در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

«مثلث شيشه‌اي» رضا رشيدپور در شبكه ي پنج

توسط Leila » شنبه 14 اردیبهشت 1387 23:31

سینمای ما - پخش مجموعه «مثلث شيشه‌اي» با اجراي «رضا رشيدپور» از 16 ارديبهشت ماه در شبكه تهران آغاز مي‌شود.
«مثلث شيشه‌اي» نام برنامه جديد«رضا رشيدپور» است كه پخش آن از روز 16 ارديبهشت ماه آغاز و تا اول ماه رمضان ادامه خواهد داشت.
بنابر اين گزارش، اين برنامه كه هر شب به جز روزهاي يكشنبه روي آنتن خواهد رفت، تركيبي از دو برنامه «مثلث» و «شب شيشه‌اي» است و با رويكرد گفت و گو محوري و صريح تر و شفاف تر از دو برنامه قبلي برخي موضوعات فرهنگي، هنري، اجتماعي و سياسي را در قالبي كاملا جدي نقد مي‌كند.
تهيه كنندگي اين برنامه را «محمد قنبري» به همراه «رضا رشيدپور» بر عهده دارند و اين برنامه در دكوري جديد با طراحي «پيمان قانع» به روي آنتن خواهد رفت. تيتراژهاي آغاز و پايان اين برنامه نيز با اشعاري از «رضا رشيدپور» با خوانندگي «ماني آرام» و «امير تاجيك» ساخته شده است.
در اين برنامه كه براي اولين بار با 5 دوربين سوئيچ خواهد شد، تا به حال حضور افرادي چون مهران مديري، محمدرضا شريفي‌نيا، افسانه بايگان و برخي از مقامات سياسي قطعي شده است.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

Major

Major

نماد کاربر
232

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 22 آذر 1386 16:19

آرشيو سپاس: 11 مرتبه در 8 پست

توسط zadora » سه شنبه 17 اردیبهشت 1387 19:17

مهر- برنامه "مثلث شیشه‌ای" با اجرای رضا رشیدپور با تاخیری یک هفته‌ای از 23 اردیبهشت از شبکه تهران روی آنتن می‌رود.
به گفته قنبری تهيه كننده مثلث شيشه اي علت تاخیر پخش آن تدارک مقدمات اولیه برای تولید برنامه‌ای روتین، آماده‌سازی دکور و هماهنگی بوده است.
آدولف هیتلر: اگر من روزی در مقابل یهودیان به دفاع بر خیزم دفاع من جهاد بزرگ من است که خداوند ان را فرمان داده است.

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1634

تشکر کرده: 2287 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 مرداد 1386 23:53

آرشيو سپاس: 3096 مرتبه در 667 پست

توسط KH.I.A.2500 » چهارشنبه 18 اردیبهشت 1387 02:55

رضا رشيدپور مجري خيلي خوش اخلاق و خوش خلقيه و در ضمن اينکه شوخ طبعه خيلي هم با ادبه . من که خيلي ازش خوشم مياد . مجري خوبيه .  :(

*      *     *    
جز ايران نباشد مرا نام ياد    *   *   *  * * *  *   *    *    که يزدان مرا زين سبب کام داد    *     *      *