1 سوال و یک انتقاد...

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: Shahinshahr
سپاس‌های ارسالی: 5 بار
سپاس‌های دریافتی: 12 بار
تماس:

1 سوال و یک انتقاد...

پست توسط Leonine » شنبه 10 فروردین 1387, 7:43 pm

درود بر همگی عزیزان کاربر...

من 1 سوال و یک انتقاد از مهدی جان عزیز و تمامی همکاران محترمشون دارم.
با سوال شروع می کنم...
CC یکی از کامل ترین ودر عین حال محبوب ترین انجمن هایی هست که من تابحال دیدم،که در تمامی زمینه ها مطلب داره. ولی چرا در جستجوی اینترنتی در مورد محتوای مطالب، این سایت ( مثلا در مورد بخش پرورش اندام که خودم کار می کنم) در قسمت جستجوهای یافت شده توسط موتورهای جستجو یا پیدا نمیشه یا پایینه؟

و یک انتقاد هم داشتم. :shock: چرا بخش ورزش رو در قسمت متفرقه گذاشتین؟ این قسمت به نظر من از بسیاری از قسمت های دیگه هم مهمتره و هم می تونه آمار بازدید از سایت رو به طرز چشمگیری افزایش بده. خواهشمندم در صورت امکان این بخش رو به صورت تفکیک شده در بیارید تا کسانی هم که در این قسمت کار می کنن نیز دلشون خوش باشه. :grin:
با سپاس فراوان :razz:
“God places the heaviest burden on those who can carry its weight.”

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70979 بار
سپاس‌های دریافتی: 31315 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 10 فروردین 1387, 10:17 pm

Leonine
در مورد ايندکس نشدن بنده دقيقا خلاف نظر شما رو دارم
سري به اين لينک بزنيد، اين سايت در حال حاضر بيش از 94000 ايندکس در گوگل داره
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
و همينطور اينکه فرموديد اين صفحه ايندکس نشده هم کاملا اشتباه هست
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
اين هم نتيجه‌ي جستجوي "آموزش پرورش اندام"
و طبق سيستمهاي آمار گير روزانه بيش از 3000 کاربر از طريق گوگل وارد سايت ميشوند، اينکه ميفرماييد جايگاه جستجوي مورد نظر شما در بين ديگر جستجوهاي اين موضوع پايين هست هم با لينکهاي بالا کاملا رد ميشه، چرا که همين تاپيک در صفحه‌ي اول نتايج جستجوي گوگل قرار داره، تقريبا در اغلب موارد جستجوهاي انجمن در صفحه‌ي اول نتايج گوگل مشاهده ميشه
براي مثال بنده کلمه‌ي "تامکت" رو جستجو کردم، خودتون ببينيد
پس فکر ميکنم موضوع کاملا منتفي و خلاف گفته‌هاي شما باشه

و در مورد بخش دوم پيام شما هم، زماني بخشي تفکيک و مستقل ميشه که ترافيک فعاليت و ترافيک کاربري اون در طول سال بالا باشه، بخش ورزش در حالت عادي هم داراي فعاليت چشمگيري نيست و البته خود اين بخش جزو موارد درجه‌ي اهميت متوسط انجمن قرار ميگيره و مثلا مايل نيستيم بالاتر از موبايل، کامپيوتر و هوافضا و امثال اون قرار بگيره
موفق باشيد و در پناه حق :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain II
Captain II
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1622 بار
سپاس‌های دریافتی: 668 بار
تماس:

پست توسط Ra30ol » یک شنبه 11 فروردین 1387, 12:27 am

Mahdi1944, عزيز
با احترام به سخنان شما كه حتما هم درست هستند ،ولي بنده هم همين اعتقاد رو دارم(جايگاه در خور سايت دد جستجو گر ها مشاهده نمي شود.)
البته شايد بنده ناشيانه سرچ كرده ام ،
اما خود من از اونجايي كه گوشه اي از سايت رو متعلق به خودم مي دونم ،انتظار بيشتري در مورد سرچ در گوگل دارم.

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70979 بار
سپاس‌های دریافتی: 31315 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 11 فروردین 1387, 1:47 am

Yahoda گرامي
مسلما نبايد توقع داشته باشيد کلمات نامربوط به مباحث رو جستجو کنيد و نتيجه دلخواه پيدا کنيد، سري به لينکهاي بالا بزنيد دقيقا خلاف نظر شما اثبات ميشه! (فکر ميکنم لينکها رو نديد...)
البته بنده هم ادعا ندارم برترين آمار ايندکس رو داره و ...
اما ميتونم ادعا کنم در بين ديگر انجمنهاي هم رده رده‌ي بالاتر و آمار ايندکس بيشتري داره به نسبت :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”