در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Captain I

Captain I

نماد کاربر
674

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 28 شهریور 1386 09:33

جايگاهم آسمان است...

آرشيو سپاس: 133 مرتبه در 51 پست

تغيير دومين

توسط atropak » پنج شنبه 5 اردیبهشت 1387 18:43

میشه مثل اینکه هاست را از روی یک سرور می برند به سرور دیگه دومین را هم از این شرکت ببریم روی یک شرکت دیگه؟
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 شهریور 1385 11:12

آرشيو سپاس: 492 مرتبه در 183 پست

توسط Mehdi2224 » پنج شنبه 5 اردیبهشت 1387 19:17

atropak,
کافی  دی ان اس  رو  روی  دامین   تنظیم کنید  .
اگر قصدتون خرید دامین  از  یک  شرکت  دیگه هست  با  اونها  وارد قرار داد میشید پس از اتمام  دوره  با   فروشنده اول  اونها برای دوره دوم به شما دامین  رو ارائه میدند  :-(

Captain I

Captain I

نماد کاربر
674

تاريخ عضويت

جايگاهم آسمان است...

توسط atropak » پنج شنبه 5 اردیبهشت 1387 21:36

من هاست منظورم نبود. منظورم دومين هست.
مثلا من دومينم را توي شرکت الف ثبت مي کنم بعدش حالا از اون شرکت خوشم نمي آد مي خوام دومينم (نه هاستم) را توي يک شرکت ديگه ثبت کنم.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » جمعه 6 اردیبهشت 1387 00:50

atropak جان
اگر کنترل ادمين اون دامين با شما باشه و بتونيد دستور ترانسفر رو صادر کنيد بله، در غير اين صورت بايد با شرکتي که دامين رو از اونجا ثبت کرديد صحبت کنيد تا SecurityCode رو براي انتقال ايجاد و در اختيار شما فرار بدهند که معمولا بين 10 تا 15 دلار هم هزينه داره، بعد از اون، در شرکت ثبت کننده مقصد که شديدا پيشنهاد ميکنم از نمايندگي‌هاي Directi باشه نام دامين و SC رو وارد ميکنيد، پيام تاييد براي ادمين مبدا و ادمين مقصد ارسال ميشه، هر دو که تاييد کردند، بين 2 تا 5 روز طول خواهد کشيد تا انتقال انجام بشه و دامين به شرکت ديگه‌اي منتقل بشه، البته معمولا داون تايمي نخواهيد داشت در اين بروسه
در مورد دامين و تاريخ اعتبارش هم کمي توضيح بدم شايد بد نباشه، بسياري از دوستان فکر ميکنند حتما بايد زماني که تاريخ رو به اتمام هست اقدام کنند، در صورتي که به هيچ وجه اينطور نيست، شما ميتونيد هر موقع که خواستيد در طول زمان اعتبار، اقدام به تمديد کنيد، و يک يا چند سال به اعتبار دامين اضافه کنيد، با اين کار دقيقا به همون ميزان به اعتبار دامين اضافه ميشه و مشکلي در اين موردوجود نداره (که مثلا چون تاريخ فعلي هنوز تموم نشده، اگر تمديد کنيد از تاريخ تمديد دوم يکسال اضافه بشه و ...، بلکه دقيقا به ادامه اعتبار، اعتبار جديد اضافه ميشه)
پس کار رو براي روز آخر نگذاريد تا مشکلي براتون پيش نياد، مثلا الان که عاتبار تموم شده، برخي شرکت‌ها زمانها‌ي 15 تا 45 روزه رو براي فعال کردن مجدد منظور ميکنند و به اين شکل تمام ترافيک سايتتون رو از دست خواهيد داد
موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain I

Captain I

نماد کاربر
674

تاريخ عضويت

جايگاهم آسمان است...

توسط atropak » جمعه 6 اردیبهشت 1387 23:01

برخي شرکت‌ها زمانها‌ي 15 تا 45 روزه رو براي فعال کردن مجدد منظور ميکنند و به اين شکل تمام ترافيک سايتتون رو از دست خواهيد داد

:-O  :-O  پس چه اشتباهي کردم ،  :lol:  ولي اين شرکتي که من تماس گرفتم گفت12 ساعته برات درستش مي کنه ممنون از راهنماييت ، نکته ي خيلي جالب بود  :smile:  :smile:
من الان گفتم که تمديد کنند وقتي که تمديد کردند مي تونم اين کاري که شما گفتيد بکنم تا منتقل کنم ؟ اون وقت هزينه ايي که به اين ها دادم چي ميشه؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 7 اردیبهشت 1387 01:19

atropak, اين هزينه براي شارژ يک سال هست، هزينه‌ي انتقال دامين در مبدا جدا و در مقصد نيز جدا هست، البته هزينه‌اي که مقصد از شما ميگيره، به ميزان تعرفه‌ي شارژ يکسال هست و يک سال ديگه به اعتبار دامين اضافه ميکنه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد