در این بخش می‌توانید در رابطه با شبکه و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید

New Member

نماد کاربر
13

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 10 دی 1385 21:29

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

کمک فوري در مورد ثبت سايت در موتورهاي جستجو(خواهش ميکنم بياين تو)

توسط jody » چهارشنبه 11 اردیبهشت 1387 09:40

سلام بر دوستان گرامی تازگی ها من وچند تا از دوستام انجمنی راه اندازی کردیم و می خواهیم این سایت (انجمن) را در موتورهای جستجو ثبت کنیم چون زمانیکه ما اسم سایتو در موتور های جستجو مینویسیم هیچ موردی پیدا نمیکند میخواستم بدونم چی کار باید بکنم که هم آمار سایت بره بالا و هم تو موتور جستجو باشه خواهش خواهش خواهش میکنم کمکم کنید انشا الله میاین سایت منم میبینید وعضو میشید و ما در خدمت تمام دوستان هستیم   :)  :)  :)

Captain I

Captain I

نماد کاربر
674

تاريخ عضويت

چهارشنبه 28 شهریور 1386 09:33

جايگاهم آسمان است...

آرشيو سپاس: 133 مرتبه در 51 پست

توسط atropak » چهارشنبه 11 اردیبهشت 1387 11:57

براي ثبت در موتور جستجو هم مي توانيد دستي (يعني مراجعه به سايت ها جستجوگر و تک تک ثبت کنيد) و هم مي توانيد اتوماتيک يعني با استفاده از سايت هايي که اين کار را براتون انجام مي دند. بعضي سايت ها پولي و بعضي ها رايگان ثبت مي کنند که رايگان ها حداکثر توي 100 سايت هست. براي پيدا کردن سايت هاي رايگان در گوگل اين عبارت را سرچ کنيد: Free Search Engine Submitter يا Free Search Engine Submission را سرچ کن.
براي بالا بردن آمار سايت به جاي استفاده از irBB.ir بهتره يک دومين مستقل ثبت کني. براي سايتت توي سايت هاي ديگه تبليغات بده. هر روز آپديتش کن.  :-)
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

New Member

نماد کاربر
13

تاريخ عضويت

يکشنبه 10 دی 1385 21:29

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط jody » چهارشنبه 11 اردیبهشت 1387 13:21

[size=18]خیلی ممنون ولی نمیشد یه سری به سایت ما هم میزدید .
من جز مدیران ارشد این سایت ها هستم جهت همکاری در سایت به mohammad پیغام بفرستید من در خدمتم .
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد