سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Major I

Major I

نماد کاربر
286

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 آبان 1385 22:43

آرشيو سپاس: 14 مرتبه در 12 پست

يک پيشنهاد در مورد گزينه تشکر

توسط taktaz » چهارشنبه 4 اردیبهشت 1387 13:25

با سلام
ميخواستم اگر امکان باشه در زماني که ميخواهيم از يک پست تشکر کنيم به محض کليک بر روي تشکر عمل انجام و نتيجه قابل مشاهده باشه و ديگر شاهد و منتظر تغيير صفحه که زمانگير و به نظر من غير لازم هست نباشيم.

با تشکر
هر چه بالاتر ميروي , در نظر آنان که پرواز نميدانند کوچکتر به نظر ميرسي (آندره ژيد)

Captain I

Captain I

نماد کاربر
674

تاريخ عضويت

چهارشنبه 28 شهریور 1386 09:33

جايگاهم آسمان است...

آرشيو سپاس: 133 مرتبه در 51 پست

توسط atropak » چهارشنبه 4 اردیبهشت 1387 15:06

اوني که شما مي گي براي vBulletin هست ولي اين انجمن PhpBB هست از زمين تا آسمان با هم فرق دارند.  :x
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 4 اردیبهشت 1387 17:03

taktaz, اين موضوع در نسخه‌ي جديد انجمن اعمال خواهد شد  :-)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain

Captain

نماد کاربر
1086

تاريخ عضويت

دوشنبه 8 آبان 1385 00:38

هرکجا هستم باشم آسمان مال من است ! ! !

آرشيو سپاس: 143 مرتبه در 66 پست

توسط osilatoria » چهارشنبه 4 اردیبهشت 1387 18:00

مهدی جان این نسخه ی جدید که مدتی هست حرف اش هست اما خودش نیست انشالله کی شروع به کار می کنه ؟

Captain I

Captain I

نماد کاربر
674

تاريخ عضويت

جايگاهم آسمان است...

توسط atropak » چهارشنبه 4 اردیبهشت 1387 18:11

taktaz, اين موضوع در نسخه‌ي جديد انجمن اعمال خواهد شد

يعني شما هم مي خواهيد بريد روي VB ؟
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 4 اردیبهشت 1387 20:45

osilatoria هر موقع تمام امکانات و اجزاي نسخه‌ي فعلي قابل انتقال به سيستم جديد باشه، با کمترين ميزان از بين رفتن اطلاعات (مانند سپاسها و ...)
همچنين زماني که کار روي انجين امنيتي اون به پايان برسه و قابل اطمينان باشه، وگرنه خود سيستم آماده شده، اما تا اين موارد حل نشه سيستم ارتقا داده نخواهد شد
atropak خير، به هيچ وجه!!

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain II

Captain II

no avatar
653

تاريخ عضويت

دوشنبه 21 آبان 1386 22:31

تهران

آرشيو سپاس: 715 مرتبه در 206 پست

توسط Ra30ol » چهارشنبه 4 اردیبهشت 1387 23:26

چه تغييراتي در سيستم جديد اعمال شده است؟
از نظر امنيتي ارتقا پيدا ميكنه ،يا ظاهر سايت هم تغييير خواهد كرد و امكانات جديد و بيشتري خواهد داشت؟
موردي براي صندوق پستي ايجاد نخواهد شد؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 5 اردیبهشت 1387 02:42

Yahoda, به طور کلي در تمام اجزا بدون استثنا شاهد جهش خواهيم بود، انجمن بر پايه BB3‌ بوده، اما بسيار بهينه شده و قدرتمندتر (دقيقا همانند همين کاري که روي BB2 فعلي صورت گرفته و در حال حاضر سيستم از اون بهره ميبره)

Major

Major

نماد کاربر
532

تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 اسفند 1384 17:25

در همين نزديكي...

آرشيو سپاس: 220 مرتبه در 65 پست

توسط Masoud » پنج شنبه 5 اردیبهشت 1387 04:22

بي صبرانه منتظر نسخه جديد هستيم!  :AA:   :AA:  :AA:  ( البته همين الان هم به صورت عمده مشكلي وجود نداره، ولي خب نسخه جديد يه چيز ديگست!  :-D )

Captain I

Captain I

نماد کاربر
674

تاريخ عضويت

جايگاهم آسمان است...

توسط atropak » پنج شنبه 5 اردیبهشت 1387 10:48

atropak خير، به هيچ وجه!!

به نظر بنده امکاناتي که VB داره خيلي بهتر از اين PhpBB ، SMF ، MyBB و ... است. من خودم با PhpBB3 کار مي کنم ولي اصلا خوب نيست به نظر من نسخه ي 2 ش بهتره !!!
در ضمن در PhpBB3 تشکرها درسته که يک صفحه ي ديگه باز نمي شه و از شما بابت تشکر کردن تشکر نمي کنه ولي همون صفحه دوباره رفرش مي شه  :-P  در صورتي که در VB اينطور نيست.

به هر حال هر چی شما صلاح مي دونيد.  :?

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 شهریور 1385 11:12

آرشيو سپاس: 492 مرتبه در 183 پست

توسط Mehdi2224 » پنج شنبه 5 اردیبهشت 1387 11:37

atropak,
دوست من  بی بی  3 بهترین وقدرتمند ترین سیستمی هست که تاکنون  برای   ایجاد   انجمن ارائه شده و به  راحتی میشه فهمید  حتی  وی بی هم تونایی  داشتن یک  چهارم  قدرت اون رو نداره . پک هایی که برای  بی بی 3  ایجاد  میشه  روز بروز  در حال  افزایش  و علاوه بر  ایجاد  زیبایی  برای  سایت  به قدرت اون نیز توجه  شده. شما  در بی بی  3 میتونید  هر تغییر  دلخواهی  رو  در  سیستم  بدید  ولی  در وی بی  این  اجازه رو ندارید و باید  با  شرکت  سازندش هماهنگ کنید  .
علت این که شما نمی تونید  ازش  استفاده کنید  ساده هست پشتیبان  قوی در زبان  فارسی  برای  بی بی  3 وجود  نداره . از اونجایی که من  هر  روز انلاینم  در  سایت  خود  یک  مرکز  پشتیبانی  برای این کار  ایجاد  کردم
www.bb.fediran.com
از  سویی شما  میتونید  با  عضویت  در  startrekguide شاهد  پشتیبانی  سریع  از  سیستم   در زبان  انگلیسی  باشید.  سیستم  باگ  تراکر هم به  شما  کمک میکنه  اشکالات و خطاها  رو به  مرکز پی اچ پی بی بی  ارسال  کنید  تاره  حل  رو برای  شما   پیدا کنند  .
در  پایین  فقط  شما  را   دعوت میکنم  به مقایسه انجام شده  زیر توجه  کنید  که فقط  نسخه های  خام  بی بی  3  درش  دخالت  داشتند .

مهدی  من هم منتظر  شاهکارت هستم  :smile: . کمکی  چیزی خواستی  میتونی  رو من  حساب کنی

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 5 اردیبهشت 1387 11:53

atropak,
به هر حال شخصا هيچ علاقه‌اي به VB ندارم و اون رو فاقد ارزش ميدونم، دلايلم رو هم قبلا در تاپيک‌هاي مختلفي که در اين باره بوده اعلام کردم
در مورد تشکر هم دليلش عدم فعال بودم AJAX هست، که احتمالا ميشه به اون شکل تغييرش داد  :-)