در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

New Member

no avatar
19

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 30 اردیبهشت 1387 09:00

شاهديه

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

مشکل درايو ها در پارتيشن مجيک

توسط saheli » دوشنبه 30 اردیبهشت 1387 09:21

سلام.
من 6 درایو داشتم که میخواستم با استفاده از پارتیشن مجیک دو درایو اولی رو حجمشون تغییر بدم.
وقتی پارتیشن مجیک نصب کردم گفت دیسکت بده تا بک آپ بگیرم چون یه فلاپی نداشتم و اون دو تا میخواست مجبور شدم فلاپی رو بدم و بعد فرمت کردم و به عنوان فلاپی دوم دوباره گذاشتم. (بک آپ ندارم)
بعد از نصب متوجه شدم سه تا از درایوهام آب شده !!!
نمیدونم چیکار کنم. دقیقاً رو همون سه تا دیتاهای مهمم ذخیره بوده!!! رستور ویندوز کاری برام نداشت. فعلا دارم همه چیز رو تست میکنم ببینم چجور برگردونم ...
از طریق داس هم چون درایوهام ntfs بودن نمیتونم نگاه کنم ببینم فقط تو ویندوز نیست یا همه جا نیست.!!!
مسلماً هنوز اطلاعات حذف نشده . چون برای عدم نمایش درایوها زمان زیادی نبرد که خواسته باشه فرمت یا دیلیت کرده باشه. فقط درایو ها نشون داده نمیشه.
داخل دیسک منجمنت ویندوز هم میزنه دو تا درایو 10 مگابایت دارم و یکی 50 مگابایت و بین دوتا 10 تایی و 50 تایی 10 تا خالی انداخته و دوباره بعد از 50 تایی هم 150 تا خالی انداخته. یعنی روی هم میشه 230 مگ.  اون 150 مگ آخری که خالی زده سه تا درایو 50 مگاباتی بوده!!!!
ممنون میشم راهنمایی کنین. خدانگهدار

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
39

تاريخ عضويت

شنبه 2 دی 1385 12:57

آرشيو سپاس: 4 مرتبه در 2 پست

توسط aryah » دوشنبه 30 اردیبهشت 1387 09:41

دوست عزيز من هم به اين مشکل برخوردم ولي متاسفانه هيچ کاري نتونستم بکنم :lol:  :lol:  :lol:
ميتوني توسط نرم افزار هايي اطلاعات پاک شده رو برگردون ولي به صورت محدود

New Member

no avatar
19

تاريخ عضويت

شاهديه

توسط saheli » دوشنبه 30 اردیبهشت 1387 10:36

اين يه شوخي محضه!!!!!!
من نميتونم از اطلاعاتم بگذرم!!!!
برنامه هاي ريکاور هم به قول شما خيلي خيلي محدود هستند.!!! دفعات قبلي تحت هيچ شرايطي اطلاعات مورد علاقه ام رو پس ندادند!
مطمئناً راهي براي بازيابي پارتيشن ها بايد باشه!!!
جالبيه کار اينجاس حالا خود پارتيشن مجيک بعد از چند با خطا باز شده. دارم از داخلش آنديليت ميکنم اما درايوي رو پيدا نميکنه!!!
همه طراحي هام و بک آپ هام داخل اون درايو ها بود!!!! حالا آهنگ و فيلمش بدرک! نرم فزارهاشم بدرک ميشه پيدا کرد. طراحي هام چي! اونايي که تا آخر ماه بايد تحويل بدم چي!!! :((
يه نرم افزار خيلي خيلي خيلي خيلي قوي براي ريکاور کردن کي ميتونه معرفي کنه؟
خيلي نرم افزار قبلاً تو اين زمينه کار کردم به درد نميخوردند اسمشون يادم نيست!
يکي کمک کنه!
فايل هامو ميخوام×××××
کمککککککک
باي

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 30 اردیبهشت 1387 12:17

saheli,
در پارتيشن مجيک اگر درايوي حذف شده باشه، بايد شما فضاي خالي داشته باشيدبراي ايجاد پارتيشن جديد، در غير اين صورت تا درايو Hide شده و يا اطلاعات در درايو ديگه‌اي ادغام شده، محتواي بقيه درايوها رو بررسي کنيد، اگر حذف شده باشه، متاسفانه راهي وجود نداره و بايد پارتيشن رو به همون حجمهاي قبلي دوباره ايجاد کرده و بعد از فرمت سريع با برنامه‌هاي ريکاوري اقدام به بازيابي اطلاعات کنيد، اگر راههاي نرم افزاري کمکي به شما نکرد و اطلاعات براتون اهميت زيادي داره، ميتونيد از تمام اطلاعات فعلي درايو به هر شکلي که ميتونيد پشتيبان گرفته و هارد ديسک رو به مراکزي که از روشهاي سخت افزاري براي بازيابي در رده‌ي 7 هارد ديسک استفاده ميکنند مراجعه کنيد، مسلما اطلاعات از رده‌ي 7 به اين سرعت حذف نخواهند شد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

no avatar
19

تاريخ عضويت

شاهديه

توسط saheli » دوشنبه 30 اردیبهشت 1387 14:20

من با GetDataBack بازيابي کردم . اطلاعات رو خيلي کامل و مناسب ريکاور کرد اما متاسفانه هيچکدوم از فايل ها باز نميشه!!!!!!
فايل هاي ويدئو و موزيک خطاي ناشناس بودن فرمت رو ميدن. در حالي که داخل پراپرتيز فايل فرمت هاي شناس هست و حتي حجم فايل ها کم و زياد نشده!
فايل هاي عکس هم عدم توانايي در نمايش ميده
فايل هاي اجرايي و ستاپ برنامه ها بر داس اجرا ميشه و بسته ميشه!!! و عکس العمل قبل را ندارند.
بقيه فايل ها هم همين خطا ها را ميدن!
برنامه ديگري براي ريکاوري که اينطور قوي باشه ندارين؟ البته فايل ها رو درست ريکاور کنه!

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 30 اردیبهشت 1387 16:19

saheli,
R-Studio رو امتحان کرديد؟  :shock:

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain

Captain

نماد کاربر
362

تاريخ عضويت

شنبه 8 مهر 1385 14:22

آرشيو سپاس: 12 مرتبه در 10 پست

توسط Reza-2006 » دوشنبه 30 اردیبهشت 1387 19:44

به نظر من که قبلا همچنین مشکلی را تجربه کردم و چند برنامه راهم استفاده کردم . امکان رفع مشکل با Final Recovery و R Studio بیشتر است . بهتر بازیابی می کنند . در ضمن پارتیشن مجیک بهترین برنامه ( اف دیسک ) هست . من خیلی ها را چک کردم . اون دوتا فلاپی را هم برای نسخه تحت داس خود برنامه است نه بک آپ سیستمتان . شما با نسخه تحت داس این برنامه خیلی خیلی بهتر و راحتتر روی دایوهای خودتان کار می کنید . اگر مشکلی داشتید مطرح کنید تا احتمالا بتونم که راهنماییتان کنم .
نسخه داس را تهیه کنید و نسخه وینودوز برنامه را پاک کنید . نسخه ویندوز برنامه خیلی خطرناکه . با کوچکترین اشتباه درایوها را از بین می بره . من خودم چند ساله که فقط از دو تا فلاپی تحت داس استفاده می کنم . البته نا امید نشید 4 - 5 برنامه دیگر هم هست . توی سنترال دی ال سی بگردید حتما پیدا می کنید .
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

New Member

no avatar
19

تاريخ عضويت

شاهديه

توسط saheli » دوشنبه 30 اردیبهشت 1387 20:45

مرسي تست ميکنم.

New Member

no avatar
19

تاريخ عضويت

شاهديه

توسط saheli » دوشنبه 30 اردیبهشت 1387 20:55

من تا حالا حدود 20 تا هارد رو با همين برنامه تغيير داده بودم!
اما اينبار نميدونم چرا توي نصب ارور داد! در ضمن بعد از نصب و قبل از اجراي برنامه اين خطاها رو داد و درايوها رو پاک کرده بود!!!
فايل هام کامل کامل برگشته با حجم و دسته بندي قبل اما فقط قابل اجرا نيستند!

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 31 اردیبهشت 1387 01:26

saheli,
اين مشکل به اين خاطر هست که اطلاعات شما به سطوح پايين‌تر فضاي ريکاوري منتقل شده و برنامه‌هاي قدرتمندتري نياز داريد و يا شايد هم بايد از سطوح دسترسي سخت افزاري استفاده کنيد

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » سه شنبه 31 اردیبهشت 1387 03:21

من چون عنوان را ديدم كه به پارتيشن مجيك مربوط بود داخل شدم اما انگار بحث چرخيده و به نرم افزار هاي ريكاروري رسيده. اينجا شيراز يه شركت هست كه هارد را با يك دستگاه بازيابي اطلاعات مي كنه البته هم پول زيادي مي گيره (بالاي 100 هزار تومن در مياد مثلاً‌ براي 5 گيگ) و همينطو حدود يك هفته هم طول مي كشه، اما بيشتر به درد شركت ها و موارد واقعاً حياتي مي خوره. كه به هزينه اون صرفه كنه.

- - - -
:x  شما در كار با پارتيشن مجيك دقت نكرديد، من از نسخه 3 اين نرم افزار باهاش كار كردم و هيچ وقت مشكل نداشتم تا اينكه نسخه آخر  NTFS اومد كه اون هم چندان هنوز فراگير نشده.( NTFS 2.8 كه ماله ويستا هست). اگر در مورد اين رنم افزار هر گونه راهنمايي خواستيد، خوشحال مي شم كمك كنم.  :)
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

New Member

no avatar
19

تاريخ عضويت

شاهديه

توسط saheli » سه شنبه 31 اردیبهشت 1387 07:20

دوست من . همون طور که رضا-2006 هم متوجه شدند من از نسخه تحت ويندوز استفاده کردم ورژن 8.5
فکر کنم منظور شما نسخه تحت داس هست که دوستان عزيز هم فرمودن کم خطرتر هست!
در ضمن من به پارتيشن مجيک توهين نکردم که بگم اون خراب کرده. گفتم قبل از اجراي برنامه اين مشکلات پيش اومده.!!
يعني زمان بين نصب و اجرا...
در ضمن تمام پارتيشن هام NTFS هست و دوتاي اولي رو با پارتيشن بندي ويستا انجام دادم!
حالا دارم اون برنامه که دوست هامون پيشنهاد دادن يعني R Studio دانلود ميکنم! قبلاً مثل اينکه لينک اشتباه برام جاي ديگه دادن و برنامه مربوط به نتورک و از اين حرفاس و من تو ريکاوري چيزي نديدم!
حالا از سايت خودش نسخه Data Recovery رو دارم ميگيرم. 70% شده.
نتيجه رو بعداً بهتون ميگم!!!!

بعدي