در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تشکر کرده: 120 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 تیر 1386 02:01

I.R.Iran

آرشيو سپاس: 3600 مرتبه در 672 پست

12 گيگابايت فضاي مجاني ( فوق العاده داغ...داغ داغ - ضرر نمی کنید)

توسط CentralWeb » چهارشنبه 21 فروردین 1387 13:32

سلام به همگی
-------------------------
فضای رایگان می خواهید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چقدر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

می خواهید هرچقدر دوست دارید آپلود کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فضای این چنینی لازم دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آیا مجانی می خواهید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آیا 12 گیگابایت براتون کافیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینم پیشنهاد منه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاملا مجانیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تا دیر نشده عضو بشید از دستتون نپره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

می ترسم دیر کنید بپره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کاربران محترم :
آیا از دعوتنامه و درخواست دادن برای دعوتنامه خسته شده اید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حالا اینو امتحان کنید بدون نیاز به دعوتنامه و کاملا رایگان!!!!!!!!!!!!!!!!!

پیشنهاد من اینه ....

یه سری به این آدرس بزنید ضرر نمی کنید..........................................................................................

........................................................................................................................................
........................................................................................................................................

و بالاخره اینم آدرسش:
http://www.12gbfree.com
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
به نظرم کم نظیره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  | ***  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  *** |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تاريخ عضويت

I.R.Iran

توسط CentralWeb » چهارشنبه 21 فروردین 1387 13:42

راستی:::یه چیزی یادم رفت اضافه کنم...:::::::::::::

بچه ها ی انجمن CC
مسخرم نکنید که یه وقته فقط دارم میزبان های فضای مجانی رو معرفی میکنم :::P

می دونید چرا اینا رو معرفی میکنم؟ :-(

آخه این سرویس دهنده های فارسی زبان (اسماشونو نمی گم خودتون می تونید حدس بزنید) با هزار تا منت باید بری
دعوتنامه رو با هزارتا بدبختی از یه جایی پیدا کنی و یا به کسی رو بزنی که دعوتنامه فلان سایت رو داری...

و تا زش هم اینکه این میزبان ها (البته بعضی هاشون) امکانات کمی دارند و تازه حجم فایل هایی که کاربران می تونند
آپلود کنند محدوده ... خلاصه به دردبخور ممکنه نباشند و یا شما کاربران گرامی به فضای بیشتری احتیاج دارید...

برای همین این سایت ها رو پیشنهاد می دم که ممکنه ممکنه ممکنه ممکنه ممکنه به درد یه بنده خدا خورد و از اون
بهره برد.

دیگه به بزرگواری خودتون ببخشید اگه کم کاری کردیم
هدفم از پست زدن این سایت ها خدایی نکرده توهین به کسی یا سایتی نیست و برداشت منفی نکنید
خلاصه خودتون تصمیم بگیرید

-----------------------------------
:)  :) با تشکر
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  | ***  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  *** |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Captain II

Captain II

no avatar
653

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 21 آبان 1386 22:31

تهران

آرشيو سپاس: 715 مرتبه در 206 پست

توسط Ra30ol » چهارشنبه 21 فروردین 1387 15:53

CentralWeb نوشته است:
با هزار تا منت باید بری
دعوتنامه رو با هزارتا بدبختی از یه جایی پیدا کنی و یا به کسی رو بزنی که دعوتنامه فلان سایت رو داری...

-----------------------------------
:)  :) با تشکر

همه فرمايشات شما درست،
ولي تو cc دوستان و مديرانه بدون كوچكترين  منتي  دعوتنامه واسه اعضا  فرستادند و ميفرستند :)
يكيش خود من كه از دوستان و مديرمون گرفتم :-)

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تاريخ عضويت

I.R.Iran

توسط CentralWeb » چهارشنبه 21 فروردین 1387 17:01

Yahodaجان

درسته که مديران سايت خودمون بدون هيچ منتي دعوتنامه ها رو برامون مي فرستند(چون براي خودم هم فرستادند)
دستشون هم درد نکنه
ولي منظور من مديران سايت خودمون نيست
منظورم مديران سايت هايي هست که اين سرويس ها رو ارائه مي دن با کمترين امکانات(البته بعضي سايت ها بهترند)
ولي در کل سرويس هاي فارسي زبان محدود هستند مثلا همانطور که شما هم مي دونيد مثلا 50 گيگابايت به هيچ
وجه نميشه کنار 1 گيگابايت گذاشت...

با تشکر

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
987

تاريخ عضويت

چهارشنبه 27 دی 1385 22:16

تهران-ميدان خراسان

آرشيو سپاس: 31 مرتبه در 24 پست

توسط jabbar sing » چهارشنبه 21 فروردین 1387 18:05

CentralWeb, عزیز

از اینکه لطف میکنید و اطلاعاتی که دارید را در اختیار ما هم قرار میدهید صمیمانه ممنونم :razz:  :razz:
گر نگهدار من انست كه من ميدانم
شيشه را دربغل سنگ نگه ميدارد

ياعلي مدد

Captain

Captain

نماد کاربر
355

تاريخ عضويت

پنج شنبه 9 شهریور 1385 04:37

Tehran

آرشيو سپاس: 89 مرتبه در 43 پست

Re: 12 گيگابايت فضاي مجاني ( فوق العاده داغ...داغ داغ - ضرر نمی کنید)

توسط Thunderclap » چهارشنبه 21 فروردین 1387 23:08

CentralWeb نوشته است:سلام به همگی
-------------------------
فضای رایگان می خواهید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

...
به نظرم کم نظیره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوست من
بنده هرچی در این سایت ثبت نام میکنم هیچ ایمیلی برایم نمی آید ؟!؟!
چرا ؟  :?
انجمنهای مرکز پژواک , جایگاهی جهت هر آنچه میخواهید در مورد بیماری و بیماران تالاسمی بدانید !
لطفا" جهت ورود به مرکز پژواک روی نوار پائین کلیک کنید ...
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تاريخ عضويت

I.R.Iran

توسط CentralWeb » شنبه 31 فروردین 1387 13:22

BijBijجان

سلام دوست عزیز

دقیقا نمی دونم چرا
آخه خودم هم آدرس ها رو از سایت های خارجی (زبان لاتین) پیدا می کنم و معرفی می کنم

دقیقا نمی دونم چرا!!! :?

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 شهریور 1385 11:12

آرشيو سپاس: 492 مرتبه در 183 پست

توسط Mehdi2224 » شنبه 31 فروردین 1387 14:18

در بین  هاستر های رایگانی که   این گونه  ثبت نام میکنند  هیچ کدوم نتونستند  اعتبار
www.newsit.es
رو کسب کنند . یه مدت  باز میکنند  و بعد از  اینکه تعدادی  کار بر   جذب کردند  به کاربرا  برای  دادن  قیمت    هاست  فشار میارن  و اگر ندید  اکانتتونو میبندن . در حالی که  نیو سایت   هیچ مشکلی با   کاربران  نداره و من مدتهاست ازش  استفاده میکنم