در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Fast Poster

Fast Poster

نماد کاربر
247

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 5 اردیبهشت 1386 22:52

برج عاج

آرشيو سپاس: 453 مرتبه در 67 پست

چطور ميتوان مزاحمين کامنتي در وبلاگ را شناسايي کرد؟؟

توسط javedan-seda » جمعه 6 اردیبهشت 1387 19:04

با سلام و درود: :D

دوستان: من ميخواستم بدونم که ايا راهي وجود داره که بشه به طريقي شماره تلفن و isp افرادي که در وبلاگ کامنت ميگذارند را فهميد؟البته قصد فقط مزاحمت يابي است. يکي از دوستان من که وبلاگي دارد چند مزاحم دائمي داره که هر روز ايشون رو با چندين فحش وناسزاي رنگارنگ مورد ازار قرار ميدن و من فقط ميخوام که اين طوري کمکي بهش بکنم که مزاحمين رو شناسايي کنه واخطار کوچکي بهشون بده. :shock:
به هرحال ممنون ميشم اگر دوستان لطف کنند وجواب بدن.
درود وخدا نگهدار :-o
ابلها مردا! من عدوی تو نیستم من انکار توام

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 7 اردیبهشت 1387 01:02

javedan-seda,
از طريق IP ارسال کننده ميتونيد به ISP اون پي ببريد، با استفاده از برنامه‌هاي تبديل IP به مکان
و بعد از طريق ISP با دادن ساعت و IP موضوع رو پيگيري کنيد، در شبکه راه مستقيمي براي رسيدن به شماره تلفن وجود نداره، چون لزوما براي اتصال به اينترنت نيازي به خط تلفن نيست که امکان رديابي اون در خود سبکه گنجانده شده باشه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Fast Poster

Fast Poster

نماد کاربر
247

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 5 اردیبهشت 1386 22:52

برج عاج

آرشيو سپاس: 453 مرتبه در 67 پست

توسط javedan-seda » شنبه 7 اردیبهشت 1387 01:50

Mahdi1944 عزيز خيلي ممنونم ازشما :D

اگرممکنه يک نمونه از برنامه مذکور رو معرفي کنيد. خيلي ممنون ميشم . برنامه‌هاي تبديل IP به مکان. :-D

باز هم بسيار سپاسگزارم :)
ابلها مردا! من عدوی تو نیستم من انکار توام

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 7 اردیبهشت 1387 02:18

javedan-seda,
مثلا ميتونيد از سايت ip2location استفاده کنيد، يکي از اجراي Google Desktop هم چنين امکاني رو فراهم ميکنه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد