شیخ صباح کویتی: ایران در مقابل جهان عرض اندام کرده است

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 425 بار
سپاس‌های دریافتی: 706 بار

پست توسط JavadRadical » شنبه 31 فروردین 1387, 10:38 pm

maryam-paizi
لازم نبود به این شکل ملیت خودتون رو به اثبات برسونید . راه های دیگری هم برای انجام این کار بود .
در ضمن اون جزایری که ازش به عنوان جزایر کذایی یاد کردید استراتژیک ترین جزایر در دنیا محسوب میشن برای همینکه 4 تا عرب سوسمار خور هم الان دنبال اونها هستن . در ضمن همین کشور هایی که الان دائیه مردی دارن و منم منم میکنند قبل از این جزئی از سرزمین پاک ایران و اریایی بودن . نمونه میخاین میارم : بحرین ( جزء جدانشدنی خاک ایران ) . قطر . سواحل شمالی عربستان . در ضمن اینکه الان اومده شده امارات تا 200 سال پیش مال ایران بوده .

علاوه بر این مشکل ایران مربوط به جنگ 1400 سال پیش نیست مردم ایران به تاریخ 1400 سال پیششون تا به حالا افتخار میکنند چون پیرو بزرگ ترین انسان تاریخ شدند و با لطف خدا یاری گر فرزند او منجی اخرین و محب فرزندان اون شدند .
اما انگار شما تو خوابین . اونهایی که 1400 سال پیش به ایران حمله کردند عده ای مسلمان پاک و پاک دامن بودند که جز برای حق کاری انجام ندادند . نه این کیسه های چربی ( کیست چربی ) حوس باز شراب خور که از عال ..... تا عال فلان راه انداختن .
این ادمهای عال فلان فرزند همون بت پرستهایی هستن که حتی بعد از فتح مکه و لطفی که از طرف پیامبر (ص) بهشون کرد و بعد از به ظاهر اسلام اوردن کینه و دشمنی با پیامبر (ص) رو کنار نزاشتن , وصیت ایشون رو قبول نکردن و حرمت ایشون رو زیر پا گذاشتن . بعد از مرگ پیامبر (ص) حرمت دختر ایشون رو زیر پا گذاشتن و پهلوی ایشون رو شکستن . اینها همونهایی هستن که امام حسین (ع) رو تو کربلا سر بریدن اینها همونهایی هستن که با فرزندان فاطمه جنگیدن . بازم براتون بگم؟؟؟؟؟؟؟؟ کینه اینا عجم بودن ما نیست کینه اینا مهر فرزندان فاطمه تو دل این ملته .
برای دلیلی که اوردید ما چیزی به اسم اسرائیل قبول نداریم این از ضعف نفس کسی هستش که وجودی برای چنین چیزی قائل بشه و دیگر اینکه اعراب رو ادم حساب نمیکنیم که بخان ضلعی از قدرت خاور میانه باشن .
در ضمن سعی کنید برای خودتون احترام قائل بشید . قبل از اینکه اسم کورش بزرگ یکی از پیامبران ستوده الهی را بیارید زبونتون رو اب بکشید .
دوست عزیزم renger پاسخهای خوبی به شما دادند . و منهم میگم این اعراب بی غیرت ترین مردمان دنیا هستن تا حدی که دم از مسلمونی میزنند ولی به برادرهای مسلمونشون کمک نمیکنند . این اعراب وهابی همونهایی هستن که لونشون تو حیفا هستش کنار برادرای بهایی شون . اینها همونهایی هستن که به شیعه کشی افتخار میکنند .
اگر چیزی از قلم افتاد از دوستان شرمنده هستم . سوالی بود هم در خدمتم .
:razz: :razz: :razz: :razz:
"time" isnt the test. Time is something you spend doing the tests.

Time is not the test , but everything is measured against the time, we even differentiate the things against the time most of the time

تصویر

Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 28 بار

پست توسط jupiter_2xl » یک شنبه 1 اردیبهشت 1387, 12:59 am

من فقط يک چيزي رو ميدونم اون اينه که کشوري موفق هست و مي تونه به خاک کشورش وسعت بده که تمام نيرو و توانش از درون خودش باشه و به کسي وابسته نباشه.
در حال حاضر ريش ايران يه جايي گرو هست به محض آزاد شدن تو دهني اين عرب ها رو هم ميزنيم.
منم «كـورش»، شاه جهان، شاه بزرگ، شاه توانمند، شاه بابل، شاه سومر و اَكَّـد، شاه چهار گوشه‌ي جهان(بخشي از فرمان كورش بزرگ)

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8082 بار
سپاس‌های دریافتی: 3724 بار

پست توسط KH.I.A.2500 » یک شنبه 1 اردیبهشت 1387, 2:12 am

maryam-paizi نوشته :
من نميدونم مشکل شما با اعراب حاشيه خليج فارس چيه!؟
يارو داره داد ميزنه که دوست ماست و دشمني با ما نداره ! اون وقت شما پروتر ميشين ! حتما ميخواين با ما وارد جنگ شن تا دلتون خوش باشه!دوست دارين عربستان تايفون هاشو بفرسته سر وقتتون!

:-o هر چقدر هم داد بزنند که دوست ما هستند فایده ای نداره چون در عمل چیز دیگری ثابت کرده اند . اگر هم امروز میبینید گاهی اوقات شعار دوستی سر داده اند به این دلیل است که دولت ایران اول دست دوستی را دراز کرد و حسن نیت خودش را نشان داد .
ما پر رو میشویم یا آنها ؟ مشکل ما چیه یا آنها ؟ مشکلشان چیه که جزایر ایران را مال خودشان میدانند ؟ مشکلشان چیه که نام خلیج فارس را به عربی لکه دار میکنند ؟ مشکلشان چیه که مثلا وقتی ایران با یک کشور عربی فوتبال دارد گاهی اوقات پخش مستقیم صحنه های گل ایران را قطع میکنند ؟ مشکلشان چیه که در فرودگاههایشان به اتباء ایرانی بی احترامی میکنند ؟ مشکلشان چیه که خون ایرانیها را حلال میدانند ؟ مشکلشان چیه که هفتاد درصد از عاملان بمب گذاری در عراق , تبعه عربستان هستند ؟ باز هم بگم ؟ آیا حتی یک مورد از بی شرمی های بالا را ایرانیها انجام میدهند ؟

نوشته :
اعراب حوزه خليج << فارس >> کشور هاي کوچکي هستند در منطقه پر تنش خاورميانه و براي حفظ خودشون چاره اي جز اين ندارن که به آمريکا تزديک بشن! چون مجبورن !چون جنگ 1991 خليج بهشون فهمونده که هيچ کشوري در خاورميانه قابل اعتماد نيست حتي عراق ! چه برسد به ايران

:-o هیچ کشوری در خاورمیانه قابل اطمینان نیست ؟ لابد امریکا قابل اطمینان است که در ابتدا اینقدر از صدام حمایت کرد ولی بعد از اینکه تاریخ مصرفش تمام شد با کمال ذلت اون رو به پای چوبه دار کشید ؟ صبر کنید و ببینید وقتی نفت اینها تمام شد آمریکایی های متمدن ! و قابل اطمینان ! با اینها چطور رفتار میکنند ؟ همان کاری را با اینها میکنند که با صدام کردند . تا صد سال دیگر نفت تمام میشود . شاید ما نبینیم ولی بچه های ما میبینند .

نوشته :
اگر در زمان جنگ با عراق ما اونها رو (( اعراب مرتجع و شکم پاره)) نميخونديم و قصد صدور انقلاب به انها رو نداشتيم اونها نيز کاري با کار ما نداشتن!

:-o مقصر شروع جنگ ما نبودیم . مگر فراموش کرده اید که صدام قبل از انقلاب اسلامی ایران و در زمان شاه سابق هم یک بار به ایران حمله کرد ؟ ( که البته جواب خوبی هم گرفتند ) آن موقع که سخن از صدور انقلاب و از این جور حرفها نبود . پس چرا به ایران حمله کرد ؟ مقصر و شروع کننده جنگ همان صدامی بود که خودش را << سردار قادسیه >> نامیده بود . سردار قادسیه یعنی چه ؟ یعنی این جنگ یک جنگ نژادی است و هدفش فقط کشورگشایی بود . بعدش هم وقتی دیدند ارتش و نظام درونی ایران آشفته و سر در گم هستند , آنوقت به خودشان جرات حمله دادند . در ضمن << اعراب مرتجع >> زمانی به آنها گفته شد که به صدام کمک کردند تا ایران را بکوبد . دروغ هم نگفتیم واقعا مرتجع هستند .

نوشته :
اعراب حوزه خليج فارس ثابت کردن هيچ گاه دنبال جنگ و نا آرامي در منطقه نيستند !

:-o دنبال تنش در منطقه نیستند ؟ حتما برای همین است که در عراق بمب گذاری میکنند ؟ چون این بخور و بخوابها هیچ وقت توان و جرات این را نداشته اند که مستقیم وارد جنگ شوند . اگر توان داشتند خدا میداند چه بلایی بر سرمان میاوردند .

نوشته :
شما تضمين ميدهيد که در صورت بيرون رفتن آمريکا از کشور هايشان هيچ کشوري تماميت ارضي آنه را مورد حمله قرار ندهد!؟ من ميگويم نه!
مشکل شما نه نام خليج فارس است و نه آن سه جزيره ! مشکل شما فقط ان است که ميخواهيد عقد هايتان را روي ديگران خالي کنيد!

:-o با این تفاسیر معلوم شد چه کس و کسانی قصد تخلیه عقده دارند .

*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   

Colonel I
Colonel I
سپاس‌های ارسالی: 300 بار
سپاس‌های دریافتی: 1161 بار

پست توسط Frogfoot » یک شنبه 1 اردیبهشت 1387, 2:24 am

يارو داره داد ميزنه که دوست ماست و دشمني با ما نداره ! اون وقت شما پروتر ميشين !

اول سعی کن مودب باشی. نه من، نه هیچ کاربر دیگه ایی که در این تاپیک اظهار نظر کرده، برات دعوتنامه نفرستادیم که خواهشا تشریف بیارید اینجا و ما را با بیانات رسای خود مستفیض کنید! با میل خودت و با نظر خودت اومدی اینجا پست زدی، حالا که اومدی، تو هم می تونی مثل دیگران در رابطه با موضوع مطرح شده اظهار نظر کنی. هر کی نظری داده، تو هم نظرت رو بده. لزومی نداره که کاسه داغ تر از آش بشی و دیگران رو بخاطر اظهار نظرشون "پررو" خطاب کنی؛ چون اگر این ایراد به دیگارن برای نظراتشون وارد باشه، به تو هم بخاطر نظراتت وارده و من می تونم بهت بگم، "پررو نشو!"

اما در مورد اشکالی که گرفتی...
اعلان دوستی این آقا در اون مصاحبه مثل اعلان دوستی بوش به ملت ایران هست که میگه من صلاح شما را میخوام و برای آزادی شما تلاش می کنم (!!). این آقا هم همون حرف رو میزنه. میگه تقابل ایران با جامعه جهانی عامل ایجاد تنش در منطقه هست. یعنی از یک طرف آمریکا رو مساوی کل جامعه جهانی گرفته، از طرفی ایران و سیاست های آن را یک تهدید به حساب آورده. در حالی که ما بخوبی می دونیم اگر تحریکات آمریکا برضد ایران توسط همین عوامل دست نشانده اش نباشه، منطقه با هیچ تنشی روبرو نیست. کویت در زمان جنگ تحمیلی بیشترین کمک را به عراق کرد، اما ایران برای خاموش کردن چاههای نفت کویت بیشترین کمک را به این کشور کرد. الان هم کویت شیعیان این کشور را دائما به جاسوسی برای ایران متهم کرده و هر روز فشار بر آنها را بشتر میکنه.
الان دوستی کویت نسبت به ایران از روی حب نیست، بلکه از روی اجبار است. برای کویت مسلم شده که در صورت درگیر شدن با ایران، آمریکا یا هیچ کشور دیگه ایی قادر به حفظ کویت نیست. کویت به خوبی دید که صدام با اون همه نیرو و پشتیبانی وسیع بین المللی و موقعیت ژئو استراتژیک بهتر از کویت، نتوانست کاری بر ضد ایران از پیش ببرد. پس این زمان برای اظهار کینه و عداوت با ایران مناسب نیست، باید در خفا جنگید. همانطور که عربستان امکان مواجهه مستقیم با حزب الله را ندارد و سعی می کند به طور غیر مستقیم با پشتیبانی از اقدامات اسرائیل یا حمایت گروههای لبنانی ضد حزب الله به جنگ با حزب الله برود.

حتما ميخواين با ما وارد جنگ شن تا دلتون خوش باشه!دوست دارين عربستان تايفون هاشو بفرسته سر وقتتون!

اگر قرار بود از عصبانیت این و آن بترسیم، همون روز اول حمله عراق به ایران، مملکت رو دو دستی تقدیم می کردیم. عربستان حواسش جمع هست که اگه تایفون هاش رو سراغ ایران بفرسته، ایران ملک عبدالله و دار و دسته اش رو همونجا کنار قبر عمر چال میکنه! بخصوص که از شیعه ستیزی اینها بسیار فیض بردیم و انگیزه چال کردنشون هم داریم. اونی که ارباب عربستان بود نتونسته تا حالا هیچ غلطی بکنه، تو داری ما رو از عربستان و خشم حکام عرب می ترسونی؟!! شوخی میکنی یا تب کردی و هزیان میگی؟! اینا اگه قدرت حمله به ایران رو داشتند که منت آمریکا و سایرین رو نمی کردند که بیان و امنیتشون رو تضمین کنند!

اعراب حوزه خليج کشور هاي کوچکي هستند در منطقه پر تنش خاورميانه و براي حفظ خودشون چاره اي جز اين ندارن که به آمريکا تزديک بشن! چون مجبورن !چون جنگ 1991 خليج بهشون فهمونده که هيچ کشوري در خاورميانه قابل اعتماد نيست حتي عراق ! چه برسد به ايران
اگر در زمان جنگ با عراق ما اونها رو (( اعراب مرتجع و شکم پاره)) نميخونديم و قصد صدور انقلاب به انها رو نداشتيم اونها نيز کاري با کار ما نداشتن!اعراب حوزه خليج فارس ثابت کردن هيچ گاه دنبال جنگ و نا آرامي در منطقه نيستند !
شما تضمين ميدهيد که در صورت بيرون رفتن آمريکا از کشور هايشان هيچ کشوري تماميت ارضي آنه را مورد حمله قرار ندهد!؟ من ميگويم نه!
مشکل شما نه نام خليج فارس است و نه آن سه جزيره کذايي! مشکل شما فقط ان است که ميخواهيد عقد هايتان را روي ديگران خالي کنيد!

منطقه خاورمیانه فی نفسه پر تنش نیست، بلکه منافع قدرت های خاصی باعث شده که پر تنش بشه. سیاستهای انگلیسی بعد از فروپاشی عثمانی و سیاست های کلی غرب بعد از احداث اسرائیل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اصلی ترین عوامل تنش زا در منطقه هستند. همون جنگ 1991 هم که به نظر شما بهشون فهموند هیچ کشوری در خاورمیانه قابل اعتماد نیست، بدون چراغ سبز آمریکا به صدام، هیچوقت اتفاق نمیافتاد. ایران هیچوقت ادعای اشغال کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس رو نداشته. ترس این کشورها از ایران بخاطر ماهیت دیکتاتوری حکومت در این کشورها ست. حاکمان این کشورها که خاندانشون با توطئه های انگلیس به تاج و تختی رسیدند و اکثرا هیچ مشروعیتی در بین مردم خودشون ندارند، می ترسند که رفتار مردم ایران برای مردم کشور خودشون هم الگو بشه، همونطور که الان اسرائیل از الگو شدن حزب الله برای جنبش های فلسطینی می ترسه. پس اینها نیاز دارند که برای حفظ حکومت غیرمشروع خود همیشه ایران را به عنوان یک تهدید معرفی کنند و با دشمنان ایران هم پیمان بشند. زمانی صدام با ایران در جنگ بود، اینها طرف صدام بودند. زمانی حزب الله به نیابت از ایران با اسرائیل در جنگ بود، اینها طرف اسرائیل بودند. پس مشکل کشورهای حوزه خلیج فارس با ایران، مشکل خاص ملت ها نیست، بلکه مشکل تعدادی حکومت دست نشانده هست که سعی می کنند به هر نحوی افکار مردم خود نسبت به ایران را خراب کنند؛ به نوعی همون رفتار خلیفه دوم خودشون رو در پیش گرفتند که سعی می کرد از هر دستاویزی برای برتر دانستند عرب بر اعجم استفاده کنه و با این کارش تخم کینه رو در بین مردم بکاره!
اعراب در جنگ با اسرائیل چوب جهالت خود و پناه بردن به شوروی را خوردند، الان هم همون چوب رو می خورند. در اون زمان بجای آنکه روی وحدت مسلمین و استقلال آنها تکیه کنند، به پشتیبانی شوروی و و نژاد عرب خود متکی شدند؛ یعنی همون رفتار زمان جاهلیت. نتیجه اش هم شکست سنگین از اسرائیل بود. بعد از آن، رویه خود را تغییر ندادند. به دشمنی با اعجم ادامه دادند و به وحدت مسلمین توجه نکردند، فقط بجای شوروی به آمریکا تکیه کردند. آمریکا هم با تکیه بر همین جهالت، و سرسپردگی سران حکومت، از اینها سواری کشیده و میکشه.

دلیل چهارم: جزایر سه گانه یک مشکل حقوقی و ارضی است که بسیاری از کشور ها با هم دارند و میتوان از طریق گفتگو آن را حل کرد نه با شاخ و شونه کشیدن و تاریخ بلغور کردن!

به قول امیرالمومنین (ع)، حرف حقی ست، ولی به منظور باطل گفته می شود!
وقتی طرف مقابل علاقه داره بجای مباحث حقوقی به جنجال های رسانه ایی بپردازه و در ظاهر دم از مذاکره میزنه و در باطن به دلایلا مختلف مذاکرات را لغو میکنه، ما باهاش چیکار کنیم؟! در ضمن، دقت کن که ما لزومی نداره برای کسی شاخ و شونه بکشیم. جزایر در اختیار ماست. کسی که داره شاخ و شونه میکشه امارات هست. دوست داشت، میتونه شاخ و شونه هاش رو جدی تر کنه تا هم کویت ها بفهمند چه افرادی منطقه رو پرتنش می کنند، هم ما به اماراتی ها بفهمونیم این جزایر متعلق به چه کشوری هست. هر وقت امارات تصمیم گرفت با زور صاحب این جزایر بشه، ما با آغوش باز از تصمیمش استقبال می کنیم. بزار ببینیم اون همه F-16 ایی که خرید بدردش می خورند، یا اینها هم مثل هواپیماهای مصری قبل از اینکه عملیاتی انجام بدند، زمین گیر میشند!

... و تاریخ بلغور کردن!

راستی، شما چطوری بحث حقوقی و ارضی میکنی؟ میگی این زمین از آسمون برام پایین افتاده (!!)، یا بحث میکنی که از فلان زمان، و قبل از تشکیل حکومت مقابل، این سرزمین متعلق به من بوده و بر طبق فلان قرارداد در X سال گذشته، طرف مقابل من حق ابراز ادعای حاکمیت این سرزمین را نداره؟!

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71168 بار
سپاس‌های دریافتی: 31354 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 1 اردیبهشت 1387, 4:34 am

maryam-paizi اين پستها يکي مانده به آخرين پست شما در اين انجمن خواهد بود احتمالا، در صورتي که حدود خود رو رعايت نکنيد که البته اولين بارتون هم نيست، اما مسلما اولين پست مشکل‌دار بعد از پست بنده از طرف شما مساوي با اخراج شدن دائم شما خواهد بود، پس اميدوارم اين اولين پست مشکل‌دار بعد از پست بنده رو هرگز ارسال نکنيد!
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: يه گوشه كنار شيراز
سپاس‌های ارسالی: 1817 بار
سپاس‌های دریافتی: 2632 بار
تماس:

پست توسط esijoon » یک شنبه 1 اردیبهشت 1387, 8:38 am

دم همه دوستان گرم.خوب جوابشو داديد.البته من اون پستش که اقا مهدي حذف کرده نديدم ولي خيلي دوست داشتم ببينم در برابر اين همه جوابهاي دندان شکن دوستان ديگ دندوني براش مونده يا نه؟راستي يه سوال:اين طرز فکر و نوشتن maryam-paizi من رو ياد کاربر tall ميندازه.يادتون هست اين tall رو که.اقا مهدي ببين اين maryam-paizi همون tall خودمون نيست :-( :-( . :::P :::P :::P ::ss
راستي دوستان اگه زحمتي نيست متن پست اخر maryam-paizi که حذف شده رو در پيام خصوصي برام بفرستيد.ممنون ميشم.
در ضمن من هرچي از هواپيماهاي عربستان شنيدم همش f15 بودن.حتي از f16 هم چيز زيادي نشنيدم.حالا چطور يهو ميخواد برامون تايفون بفرسته؟راستي اين تايفون هارو خودش ميرونه يا ميده ميده اوساش(استادش=امريکا) براش برونه؟
راستي من هم ميخوام به maryam-paizi بگم که کوروش کبير براي هر ايراني و حتي هر اريايي يک افتخار است.در اينجا معلوم ميشه که شما نه تنها يک ايراني نيستيد بلکه حتي يک اريايي هم نيستيد.همين فقط تو دلم مونده بود. :grin:
بقيه حرف ها رو دوستان قبلا محبت کردن.
تصویر
ما از الست طایفه ای سینه خسته ایم...........ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم
امروز اگر که سینه و زنجیر می زنیم..............فردا به عشق مهدیه فاطمه شمشیر می زنیم
از ما بترس،طایفه ای پر اراده ایم...................ما مثل کوه پشت علی ایستاده ایم
از ما بترس، شیعه ی سرسخت حیدریم..........جان برکفان جبهه ی فتوای رهبریم

Furious Poster
Furious Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 221 بار
سپاس‌های دریافتی: 216 بار

پست توسط iran4946 » یک شنبه 1 اردیبهشت 1387, 9:08 am

در همين دو هفته گذشته:
دولت کويت شخصيت ها و نمايندگاني را که در مراسم ختم عماد مغنيه شرکت کرده بودند تحت پيگرد قانوني قرار دادو
همچنين يکي از روحانيون برجسته شيعه در کويت پس از سفر به ايران و ديدار از شهر قم هنگام بازگشت به کويت از ورودش
جلوگيري شد.
دولت قطر در اقدامي عجيب خانم ليپني وزير امور خارجه اسراييل را به کنفرانس صلح خاورميانه دعوت کردو جالبتر اينکه تعدادي از مقامات کشورهاي عمان و قطر وامارات براي ديدار با خانم ليپني بسيار بي تابي مي کردند.
خدایا کشور ما را از دروغ و فساد و چاپلوسی و فقر نجات بده

Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 20 بار

پست توسط earth » یک شنبه 1 اردیبهشت 1387, 12:50 pm

maryam-paizi, محترم . نميدونم با اين طرز سخن گفتن چطوري تا حالا به شما از جانب مدير محترم سايت تذکر داده نشده . من جاي دوستان( رنجر جان ) باشم اصلا" جواب شما رو هم نميدم . واقعا" بهتر از اين نميتونيد صحبت کنيد . با شرمندگي بايد عرض کنم که سطح سخن گفتن شما در حد يک فرد فوق العاده کم سواده .
به قول حضرت استاد اکبر خان گلپايگاني :
چه غم ز بي کلهي
آسمان کلاه من است
زمين بساط و در و دشت . بارگاه من است
زنند طعنه که اندر جهان جايت نيست
به جان دوست . همان نيستي پناه من است .

Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 20 بار

پست توسط earth » یک شنبه 1 اردیبهشت 1387, 12:55 pm

Mahdi1944, جان ببخشيد من صفحه دوم رو نخوندم . اگر تمايل داريد پست هاي من رو در اينجا حذف کنيد . از تيز بيني شما سپاسگذارم .
به قول حضرت استاد اکبر خان گلپايگاني :
چه غم ز بي کلهي
آسمان کلاه من است
زمين بساط و در و دشت . بارگاه من است
زنند طعنه که اندر جهان جايت نيست
به جان دوست . همان نيستي پناه من است .

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 147 بار
تماس:

پست توسط Kingman_62 » یک شنبه 1 اردیبهشت 1387, 12:56 pm

earth نوشته شده:maryam-paizi, محترم . نميدونم با اين طرز سخن گفتن چطوري تا حالا به شما از جانب مدير محترم سايت تذکر داده نشده . من جاي دوستان( رنجر جان ) باشم اصلا" جواب شما رو هم نميدم . واقعا" بهتر از اين نميتونيد صحبت کنيد . با شرمندگي بايد عرض کنم که سطح سخن گفتن شما در حد يک فرد فوق العاده کم سواده .

دوست عزیز چند پست بالاتر مدیریت سایت به ایشون تذکر جدی دادن فکر نمیکنم دیگه نیاز به ادامه دادن این موضوع توسط دیگر دوستان باشد
موفق باشید
 تصویر

تصویر

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

پست توسط najix » یک شنبه 1 اردیبهشت 1387, 2:50 pm

سلام مثل اينکه منم بايد خودمو قاطي بکنم جناب maryam-paizi اعراب هيچ غلطي نمتونند بکنند مارو از يک مشت عب نترسون همين تيز پروازهاي ارتش ما يک ساعته کل عربستان و داغون ميکنند به نظر من تو ايراني نيستي ما مقتدايي چو علي عليه السلام داريم شاهي چو کوروش داشتيم و منجي چو مهدي (عج) شايد امکانات کافي نداشته باشيم اما خدا رو که داريم عربها رو هم يک روز خدمتشون ميرسيم ياعلي مدد

Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 14 بار

پست توسط maryam-paizi » یک شنبه 1 اردیبهشت 1387, 3:53 pm

تسليم تسليم :?
من امروز معني جمله اي (( خواهي نشوي رسوا همرنگ جماعت شو)) رو بخوبي فهميدم و اينکه خلاف جريان آ ب شنا کردن چه نتيجه اي داره؟! :lol:
اصلا من يک عرب سوسمار خور بيابان نشين پستم! و شما همه انسانهاي اهورايي وطن پرست! من از شاه عربستان و آمريکا پول ميگيرم که اين حرف ها رو بزنم! من يک وطن فروش خائن هستم شما همه لطف داشتيد که جواب هاي دندان شکن به من داديد :K:L
برويد و با افسانه هايتان زندگي کنيد و اميدوارم روزي از خواب بيدار شويد اما روزي که خيلي دير نباشد! :-P
اي شهر بخواب که اين ديوانه مرده است!

قفل شده

بازگشت به “اخبار و حوادث”