بخش " نیروی هوایی ایران " افتتاح شد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با نيروي هوايي ايران به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2612 بار
سپاس‌های دریافتی: 5558 بار
تماس:

پست توسط moh-597 » شنبه 31 فروردین 1387, 5:12 pm

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز :)

مدتها بود که دوستان و کاربران خیلی خوب سنترال کلوپ و حتی خود ما به دلیل نبود قسمتی جامع درباره نیروی هوایی کشورمان باید مطالب را بصورت پراکنده و در جاهای مختلف مشاهده می کردیم
در تمام این زمان من و دیگر دوستان به دنبال ایجاد قسمتی بودیم که در آن بتوانیم به تمامی اخبار ، مقالات ، اطلاعات و ... نیروی هوایی کشور عزیزمان را در اختیار کاربران محترم سنترال کلوپ قرار دهیم .
بسیار خوشحال هستم که به اطلاع شما برسان با همت و تلاش دوستان عزیز در بخش هوا فضا و حمایت بی دریغ ادمین سایت از امروز شاهد افتتاح این بخش در انجمن خوبمون هستیم .
بخشی که مدتها راه اندازی آن آرزوی من و دیگر دوستانم و همچنین کاربران این محیط گرم و صمیمی بود .

این بخش بدین شکلی که ملاحظه می فرمائید برای اولین بار در یک فرم فارسی ایجاد شده است که شما با مراجعه به آن می توانید هر اطلاعاتی که می خواهید درباره نیروی هوایی کشورمان و از همه مهمتر دفاع مقدس بدست آورید .

منتظر حضور شما در این بخش هستیم :-)

یاعلی مدد :D
پاينده باد ايران زنده باد ايراني

وبلاگ من
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

صفحه اینستاگرام
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

New Member
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار

Re: بخش " نیروی هوایی ایران " افتتاح شد

پست توسط SHAHRZAD110 » جمعه 28 مرداد 1390, 2:15 pm

سلام
سوالی از حضور دوستان داشتم
می شه در این بخش دایره المعارف لغات و اصطلاحات نیروی هوایی رو ایجاد کرد یا خیر ؟؟؟
متشکرم .

ارسال پست

بازگشت به “نيروي هوايي ايران”