در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

نخستین سفیر مهرآفرین ( فاطمه معتمد اريا )

توسط Leila » يکشنبه 15 اردیبهشت 1387 23:16

فاطمه معتمدآریا به عنوان نخستین سفیر مهرآفرین امروز یکشنبه 15 اردیبهشت از بخش‌های مختلف مؤسسه مهرآفرین بازدید و دفتر کار خود را افتتاح کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، معتمدآریا ساعتی پیش با وجود بیماری و وضعیت جسمی نامناسب در محل مؤسسه مهرآفرین حاضر شد و به همراه زهرا و فاطمه دانشور مدیر بخش مردمی و مدیر مؤسسه از بخش‌های مختلف آن دیدن کرد و در جریان برنامه‌های مهرآفرین قرار گرفت.

وی پس از افتتاح دفتر کار خود در مؤسسه گفت: نمی‌توانم بگویم در این لحظه چه حسی دارم. به دلیل اینکه این گزینش و حضور من در اینجا به خواست خودم نبوده بیش از هر چیز حسم نسبت به این گزینش حس فروتنی است و امیدوارم نسبت به مهری که به من در مجموعه مهرآفرین شده بتوانم انرژی و توان بیشتری ارائه دهم.

سفیر مهرآفرین ادامه داد: می‌دانم اهداف این مجموعه فقط مختص یک مؤسسه خصوصی نیست، بلکه برای ریشه‌کنی فقر اهداف فرهنگی درازمدت دارد. شاید این برای اولین بار است که یک مؤسسه خصوصی برای ریشه‌کنی فقر از سطح پائین سنی شروع به فرهنگ‌سازی می‌کند و من امیدوارم با کمک همکاران خود در این مؤسسه بتوانم در این مسیر فعال باشم.

این بازیگر سینما و تئاتر درباره اهداف مؤسسه مهرآفرین گفت: اهدافی که مهرآفرین دارد به صورت درازمدت است و یک پیش‌بینی سالانه برای کارها در نظر گرفته شده است. جدا از مهربانی‌هایی که در تهران شامل حال نیازمندان می‌شود، مؤسسه قصد دارد در شهرستان‌ها نیز در سفر به مناطق محروم این مهربانی را در سطح کشور گسترش دهد.

معتمدآریا ادامه داد: اولین سفر ما به سیستان و بلوچستان است که اهداف فرهنگی نظیر نمایش فیلم و تأسیس کتابخانه با همکاری مدیران استان به مرحله عمل خواهد رسید. در کنار سفرهای داخلی برای گسترش مهرورزی در مناطق محروم جهان اقداماتی را انجام خواهیم داد. این اهداف با عشقی که در تار و پود مؤسسه حاکم است عملی خواهد شد.

وی در پایان درباره دیگر برنامه‌های مؤسسه مهرآفرین گفت: میهمانی‌هایی به صورت فصلی توسط مؤسسه برگزار خواهد شد که در هر فصل خدمات نشان داده و کارنامه فعالیت‌های انجام شده ارائه می‌شود. در کنار آن یکی از محسنات این میهمانی‌ها این است که فراموش نکنیم خودمان نیز باید به هم مهر بورزیم.خبرگزاري مهر
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان