جواب سوال نفر قبل رو بده يك سوال هم هم براي نفر بعد !!!

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: Shahbaz, MASTER, رونین, شوراي نظارت

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 11 بار
تماس:

پست توسط zadora » چهار شنبه 22 خرداد 1387, 2:18 am

جواب:شماره كفش یوگی 38 بود
سئوال:چرا علي دايي را سر مربي تيم ملي كردن؟
آدولف هیتلر: اگر من روزی در مقابل یهودیان به دفاع بر خیزم دفاع من جهاد بزرگ من است که خداوند ان را فرمان داده است.

تصویر

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 102 بار

پست توسط Boyka » چهار شنبه 22 خرداد 1387, 10:17 am

A soldier is he whose blood makes the glory of the general.

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: روبروی شما
سپاس‌های ارسالی: 2234 بار
سپاس‌های دریافتی: 14096 بار
تماس:

Re: جواب سوال نفر قبل رو بده يك سوال هم هم براي نفر بعد !!!

پست توسط RAHVAR » چهار شنبه 2 تیر 1389, 11:37 pm

جواب :؟؟؟؟؟؟
سوال : چرا؟؟
   تصویر     

Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 5 بار
سپاس‌های دریافتی: 128 بار

پست توسط golabas » پنج شنبه 29 اسفند 1392, 9:18 am

سوال قبلی که نداریم :grin:
به نظر شما بهترین ورزش رزمی دنیا چیه؟
تخصصی جواب میخام خودم رزمی کارم

Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 2625 بار
سپاس‌های دریافتی: 313 بار

پست توسط khashayar1 » جمعه 1 فروردین 1393, 7:25 pm

جواب:ریاضیات بهترین ورزش برای ذهن است و با ورزیده شدن ذهن، انسان با اتخاذ تصمیمات مناسب در برابر تمام مخاطرات مصون میماند :shock: .
سوال:چرا اینقدر مردم چشم ندارند رشته های علوم پایه به خصوص ریاضی را ببینن :-o ؟
فردوسی

ندانی که ایران نشست منست***جهان سر به سر زیر دست منست

امام خمینی

شما حالا بايد از اول شروع كنيد و قصدتان بر اين باشد كه خودتان مستقل در همه چيز باشيد، در صنعت مستقل باشيد؛
وقتي بنا را بر اين گذاشتيد مي توانيد كه كشور خودتان را نجات بدهيد و كشور خودتان را مستقل كنيد.
از ورود كالاھای مصرف ساز و خانه برانداز جلوگيري نمايند و به آنچه دارند بسازند (قناعت کنند) تا خود ھمه چيز بسازند.
مادامي كه بخواهيم مستقل باشيم و زير بار وابستگي نرويم، بايد تحمل اين مشكلات و قدرت مبارزه با آن را پيدا كنيم.

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1320 بار
سپاس‌های دریافتی: 2338 بار
تماس:

پست توسط serat&mersad » جمعه 1 فروردین 1393, 9:01 pm

اکثرمردم غیرازضرب وتقسیم وجمع وتفریق به ریاضیات احتیاجی ندارن(د) :::P مثلا"تانجانت چه به دردیه نونوایابقال میخوره :ch: 

[HIGHLIGHT=#ffff00]باباریاضیدان(khashayar1) 

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[HIGHLIGHT=#ffff00]چرامخابرات اینترنت نامحدودروبرداشت!!؟  (راستش جوابشوخودم میدونم اماشماسنترالی های نابغه جوابای بهتری دارید) 
به سوی میدانهای جنگ وجهادبشتابیدومرگ رادرآغوش بگیریدوآنرابفشاریدکه شهیدان راه خدارادرنزدخدامقامی بس بزرگ است.
ان الحسین مصباح الهدی وسفینه النجاه.
گرگ اجل یکایک ازاین گله می برد...این گله رانگرکه چه آسوده می چرد.
اللَّـهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Major II
Major II

پست توسط golabas » شنبه 2 فروردین 1393, 3:33 pm

جواب منو بدین
بهترین ورزش رزمی دنیا چیه

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط serat&mersad » شنبه 2 فروردین 1393, 9:05 pm

[HIGHLIGHT=#FFFF00]  برترین ورزش رزمی در دنیا!!!

[HIGHLIGHT=#FFFF00]تدریس این ورزش از سال ۱۳۵۹ توسط سید ابوطالب میریوسفی در ایران   واز همان ابتدا با استقبال گرم جوانان سراسر کشور روبرو شد.این ورزش از ترکیب ۱۲ سبک ورزشی و فنون مختص به خود تشکیل شده و با توجه به فنون مختص به خود و کار آمدی فنون ، زیبایی در حرکات ، اتکا به اصول علمی و عملی ، برخورداری از سلامت جسم و روح و بهره گیری از شیوه های کهن رزمی توانسته در ردیف کامل ترین ورزشهای رزمی جهان قرار بگیرد.

شاید10یا15سال پیش این ورزش توی شهرمااومداماازبس خشن بودباشگاه روتخته کردن!
این لینک روحتما"ببین تمام توضیحات در رابطه بااین ورزش توش هست:

به سوی میدانهای جنگ وجهادبشتابیدومرگ رادرآغوش بگیریدوآنرابفشاریدکه شهیدان راه خدارادرنزدخدامقامی بس بزرگ است.

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Major II
Major II

پست توسط golabas » پنج شنبه 14 فروردین 1393, 7:27 am

این پست چرا ول شد
بالایی چرا سوال نپرسیدی
چرامخابرات اینترنت نامحدودروبرداشت!!؟

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط serat&mersad » جمعه 15 فروردین 1393, 12:56 pm

سوال چرامخابرات اینترنت نامحدود رو برداشت!!؟(راستش جوابشوخودم میدونم اماشماسنترالی های نابغه جوابای بهتری دارید) 

[HIGHLIGHT=#FFFF00]ممنون دوستان،از اینکه جوابمودادید :lol: (از شما که بخاری راست نشد :? ) [HIGHLIGHT=#FFFF00]مجبور شدم خودم جواب بدم :-?  

(اینکه)مخابرات چرا،اینترنت نامحدود رو برداشت کاملا" مشخصه:

[HIGHLIGHT=#FFFF00]اول اینکه اینترنت نامحدود مثه حجمی واسش درآمد نداشت(الان خرید 1گیگ حجم از اینترنت مخابرات4000تومنه"هر نفر3گیگ حجم اضافی که بخره میشه12000هزارتومن"(خدابده برکت :x )اگه فقط مثه من چند تا نرم افزار کم حجم و چندبازی معمولی مثه انگری بردز وچندتا موزیک صوتی دانلود کنه میشه N گیگ درماه که مجبوره بازم حجم بخره :sad:

من خیلی ها رو میشناسم توی آشناها که اینترنت سه ماهه گرفتن همین که حجمشون تموم شده دیگه بی خیال دو ماه اعتبار باقیموندشون شدن(واقعا" این پولی رو که میگیرن فقط واسه حجمه!!!؟اگه اینطوره که دیگه مدت رو حذف کنن(د) و بگن شما 5گیگ حجم دارین،هر وقت تموم شد از صفحه مشترکین برید حجم اضافی بخرین :-? حداقل تکلیف مشخص تر بود!تصویر

اما نه با شرایط فعلی، حجم ترافیک رو ارزونتر کنن(د) مثلا" یک چهارم قیمت حاضر(الان) (به نظر من 1000تومن هم واسه هرگیگ زیاده) مگه اطلاعات رو رایت شده(تویDVD) با پکیج عالی دارن تحویل میدن که4000هزار تومن واسه هر گیگیش میگیرن(د) :?

بهتره دوباره اینترنت نامحدود رو راه اندازی کنن(د) فقط هزینه پرداخت ماهیانه رو افزایش بدن(اونم خیلی پایین)

golabasعزیزتصویر این سوال رو خودم پرسیدم اما چون جوابی نگرفتم تصویرمجبور شدم خودم جواب بدم راستش جواب زیادی واسش داشتم اما کو گوش شنواتصویربه قول پروین عزیز:

[HIGHLIGHT=#FFFF00] سیلابهای حادثه بسیار دیده‌ام.........................سیل سرشک زان سبب از دیده‌ام دوید

دولت چه شد که چهره ز درماندگان بتافت............اقبال از چه راه ز بیچارگان رمید

پروین، توانگران غم مسکین نمیخورند............بیهوده‌اش مکوب که سر دست این حدید

Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 14 بار
سپاس‌های دریافتی: 118 بار
تماس:

پست توسط lolo_babo1 » جمعه 15 فروردین 1393, 5:32 pm

فک کنم سوالی نیس ک جواب بدم
ممنون از دوست عزیز بالایی ک ج دادن سوال رو
سوال بعدی
اون چیه که ما میبینیم اما خداوند متعال نمی بینه؟ :razz:
 َللّهُمَّ صَلِّ عَلی سَیِّدناونبینا مُحَمَّدٍوآله مِا اختَلَفَ المَلَوان وَ تَعاقَبَ العَصرانِ وَکَرَّالجَدیدانِ وَستَقبَلَ الفَرقَدانِ وَبَلِّغ رُوحَهُ وَ اَرواحَ اَهلِ بَیتِهِ مِنَّا الافضل التَّحِیَّۀَ وَالسَّلامُ.

New Member
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

پست توسط درخشان » شنبه 16 فروردین 1393, 8:01 pm

سوالت سرکاریه؟؟

ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”