براي خريد  

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سامسونگ بحث و تبادل نظر نماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 34 بار
سپاس‌های دریافتی: 376 بار

براي خريد  

پست توسط sky_pesar » دو شنبه 23 اردیبهشت 1387, 2:02 pm

لطفا بنده را در خصوص خريد يك گوشي ( هر مدلي باشد فرقي نداره ) در حدود 500 تا 600 هزار تومان راهنمايي نمائيد حداقل امكاناتي كه داشته باشد شامل دوربين 5 مگ و سرعت و كارايي خوب . :) :)

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 11 بار
تماس:

پست توسط zadora » دو شنبه 23 اردیبهشت 1387, 8:09 pm

بنده به شما n95 را پيشنهاد ميكنم :grin:
 تصویر 
کیفیت ال سی دیش خیلی بالاست و صفحه ی بزرگی داره.کیفیت فیلمهاش که با فرمت MP4 می گيره عالیه بخصوص اینکه چون خروجی AV يک به 3 داره می تونید اونا رو با صدای استریو روی تلويزيون ببينيد يا روی VHS ضبط کنید.درضمن كيفيت تصاوير 5 مگاپيكسله واقعا عالي هستش.در ضمن گوشي دارای دکمه های اختصاصی موزیک ميباشد ولی صداش رو اسپیکر خیلی جالب نیست :sad: البته کل گوشی های نوکیا اینجوریند.
اصلي ترين عيب گوشي هم شايد کم بودن عمر باتری و مقدور نبودن امکان شارژکردن گوشی از طریق USB باشه.
آدولف هیتلر: اگر من روزی در مقابل یهودیان به دفاع بر خیزم دفاع من جهاد بزرگ من است که خداوند ان را فرمان داده است.

تصویر

Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 4 بار

پست توسط PASARGAD » دو شنبه 23 اردیبهشت 1387, 10:35 pm

بنده به شما N82 را پیشنهاد می کنم.
برای اطلاعات بیشتر به لینکهای زیر مراجعه کنید.

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

مهمترین ویژگی این گوشی نسبت به
n95
اینه که تو دست هر کسی نیست.

تصویر

تصویر

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: جايگاهم آسمان است...
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 104 بار
تماس:

پست توسط atropak » دو شنبه 23 اردیبهشت 1387, 11:35 pm

N95 8Gig تمام مزاياي N82 را داره در ضمن مزيت اين گوشي نسبت به N95 معمولي و N82 اين است که صفحه ي بزرگي دارد (2.8 اينچ)
N82 جديد و خوبه ولي طراحيش يه خورده مشکل داره... (از نظر راحتي)
من توي يک تاپيک ديگه بين N95 معمولي و N82 يک مقايسه ايي انجام دادم:
کيفيت N82 خيلي بيشتر از N95 است. باتري N95 خيلي ضعيفه دوست من مي گفت روزي 3 ، 4 بار توي شارژ بود ولي N82 مدت شارژ بيشتري را نگه مي داره. کيفيت دوربين هر دو 5 مگاپيکسه ولي N82 با کيفيت تره. 82 باريکتر از 95 است ولي طراحيش از نظر راحتي کمي مشکل داره. در 82 از يک فلاش زنون استفاده شده که نور خيلي بيشتري نسبت به 95 داره . صفحه ي نمايش N82 فقط 2.4 اينچ است که در N95 هشت گيگابايت 2.8 اينچ و 95 معمولي 2.6 اينچ است. در کل N82 تکامل يافته ي N95 است که اگر از نظر کيفيت بخواهيد N82 پيشنهاد مي شه.

Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 34 بار
سپاس‌های دریافتی: 376 بار

پست توسط sky_pesar » دو شنبه 6 خرداد 1387, 7:57 pm

با تشكر از همه دوستان
من n95 8gig را گرفتم حالا اگر ميشه من را در مورد تنظيم GPRS و برنامه هاي كاربردي راهنمايي كنيد
راستي يكي از بچه مي گفت ميشه با اين گوشي ها تلويزيون گرفت آيا راست هست
:razz: :razz: :razz:

Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 14 بار

پست توسط mehdi321 » دو شنبه 6 خرداد 1387, 10:09 pm

sky_pesar , جان

انتخاب خیلی صحیحی کردی

منم یه ماهی میشه که این گوشی رو خریدم و خیلی ازش راضیم ( در حد تیم ملی البته نه تیم ملی خودمون )

اگه سوالی چیزی داشتی خوشحال میشم جواب بدم آخه توی این یه ماه جایی از این گوشی که دیگه من نرفتم نیست

در مورد GPRS هم اگه از ایرانسل استفاده میکنید باید از طریقه خود اپراتور اقدام کنید نه از گوشی

امیدوارم حالشو ببرید..... :-D

راستی گوشیو چند خریدی؟
«اى رهگذر هر كه هستى و از هر كجا كه بيايى مى دانم سرانجام روزى بر اين مكان گذر خواهى كرد. اين منم، كوروش، شاه بزرگ، شاه چهارگوشه جهان، شاه سرزمين ها، برخاك اندكى كه مرا در برگرفته رشك مبر، مرا بگذار و بگذر.»

ارسال پست

بازگشت به “Samsung”