در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Major II

Major II

نماد کاربر
1796

تشکر کرده: 13 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 25 شهریور 1385 16:18

آرشيو سپاس: 216 مرتبه در 105 پست

ساخت يك بازي كاملا ايراني با كمك شما!!!

توسط Karim1504 » جمعه 10 خرداد 1387 21:20

سلام

من نیاز به یک داستان خوب برای ساخت یک بازی دارم ... اینتیتیها و سگمناهاش آماده شده...خواهشا هر کس داستان یک بازی ایرانی اول شخص اکشن سراغ داره یا ایده ای داره در پی ام برام ارسال کنه   :(

اینم نمایی از یک کاراکتر

پیشاپیش ممنون :)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Karim1504 تشکر کرده اند:
filmbazz

Major II

Major II

نماد کاربر
1796

تاريخ عضويت

توسط Karim1504 » جمعه 10 خرداد 1387 21:36

برای کسی که یک داستان خوب برام بفرسته یک عدد DVD آموزش ساخت بازی  که خودم تهیه کردم و هنور وارد بازار نشده همراه با 2 گیگ آبجکت ارسال خواهد شد  :-)

اگر با موتورهای پیشرفته ساخت بازی آشنا باشید میفهمید که این مجموعه چقدر با ارزشه  :-o

ممنون :-)
نه از خودت تعریف کن و نه بدگویی. اگر از خودت تعریف کنی قبول نمی‌کنند و اگر بدگویی کنی بیش از آنچه اظهار داشتی تو را بد خواهند پنداشت...
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
181

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 2 مرداد 1386 14:34

آرشيو سپاس: 15 مرتبه در 1 پست

توسط mehdi321 » جمعه 10 خرداد 1387 22:03

K@RIM1504,  جان

میشه لطف کنید بگید در چه موضوعی می خواید بسازید؟
«اى رهگذر هر كه هستى و از هر كجا كه بيايى مى دانم سرانجام روزى بر اين مكان گذر خواهى كرد. اين منم، كوروش، شاه بزرگ، شاه چهارگوشه جهان، شاه سرزمين ها، برخاك اندكى كه مرا در برگرفته رشك مبر، مرا بگذار و بگذر.»

Major II

Major II

نماد کاربر
1796

تاريخ عضويت

توسط Karim1504 » جمعه 10 خرداد 1387 22:29

mehdi321 نوشته است:K@RIM1504,  جان

میشه لطف کنید بگید در چه موضوعی می خواید بسازید؟

دوست عزیز یک بازی تو سبک Hitman البته با موضوع ایرانی در 10 مرحله  :D

اول شخص اکشن :shock:

Captain II

Captain II

no avatar
653

تاريخ عضويت

دوشنبه 21 آبان 1386 22:31

تهران

آرشيو سپاس: 715 مرتبه در 206 پست

توسط Ra30ol » جمعه 10 خرداد 1387 22:55

K@RIM1504, جان
امیدوارم موفق باشی.
حتما تا یکی دو روز دیگه یک ایده بهتون می دم :-)
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Major II

Major II

نماد کاربر
1796

تاريخ عضويت

توسط Karim1504 » جمعه 10 خرداد 1387 23:03

Irachem نوشته است:K@RIM1504, جان
امیدوارم موفق باشی.
حتما تا یکی دو روز دیگه یک ایده بهتون می دم :-)

دوست عزیز ممنون و منتظرم :)  :(

Captain II

Captain II

نماد کاربر
680

تاريخ عضويت

سه شنبه 3 مهر 1386 20:46

رشت

آرشيو سپاس: 199 مرتبه در 67 پست

توسط dr_mehdi57 » شنبه 11 خرداد 1387 10:25

چه جالب، من خيلي وقت دنبال يه همچين فرصتي مي گردم :m:a

تا چند روز ديگه يه پيش نويس برات ميفرستم، اگه پسنديدي يه سناريوي کامل  تقديم مي کنم. موفق باشي

در زندگي زخمهايي هست که مثل خوره روح را آهسته در انزوا مي خورد و مي تراشد...

Furious Poster

Furious Poster

no avatar
357

تشکر کرده: 21 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 14 بهمن 1386 13:04

آرشيو سپاس: 754 مرتبه در 232 پست

توسط kingday » شنبه 11 خرداد 1387 11:33

با سلام
به نظر من شما میتونید یک بازی ایرانی با موضوع کاملا ایرانی مثلا عملیات کماندویی نیروهای تکاور ایرانی توی جنگ که واقعا اتفاق افتادند رو با جلوه های ایجاد هیجان بیشتر و با اسامی تقریبا واقعی مکانها و افرادی که نقش داشتند .مثلا اسم یک نفر یا گروهی که در جنگ خیلی موثر بودند و در قالب ده یا یازده عملیات حساس و تعیین کننده را با عکس اصلی خودش بصورت سناریوی بازی در نظر بگیرید.
من فکر میکنم این کار میتونه یاد و خاطره اونا رو زنده کنه مثل بازیهای نسبتا واقعی جنگ دوم جهانی که کشورهای دیگه این همه دارن روش کار میکنن.
من مطمئن هستم که پشتیبانی خیلی خوبی هم ازش میشه و یک شروع خوبی هم خواهد بود. ما همگی مدیون این عزیزان هستیم.
با تشکر

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
1130

تاريخ عضويت

جمعه 30 آذر 1386 20:55

تهران

آرشيو سپاس: 2229 مرتبه در 379 پست

توسط N@VID » شنبه 11 خرداد 1387 13:46

اقا من چند تا ايده ميدم ولي اگه از اين ايده ها استفاده کرديد يه نسخه از بازي رو براي من هم بفرستيد تا ما هم يه فيضي ببريم
داستان 1 حمله امريکا به ايران
مقدمه:
در ابتداي بازي يک فيلم نمايش داده ميشود با اين مضمون :
صفحه ي Breaking news شبکه ي CNN نمايش داده ميشود و اخبار گو چنين ميگويد : به دنبال به بن بست رسيدن برنامه اتمي ايران و سرپيچي اين کشور از قطعنامه هاي سازمان ملل رييس جمهور به ايران هشدار داد چنانچه تهران ظرف مدت يک هفته برنامه ي اتمي خود را متوقف نکند حمله ي همه جانبه ي امريکا به ايران اغاز خواهد شد

STAGE 1
فيلم ابتداي مرحله:
وزارت اطلاعات :
افسر اطلاعاتي : تهديدات امريکا به اوج خود رسيده فکر ميکنم لازمه عمليات پيش دستانه رو شروع کنيم قربان
مافوق: اين موضوع با وزير اطلاعات در ميان گذاشته شده قراره افسر اطلاعاتي از روي عرشه مشخصات دقيق طعمه رو به ما اعلام کنه
يه ذره اينجا مکالماتو کش ميدين
(در اين فيلم بهتره از محيط هاي تيره , يه ميز که روش پر اسناد و مدارکه و يک مافوق که چهره ش نشون داده نميشه و در حال سيگار کشيدنه استفاده کنيد)
LEVEL 1
با مامور اطلاعاتي ايران در پايگاه فرماندهي امريکا تماس گرفته ميشه و بهش دستور داده ميشه که مشخصات دقيق ناوهاي امريکا در خليج فارس رو از فرماندهي کش بره و اون ها رو به تهران مخابره کنه در اخر مرحله فيلمي نشون داده ميشه که در اون تعدادي سرباز امريکايي که افسر اطلاعاتي ايران هم وجود داره سوار يه هواپيماي نظامي ميشن و هواپيما به پرواز در مياد
(اينجا مامور بايد با سعي کنه با استفاده از اصل سکوت و پنهان کاري کارشو جلو ببره تا به اسناد برسه)
LEVEL2
هواپيما بر روي ناو هواپيمابر فرود مياد و سربازان پياده ميشند چند لحظه بعد تو اتاق افسر اطلاعاتي از طريق لپ تاپ باهاش تماس گرفته ميشه و بهش دستور داده ميشه تا علاوه بر شناسايي مکان دقيق راکتورهاي ناو هواپيمابر سعي کنه به کدهاي ديجيتالي ناو دسترسي پيدا کنه و اون ها رو به تهران مخابره کنه
(اين مرحله بايد يه ذره طولاني بشه و مثل مرحله قبل بايد با تکيه بر سکوت و پنهان کاري جلو بره هم چنين يه لطفي بکنين حدالمقدور از بسته هاي سلامتي استفاده نکنيد که يه هو خونو به ماکزيمم خودش ميرسونه)
LEVEL 3
در ابتداي اين مرحله يه فيلم طولاني بايد نمايش داده بشه با اين مضمون:
در حاليکه همه ي فرمانده هاي رده بالاي ارتش و سپاه تو اتاق جنگ نشستن و بحث ميکنن در اتاق جنگ در وزارت دفاع يه  هو باز ميشه و يه افسر اطلاعاتي وارد ميشه و ميگه:قربان همين الان اطلاعات جديد از عرشه ي ناو به دستمون رسيد کد هاي ديجيتالي رو هم دريافت کرديم اونا فاصله ي زيادي با مرگ فاصله ندارن
گنده ي جمع( فردي که داراي بالاترين درجه تو اون جمعه نشسته و گنده شون به حساب مياد):عالي شد.سرهنگ (اشاره به يه سرتيپ نيروي زميني) کدها رو به مهندسات تحويل بده تا ببينن تا چه حد ميتونن سيستم الکترونيکي ناو رو نابود کنن)
سرهنگ : چشم قربان (ميره يه سري کاغذ از فرمانده تحويل ميگيره)
گنده ي جمع: سرتيپ(اشاره به فرمانده ي نيرو هوايي) وضع عقاب ها چه جوره ميخايم يه هلي برن اساسي بکنيم هواپيماهات اماده پشتيباني هستن؟
فرمانده ي نهاجا :قربان خودتون که از همه چي خبر دارين ما تامکت ها رو اماده يه جنگ تمام عيار کرديم ضمن اينکه هنوز از برگ برندمون رو نمايي نکرديم قربان
گنده ي جمع: بله هنوز اين عقاب تشنه به خون شکاري نکرده وقتش رسيده که از خون اين يانکي ها سيرابش کنيم
و در حالي که هنوز فرمانده ها در حال بحث هستن صفحه تاريک ميشه و چند لحظه بعد يه اتاق رو نشون ميده که خلبانان در حال اماده شدن برا اعزام به نبرد هستن
و...
اين طرح با عمليات هاي گوناگون جلو ميره و در اخر نيروهاي ويژه ي هوابرد بر روي ناو هلي برن ميشن و اون رو به غنيمت ميگيرن و مرحله ي يک بازي تموم ميشه (شرمنده چون خيلي طولانيه همشو ننوشتم ولي اگه خوشت اومد بگو بقيشم برات مينويسم)
همچنين يه طرح هم در مورد دفاع مقدس دارم حالا هر کدومو خاستي بگو با جزئيات زياد برات مينويسم
دوستان شما هم نظر بديد

Major II

Major II

نماد کاربر
1796

تاريخ عضويت

توسط Karim1504 » شنبه 11 خرداد 1387 15:26

dr_mehdi57, دوست عزیز منتظرم ..مرسی  :)  

kingday, دوست عزیز ..دقیقا هدف من همینه ... ما میخوایم این جنگ روانی که در جهان است .. یک طرفه نباشه .... :مرسی  :)  

navid missle, دوست عزیز دستت درد نکنه من دنبال چنین داستانی هستم ادامه بدی ممنون میشم  :razz:  :razz:  :razz: مرسی  :)

آقایان من بعلت یه مشکل کوچیک نمیتونم جواب پی ام دوستان را ارسال کنم  :sad:  لطفا هر چه بفکرتان میرسد برام Pm کنید بعد من اینجا پاسخ میدم  :D   امید است با تقاطع ایدهای دوستان به یک  داستان خوب برسیم  :D

جواب پی ام دوستان

JavadRadical, دوست عزیز داستان شما هم خوب بود .اگر تمامش را برام بفرستی عالی میشه .مرسی  :)

morteza_1234m, دوست عزیز .منم با شما موافقم و در مورد موتور ساخت بازی که سئوال کردید ... به نظر من شما باید موتور 3D Studio Game را کامل یاد بگیرید همراه با 3D Studio Max یا مایا برای ساخت مدل موردنظر  :-o  مرسی از پی امی که فرستادی  :)

Major II

Major II

نماد کاربر
1796

تاريخ عضويت

توسط Karim1504 » شنبه 11 خرداد 1387 15:59

قول میدم بعد از ساخت بازی آموزش کامل را برای دوستانی که کمک کردند بفرستم همراه با انجین و آبجکتها....  تا هر کس دوست داشت براحتی بازی دلخواه خود را بسازد  :-o  :D
نه از خودت تعریف کن و نه بدگویی. اگر از خودت تعریف کنی قبول نمی‌کنند و اگر بدگویی کنی بیش از آنچه اظهار داشتی تو را بد خواهند پنداشت...

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
33

تاريخ عضويت

پنج شنبه 5 مهر 1386 17:56

آرشيو سپاس: 8 مرتبه در 5 پست

توسط ashkan-mr » شنبه 11 خرداد 1387 17:18

من داستان بلد نیستم بنویسم فقط ایده می دم شاید خوب بود دوستان نوشتن
به نظر من داستان درباره ئ نیروی قدس باشه و عملیات اونا تو اسراییل یا حمله ائ  به یک پایگاه امریکا در عراق یا افغانستان یااین که یه عملیات تو امارات که حساب کار دست شون بیاد و دیگه مسئله جزایر سه گانه رو مطرح نکنن یا حتی عملیاتی در خود امریکا مثل حمله به پنتاگون کلا من فکر می کنم درباره ئ نیروی قدس باشه جنگ روانی سنگین تری راه میندازیم

موفق باشید

ضمنا وقتی این بازی رو ساختین کجا می فروشین؟

بعدي