در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Incredible Poster

Incredible Posterنماد کاربر
پست ها

3047

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 30 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 21:41

آرشيو سپاس: 408 مرتبه در 218 پست

پرينتري كه با اتصال به خط تلفن و ..

توسط Farhad3614 » جمعه 5 خرداد 1385 16:49

--------------------------------------------------------------------------------
تهران، خبرگزاري جمهوري اسلامي - يك شركت آمريكايي در حال آماده‌سازي خدمات جديدي است كه در آن كاربر مي تواند از طريق رايانه خود تصاوير را براي پرينتري كه در مكاني ديگر بدون اتصال به رايانه تنها به خط تلفن و برق متصل شده، ارسال كرده و چاپ كند.
به گزارش خبرگزاري آسوشيتدپرس، به طور مثال تصوير كنيد فردي كه دور از خانواده خود زندگي مي‌كند بخواهد تصاوير جديد خود را براي خانواده كه با رايانه آشنايي نداشته و يا اصلا رايانه ندارند، ارسال كند. چنين فردي تنها كافي است اين تصاوير را به يك پرينتر ويژه كه در مقصد قرار داشته ايميل كرده وآن پرينتر نيز درست همانند دستگاه فكس و بدون نياز به اتصال به رايانه، تنها از طريق خط تلفن تصاوير را دريافت كرده و چاپ مي‌كند.

خدمات جديد توسط شركت "پريستو سرويسز" ابداع شده و پرينتر از نوع جوهرافشان و رنگي مورد نياز در اين خدمات نيز توسط شركت "هيولت پكارد" طراحي و ساخته شده است.

شركت "پريستو" خدمات جديد را از پاييز سال جاري ارائه خواهد داد و دستگاه پرينتر جديد شركت "هيولت پكارد" نيز در همان زمان وارد بازار خواهد شد.

شركت "پريستو" اعلام كرده است كه پرينتر مقصد تنها بايد به خط تلفن و برق متصل شود. فرد ارسال‌كننده تصاوير كه مشترك خدمات "پريستو" شده، تصاوير خود را از طريق اينترنت به اين خدمات ارسال مي‌كند و هر زماني كه دستگاه پرينتر موجود در مقصد روشن شود، تصاوير ارسالي او به صورت خودكار چاپ خواهند شد.

فرد ارسال‌كننده تصاوير حتي مي‌تواند از طريق همين خدمات وضعيت پرينتر موجود در مقصد را از لحاظ ميزان جوهر و يا كاغذ بررسي كرده و به طور مثال به والدين پير خود كه دريافت‌كننده تصاوير هستند در مورد برطرف كردن مشكل پرينتر، آموزش بدهد.

شركت "پريستو" به مدت دو سال براي ابداع اين فن آوري تلاش كرده است.

اين شركت هنوز قيمت اشتراك خدمات پرينت از راه دور خود را اعلام نكرده و شركت "هيولت پكارد" نيز قيمت پرينتر ويژه استفاده در اين خدمات را منتشر نكرده است.

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان