در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با عملیاتهاي نيروي هوايي ايران به بحث بپردازيد
Captain I

Captain I

نماد کاربر
803

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 آبان 1385 20:26

تهران-فرودگاه مهرآباد-منطقه يکم هوايي

آرشيو سپاس: 8526 مرتبه در 681 پست

Re: حمله به اچ 3 غیر ممکنی که ممکن شد

توسط DJ Dani » دوشنبه 2 خرداد 1390 00:50

shola نوشته است:                    

با تشکر از دوست خوبم آقا رضا...جسارتا یک مسئله...
این تصویری که قرار داده شده توسط یکی از دوستان بنده گرفته شده است و حال عجیب است چطور کپی رایت بر خود ندارد...البته دقیقا مطمئن نیستم متعلق به چه کسی است به همین دلیل نام نمی برم اما از این مطمئن هستم هیچ کدام از دوستان بدون واترمارک چیزی قرار نمی دهند.
پس خواهش می کنم این تصویر پاک شود.
در پایان هم ذکر این نکته ضروری است با توجه به شناختی که از دوست عزیز آقا رضا دارم هیچ ایرادی را بر ایشان نمی گیرم چرا که با تجربه شخصی خودم بارها این گونه موارد را توسط عده محدودی دیده ام که انجام داده اند و قاعدتا بدون اطلاع از جزییات عکس کسی نمی تواند حدث بزند که چه بلایی بر سر آن آمده است و چه بسا همان تصویر نیز Save شود.

موفق باشید.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب DJ Dani تشکر کرده اند:
reza4087, Beni_TOMCAT, CAPTAIN PILOT, shola

Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
40

تاريخ عضويت

جمعه 12 فروردین 1390 02:41

برزخ

آرشيو سپاس: 109 مرتبه در 21 پست

توسط shazdepesar » دوشنبه 2 خرداد 1390 02:17

بازتاب این عملیات در رسانه های خارجی چگونه بود؟
آنچنان میل تو دارد دل من__که اگر نامه رسان گرگ بیابان باشد

قدمش می بوسم.

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
2653

تشکر کرده: 18 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 8 آبان 1385 15:26

آرشيو سپاس: 5825 مرتبه در 1558 پست

توسط moh-597 » دوشنبه 2 خرداد 1390 07:06

Mohammad 1985 نوشته است:آقایون زیاد جوگیر نشین ! من اطلاعات دقیقی دارم که اصلا چنین عملیاتی انجام نشده و همش فیلم سر کار بودیم هواپیماهای نابود شده دشمن هم توسط سه چهار نفر کماندو ارتش که از خاک سوریه رفته بودن انجام شده بعدش عراق برای اینکه ضایع نشن گفته نیروی هوایی ایران این کار و کرده ما هم خوشمون اومده گفتیم بله نیروی هواییمون بوده !

خوب شما این مسئله رو یادرآور شدید
ما اصلا نیروی هوایی در جنگ نداشتیم همش شایعه بوده عملیات 140 فروندی هم کل پروازهای مسافربری منطقه و آسیا و جمع کردیم گفتیم اینا همه جنگی بوده و ما انجام دادیم اینای که شهید هم شدند الکی بوده به صورت طبیعی فوت می کردند نیروی هوایی بخاطر اینکه ضایع نشه می گفت شهید شده اند
راستی مگه ما اصلا نبرد هوایی هم داشتیم نه بابا اف 14 ها شایعه است باور نکنید من اطلاع دقیق دارم که ما اصلا اف 14 نداریم زمان جنگ به صورت قاچاقی وارد می کردیم الکی بلند می شدند بعد هم می رفتند

با تشکر از اطلاعات دقیق شما که باعث این شد ماها که اطلاعات جزئی از نیرو داریم روشن شویم
پاينده باد ايران زنده باد ايراني

وبلاگ من
http://www.iranian-airforce.blogfa.com

صفحه اینستاگرام
https://instagram.com/iranian_airforce_pilots_martyr

tarmax از این پست سپاسگزاري کرده است

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب moh-597 تشکر کرده اند:
javadfakoori, Motimann, DJ Dani, apple2009, Mahdi1944, kayvan6079, Mohammad 1985, bravo, un4given.1991, su-47, oweiys, Shahbaz, Persian Cat, CAPTAIN PILOT, shola, saied tomcat, reza4087

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
1606

تشکر کرده: 397 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 5 آذر 1387 13:41

آرشيو سپاس: 13186 مرتبه در 1359 پست

توسط shola » دوشنبه 2 خرداد 1390 07:48

DJ Dani نوشته است:
shola نوشته است:                    

با تشکر از دوست خوبم آقا رضا...جسارتا یک مسئله...
این تصویری که قرار داده شده توسط یکی از دوستان بنده گرفته شده است و حال عجیب است چطور کپی رایت بر خود ندارد...البته دقیقا مطمئن نیستم متعلق به چه کسی است به همین دلیل نام نمی برم اما از این مطمئن هستم هیچ کدام از دوستان بدون واترمارک چیزی قرار نمی دهند.
پس خواهش می کنم این تصویر پاک شود.
در پایان هم ذکر این نکته ضروری است با توجه به شناختی که از دوست عزیز آقا رضا دارم هیچ ایرادی را بر ایشان نمی گیرم چرا که با تجربه شخصی خودم بارها این گونه موارد را توسط عده محدودی دیده ام که انجام داده اند و قاعدتا بدون اطلاع از جزییات عکس کسی نمی تواند حدث بزند که چه بلایی بر سر آن آمده است و چه بسا همان تصویر نیز Save شود.

موفق باشید.

دانیال عزیز ,
اگر به منبعی که در انتهای مطالب قرار داد شده است رجوع بفرمائید خواهید دید که تصاور و مطالب عینا همان اند که در انجا نوشته شده است و انتقال انا به این تاپیک صرفا یک انتقال بوده تا نگارش   به هر حال حق با شماست در این تصویر واترمارک حذف شده است و اگه اشتباه نکنم این تصویر توسط دوست خوبمان علیرضای عزیز گرفته شده است.
موفق باشید.
منم مرگ، مادر تو، منم که دوباره تو را از نو میزایم.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب shola تشکر کرده اند:
Palange Zakhmi, reza4087, azeRilA, DJ Dani, Shahbaz, un4given.1991, kayvan6079, CAPTAIN PILOT

Captain II

Captain II

نماد کاربر
445

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 26 تیر 1388 20:56

ایران،خاک دلیران

آرشيو سپاس: 4451 مرتبه در 424 پست

توسط azeRilA » دوشنبه 2 خرداد 1390 13:23

با سلام.

اول از همه از دانیال جان تشکر میکنم.چه بسا که همیشه در مورد به سرقت رفتن عکس های جمع عکاسان ، سریعا" شفاف سازی میکنن.

در مورد این عکس ، بنده طی صحبتی که با دانیال داشتم ، در مورد این مسئله بحث شد که طرف مقابل حرف های دانیال جان ، رضای عزیز نبودن.

این عکس ، متعلق به یکی از دوستان بنده و دانیال ، جناب رزازان هست.عکس در بهمن ماه سال 88 در پایگاه هوایی بوشهر گرفته شده و نسخه ای که از این عکس در دنیای مجازی اینترنت قرار گرفته ، در وبسایت Airliners.net موجود هست.

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

بار ها و بارها شاهد این موضوع بودیم که عکس ها بدون اجاره ، بدون واتر مارک و ... در سایت های داخلی منتشر شده ، و همچنین میلیارد ها بار گفته شده توسط جمع ما عکاسان که رعایت شود؛ اما...

به سه چیز تکیه نکن ، غرور، دروغ و عشق.آدم با غرور می تازد،با دروغ می بازد و با عشق می میرد (دکتر علی شریعتی)

DJ Dani نوشته است:

خدا را شکر می کنم که سعادت دیدن تمام هواپیماهای نظامی و غیر نظامی کشورمان از هر رنگ , پایگاه و تایپ را داشته ام ,

امری که به راحتی امکان پذیر نیست

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب azeRilA تشکر کرده اند:
Ruozbeh, Beni_TOMCAT, shola, Persian Cat, CAPTAIN PILOT, Shahbaz, un4given.1991, DJ Dani, RF-4E, reza4087, kayvan6079

Captain I

Captain I

نماد کاربر
803

تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 آبان 1385 20:26

تهران-فرودگاه مهرآباد-منطقه يکم هوايي

آرشيو سپاس: 8526 مرتبه در 681 پست

توسط DJ Dani » دوشنبه 2 خرداد 1390 14:13

رضا جان...دوست خوبم.
صحبت های علیرضا جان کاملا منظورم را رساند.
همانطور که عرض کردم با توجه به اطلاعی که از شما و دانشتان دارم به هیچ عنوان کوچکترین مسئله ای را از شما نمی بینم و دیشب هم فراموش کردم بنویسم که این کار به احتمال زیاد توسط آن سایت (که واقعا نمی دانم در مورد آن چه بگویم) صورت گرفته است.
به هر حال منظورم این بود اگر بعد از این موردی مشاهده شد همه به صورت خود جوش عمل کنند حال چه عکس , مقاله و مطلب یا هر چیز دیگر...
به هر حال مطلب و عکس من وقتی در انجمنی قرار می گیرد دیگر متعلق به من نیست.
متعلق به همه است و تعرضی به آن , به همه کاربران مربوط خواهد شد.
موفق باشی دوست گلم.
:razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب DJ Dani تشکر کرده اند:
reza4087, un4given.1991, Beni_TOMCAT, shola, CAPTAIN PILOT

Major

Major

نماد کاربر
598

تشکر کرده: 229 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 28 دی 1386 12:47

پشت كامپيوتر !

آرشيو سپاس: 6417 مرتبه در 587 پست

توسط nima-rad » دوشنبه 2 خرداد 1390 17:50

moh-597 نوشته است:
Mohammad 1985 نوشته است:آقایون زیاد جوگیر نشین ! من اطلاعات دقیقی دارم که اصلا چنین عملیاتی انجام نشده و همش فیلم سر کار بودیم هواپیماهای نابود شده دشمن هم توسط سه چهار نفر کماندو ارتش که از خاک سوریه رفته بودن انجام شده بعدش عراق برای اینکه ضایع نشن گفته نیروی هوایی ایران این کار و کرده ما هم خوشمون اومده گفتیم بله نیروی هواییمون بوده !

خوب شما این مسئله رو یادرآور شدید
ما اصلا نیروی هوایی در جنگ نداشتیم همش شایعه بوده عملیات 140 فروندی هم کل پروازهای مسافربری منطقه و آسیا و جمع کردیم گفتیم اینا همه جنگی بوده و ما انجام دادیم اینای که شهید هم شدند الکی بوده به صورت طبیعی فوت می کردند نیروی هوایی بخاطر اینکه ضایع نشه می گفت شهید شده اند
راستی مگه ما اصلا نبرد هوایی هم داشتیم نه بابا اف 14 ها شایعه است باور نکنید من اطلاع دقیق دارم که ما اصلا اف 14 نداریم زمان جنگ به صورت قاچاقی وارد می کردیم الکی بلند می شدند بعد هم می رفتند

با تشکر از اطلاعات دقیق شما که باعث این شد ماها که اطلاعات جزئی از نیرو داریم روشن شویم

ما كه آخر نفهميديم H3  وجود داشت يا نه‌!!!

اساتيد سايت لطفاً نظرشون را بدند...............
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب nima-rad تشکر کرده اند:
un4given.1991

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
2653

تشکر کرده: 18 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 8 آبان 1385 15:26

آرشيو سپاس: 5825 مرتبه در 1558 پست

توسط moh-597 » سه شنبه 3 خرداد 1390 07:07

سلام دوست عزیز

مگه می شه این عملیات که من خودم شخصا با چهار نفر از اونهایی که در عملیات بودم شرکت کردند صحبت نمودم وجود نداشته باشد
اگر نیروی هوایی نبود مطمئن باشید ما در همان روزهای نخستین جنگ همه چیز را از دست داده بودیم
به جرات می گویم اگر نیروی هوایی نبود شاید فتح خرمشهر به ین شکل میسر نمی شد
پاينده باد ايران زنده باد ايراني

وبلاگ من
http://www.iranian-airforce.blogfa.com

صفحه اینستاگرام
https://instagram.com/iranian_airforce_pilots_martyr

tarmax از این پست سپاسگزاري کرده است

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب moh-597 تشکر کرده اند:
امرانكا, CAPTAIN PILOT, apple2009, Shahbaz, bravo, shola, azeRilA, Persian Cat, DJ Dani, viper, Mahdi1944, reza4087, Beni_TOMCAT, oweiys, hamed_713

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

سه شنبه 3 خرداد 1390 07:56

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط valeh » سه شنبه 3 خرداد 1390 08:23

با سلام
نيروي هوايي ايران قبل از پيروزي انقلاب يكي از برترين هاي منطقه و جهان بود به اين علت كه به خاطر جنگ سرد چون ايران در خط مقدم بلوك شرق بود طبيعتا نيروي هوايي تقويت شده اي داشت كه بتواند در مقابل نيروي هوايي شوروي سابق قدرت مانور داشته باشد علت تحويل هواپيماهاي اف 14 همراه با موشك هاي فونيكس به ايران هم دقيقا به همين امر مربوط مي شود.

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
51

تشکر کرده: 42 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 9 خرداد 1388 01:14

آرشيو سپاس: 141 مرتبه در 38 پست

توسط Peyman-Phantom-1351 » سه شنبه 3 خرداد 1390 16:08

کسی می دونه این فیلم حمله به h3 از کجا میشه تهیه یا دانلود کرد؟

قبلي