سوال در مورد بيماري روده ؟؟؟

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث مرتبط با پزشکي به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Thunderclap, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 347 بار
سپاس‌های دریافتی: 1565 بار
تماس:

Re: سوال در مورد بيماري روده ؟؟؟

پست توسط Dr.Akhavan » شنبه 8 فروردین 1388, 11:14 am

,

همانطور که قبلا گفته شده است- IBS بیشتر به یک بیماری عصبی شبیه است تا بیماری گوارشی البته ای بیماری عصبی خود را به صورت علایم گوارشی نشان میدهد و در بیماران مختلف داروهای مختلفی موثر است و حتما یک دارو برای همه موثر نخواهد بود
این داروی شما هم فقط در درمان شما موثر بوده است و نه همه

Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 3 بار
تماس:

پست توسط my golfs » یک شنبه 9 فروردین 1388, 10:19 am

Dr.Akhavan نوشته شده:اویس,

همانطور که قبلا گفته شده است- IBS بیشتر به یک بیماری عصبی شبیه است تا بیماری گوارشی البته ای بیماری عصبی خود را به صورت علایم گوارشی نشان میدهد و در بیماران مختلف داروهای مختلفی موثر است و حتما یک دارو برای همه موثر نخواهد بود
این داروی شما هم فقط در درمان شما موثر بوده است و نه همه

مثلا در مورد من فقط نوروتریپتیلین جواب میده(خیلی از کلیدینیوم سی قوی تره)

New Member

پلیپ

پست توسط کمالخان » دو شنبه 3 خرداد 1389, 12:33 pm

با سلام من به خاطر خونریزی به پزشک مراجعه کردم که پزشک کلونوسکوپی کرد و پلیپ ریزی در داخل روده مشاهده شد و بیماری بواسیر هم تشخیص داد یعنی هر دو هم پلیپ هم بواصیر اما گفت چون پلیپ کوچک هست فعلا تا 2 -3 سال نیاز به عمل نداره الان میخوام بدونم چگونه مطمین بشم که این پلیپ خطرناک نیست و تبدیل به سرطان نمیشود البته پزشک گفت که به خاطر کوچکی پلیپ جای نگرانی نیست در ضمن ازمایش خون و مدفوع هم انجام دادم و گفتند که سالم است لطفا سریع جواب منو بدین چون نگران هستم با تشکر کمالخان

New Member

پست توسط کمالخان » دو شنبه 3 خرداد 1389, 1:06 pm

[با سلام حدودا 2 سال است که خونریزی داشتم و وقتی به پزشک مراجعه کردم هم بواسیر و هم پولیپ کوچیکی در روده مشاهده شد که دکتر گفت احتمال سرطانی بودنش صفره و از مایشات خون و مدفوع انجام شد که هر 2 خوب بود و باید بگم پولیپ خیلی ریز بود و حتی دکتر بزور دید میخواستم بدونم چطور باید مطمین بشم که سرطانی نیست و ایا باید به حرف این 2 دکتر بسنده کنم لطفا سریع پاسخم بدین

New Member

پست توسط ghojeghi3281 » جمعه 19 آبان 1391, 5:30 pm

ضمن عرض سلام تشکر از خدمات شما -اینجانب 55 ساله ساکن استان گلستان از 15-20 سال قبل که یکبار دچار اسهال شدید همراه با خون ریزی خفیف روده شده بودم گاه گاهی وهر وقت به بدنم بر بر اثر کار یا ورزش فشار جسمی وارد شود اسهال تکرار شده ولی از آن موقع تا حل خون مشاهده نشده است و هر گاه اسهال میگیرم از قرص مترونید ازول استفاده میکنم فوری تاثیر گذاشته و اسالم قطع میشد ولی الان مدت 4 روز است که فقط صبح ها اسهال خفیفی دارم که رنگ مدفوع کدر و قیری است و روزانه 2 عدد قرص مترونید ازول استفاده کردم ولی هنوز به حال عادی طبیعی بر نگشته است و دچار استرس ونگرانی شدم قبلا فشارم پایین میامد ولی الان حالم خوبه فقط نگرانم این یعنی چه - باید چکار کنم با تشکر

New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط 25mno » پنج شنبه 17 دی 1394, 11:59 pm

سلام و وقت به خیر .یه بیماری دیگه هم هست که علائم مشابه داره . میکروبی در معده باید وجود داشته باشه اما تعدادشون بیشتر از حد مجاز میشه . و علائمی خیلی شبیه سندروم روده تحریک پذیر داره . برای درمان : عرق 3 گیاه (3 ق غ نیم ساعت قیل غذا )، روغن تقویت معده (5 قطره در 1 ق غ آب وسط غذا)، پودر مرباخ (1ق غ )، پودر شیرین بیان (یک چهارم ق چ)( هر دو را در یک لیوان آب جوش دم کرده و صاف شده آن 2 ساعت بعد از غذا )، علک ( نصف ق چ آخر شب. لبها و قاشق را با روغن چرب کنید) . عرق 3 گیاه ، روغن تقویت معده روزی 3 بار .پودر مرباخ ، پودر شیرین بیان روزی 2 یا3 بار . مدت درمان 21 روز.

New Member

پست توسط atena9568 » چهار شنبه 15 اردیبهشت 1395, 4:03 pm

سلام دوست عزیز خسته نباشی تصویر

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] , [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “پزشکي”