در این بخش می‌توانید در رابطه با شبکه و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید
Major I

Major I

نماد کاربر
286

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 آبان 1385 22:43

آرشيو سپاس: 14 مرتبه در 12 پست

سوال در خصوص Ip

توسط taktaz » يکشنبه 25 فروردین 1387 19:09

با سلام
اخيرا در محل کارم که داراي يک شبکه اينترنتي است با اجراي پروتکل ها و برنامه هاي جديد شبکه ظاهرا يک IP واحد از درون به بيرون شرکت در هنگام استفاده از اينترنت منتشر ميشود در حاليکه قبلا هر client
مستقيما با هر بار اتصال به اينترنت با يک ip جديد کار ميکرد بخاطر همين زماني که ميخواستيم يک فايلي رو مثلا از رپيد دانلود کنيم ولي به حد نصاب رسيديم با قطع کانکشن اينترنت و اتصال جديد دوباره ميشد دانلود کرد ولي الان اين امکان وجود نداره ضمن اينکه يوزر هاي ديگه اگه در حال دانلود باشن و حد نصاب رو پر کرده باشند ادم ديگه بيجاره ميشه و بايد 2 ساعت صبر کنه تا شايد بدانلودد.
آيا ميشه همچين محدوديتي رو دور زد و با يک ip جديد به بيرون از شرکت رفت يا خير؟ البته به غير از استفاده از Pr   o _x   y هاي خارجي

با تشکر و آرزوي سلامتي
هر چه بالاتر ميروي , در نظر آنان که پرواز نميدانند کوچکتر به نظر ميرسي (آندره ژيد)

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 25 فروردین 1387 19:40

taktaz,
دو راه داريد
استفاده از V_P  N
خريد اکانت پريميوم راپيدشير
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major I

Major I

نماد کاربر
286

تاريخ عضويت

يکشنبه 21 آبان 1385 22:43

آرشيو سپاس: 14 مرتبه در 12 پست

توسط taktaz » دوشنبه 26 فروردین 1387 15:52

با تشکر از Mahdi1944 سوالي الان برام پيش اومد ايا اگر از اکانت رپيد استفاده کنم احتمال داره با يکبار اتصال به رپيد يوزر ديگه اي همزمان يا بعد از من بخواد دانلود کنه به حساب من تموم بشه؟
هر چه بالاتر ميروي , در نظر آنان که پرواز نميدانند کوچکتر به نظر ميرسي (آندره ژيد)

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 26 فروردین 1387 21:16

taktaz با همون کامپيوتر اگر logout نکنيد، هر فرد ديگه‌اي ميتونه استفاده کنه، اما اگر خارج بشيد، خير، فرد ديگه‌اي نميتونه استفاده کنه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 شهریور 1385 11:12

آرشيو سپاس: 492 مرتبه در 183 پست

توسط Mehdi2224 » دوشنبه 26 فروردین 1387 21:27

با تشکر از Mahdi1944 سوالي الان برام پيش اومد ايا اگر از اکانت رپيد استفاده کنم احتمال داره با يکبار اتصال به رپيد يوزر ديگه اي همزمان يا بعد از من بخواد دانلود کنه به حساب من تموم بشه؟

دوست من شما  وقتی  عضو میشید   محدودیتی  برای  دانلود  ندارید  . یوز و پسوورد هم متعلق  به خود  شماست  و نه فرد دیگه ای  . هر فردی که همزمان  با  شما دانلدو  کنه هم  به حساب خودش  خواهد بود   نه فرد  دیگه  . با  تلفن  اشتباه نگیرید  خط رو خط  نداره .