شد و من فکر نمی کنم اینا رو داشته باشم اما برای مطمئنی میشه ازمایش بدی(قبل از ازمایشی که ارتش میگیره)؟و من یک عمل(چیزه خاصی نبود) داشتم که جاش خیلی تابلو هست!!!!!!! من بچه بودم باد فت داشتم اما عمل کردم دیگه باید بی خیال ارتش شم ؟(هر چی ادم بیشتر حساس میشه بیشتر میترسه)

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
74

تاريخ عضويت

فکه

توسط W W 3 » دوشنبه 31 مرداد 1390 22:07

با سلام.تا جایی که من میدونم به کسایی که عمل جراحی داشتن گیر میدن.حالا نا امید نشو من اطلاعاتم کاملا دقیق نیست باید اطلاعات دقیقو از پزشکای ارتش بپرسی که در این باره کمکی از دست من برنمیاد.

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
40

تاريخ عضويت

توسط Warlock051 » دوشنبه 31 مرداد 1390 23:26

hala man az ki bayad be porsam ke mitonam biam artesh ya na hazinash mohem nist har jor jarahi be khad anjam midam ya har kare dige ke bekhad

Captain

Captain

نماد کاربر
1780

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 اردیبهشت 1386 15:58

آرشيو سپاس: 11669 مرتبه در 1512 پست

توسط typhoon » دوشنبه 31 مرداد 1390 23:41

سلام
شبهای ماه رمضان هست و ساعت خواب ما هم که ریخته به هم!!!!!

جناب  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
بنده نزدیک به بیش از یک سال در بهداری دانشگاه افسری امام علی (ع) خدمت کردم.اون مسئله شما مشکلی ایجاد نمی کنه.بسیاری از دانش جوها در طول دوران تحصیلشون اون عمل رو انجام می دادند،خودم پانسمانشون رو عوض می کردم!!!!!!
دوره تکاور و یا رنجر یک بحث است،ورود به ارتش یک بحث،ورود به یگانهای نیروی مخصوص یک بحث دیگر.خبر موثق دارم بنا به دلایلی متقاضی خیلی کم شده و اکثر کسانی رو که میرند رو جذب می کنند،خصوصا برای نیروی زمینی.
دوست عزیز
من نه شما رو می شناسم و نه با شما دشمنی دارم ولی به این حرفها دقت کن:
من نزدیک به 22 ماه توی 3 تا یگان نیروی زمینی ارتش خدمت کردم:گروه 33 توپخانه،لشگر 23 تکاور،دانشگاه افسری امام علی (ع).توی رسته های پیاده و توپخانه و اداری و بهداری هم خدمت کردم.درجه ام هم گروهبان دوم وظیفه بود.با دوره دیده های دوره های رنجر ،چتربازی ،رزم در کوهستان ،با جنگ دیده ها خدمت کردم.با کسانی که بعد از جنگ توی خاک کشورهای همسایه عملیات برون مرزی رفتند خدمت کردم.با کسانی که بارها تا آستانه شهادت رفته اند خدمت کردم.به خدا به پیر به پیغمبر که ارتش آن جایی که شما فکر می کنید نیست.من می دونم یحتمل یا چند مانور و یا فیلم جنگی دیده اید و یا بازی کامپیوتری و تصورکردید که ارتش ایران هم ارتش آمریکاست!!!!دور این سازمان رو خط بکشید و برید دنبال درس و زندگی تان این سازمان جای هرکسی نیست.
Old soldiers never die.They just fade away

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب typhoon تشکر کرده اند:
Warlock051

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
40

تاريخ عضويت

توسط Warlock051 » دوشنبه 31 مرداد 1390 23:57

با سلام!!!!
ببخشید من قصد این رو ندارم که بگم که شما دروغ میگین اما خودتون بگین اگه کسی نره تو ارتش چه بلایی سره این مردم میاد؟ همیشه یا تو جنگیم یا باید سگ غربی ها باشم که واسه یک تیکه استخون زمین اسمونو باید به هم بدوزیم!!!!!!!!
آخرين ويرايش توسط Warlock051 در سه شنبه 1 شهریور 1390 00:18, ويرايش شده 1 در کل.

Captain

Captain

نماد کاربر
1780

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 اردیبهشت 1386 15:58

آرشيو سپاس: 11669 مرتبه در 1512 پست

توسط typhoon » سه شنبه 1 شهریور 1390 00:04

سلام
صلاح مملکت خویش خسروان دانند.هر جور که خودتون می دونید من خواستم گوشی رو بدم دستتون.و بدونید بیرون اومدن از این سازمان بسیار سخت و پرهزینه است.اگر قصد شما نیروی زمینی است که یک خورده ورزش کن می گیرنت.مشکلی زیادی نیست.باز هم دارم می گم چشمهات رو باز کن.
Old soldiers never die.They just fade away

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب typhoon تشکر کرده اند:
Warlock051

قبليبعدي