مديرعامل سامسونگ استعفا كرد

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سامسونگ بحث و تبادل نظر نماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 11 بار
تماس:

پست توسط zadora » چهار شنبه 4 اردیبهشت 1387, 1:07 pm

گروه بين‌الملل – مديرعامل شركت سامسونگ صبح ديروز از مقام خود استعفا كرد. لي‌كان‌هي بيزنسمن 66ساله كره جنوبي پس از افزايش فشارها به دليل رسوايي مالي ناگزير شد كه از پست خود كناره‌گيري كند. او قوي‌ترين بيزنسمن كره جنوبي به حساب مي‌آمد و براي مدت 20سال بالاترين مقام اجرايي شركت سامسونگ را بر عهده داشت. از او به عنوان فردي ياد مي‌شود كه سامسونگ را به بزرگ‌ترين شركت كره جنوبي و يكي از غول‌هاي دنياي الكترونيك و ديجيتال در جهان تبديل كرد.

خانواده لي از بنيان‌گذاران شركت سامسونگ به حساب مي‌آيند و قدرت اين شركت در اقتصاد كره جنوبي موجب شد كه رسانه‌هاي كره جنوبي لقب «جمهوري سامسونگ» را به اين شركت بدهند.مديرعامل سامسونگ در هنگام اعلام استعفاي خود خطاب به خبرنگاران و مردم كره گفت كه به شدت از رسوايي مالياتي خود و شركتش متاسف است. وي افزود: ما همواره تلاش كرديم تا سامسونگ را به عنوان يك كمپاني بزرگ در دنياي تجارت حفظ كنيم. وي متهم شده است كه دفاتر حسابداري شركت را به گونه‌اي تنظيم كرده كه سامسونگ از پرداخت ميليون‌ها دلار ماليات فرار كند. در همين حال دادستان كره جنوبي با تاييد رسوايي مالي در سامسونگ آن را يك بي‌اعتباري بزرگ براي اقتصاد كره جنوبي دانست. رسوايي مالي مديرعامل سامسونگ حدود دو هفته قبل برملا شد، اما لي‌كان‌هي در برابر استعفا مقاومت مي‌كرد.
منبع:دنياي اقتصاد
آدولف هیتلر: اگر من روزی در مقابل یهودیان به دفاع بر خیزم دفاع من جهاد بزرگ من است که خداوند ان را فرمان داده است.

تصویر

ارسال پست

بازگشت به “Samsung”