در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Major

Major

نماد کاربر
232

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 22 آذر 1386 16:19

آرشيو سپاس: 11 مرتبه در 8 پست

***اولين فيلم ‌سينمايي «مهران مديري» در ژانر وحشت ساخته می‌شود***

توسط zadora » چهارشنبه 22 خرداد 1387 00:42

با فیلمنامه‌ای از اميرمهدي ژوله؛
اولين فيلم ‌سينمايي «مهران مديري» در ژانر وحشت ساخته می‌شود!

سینمای ما - «مهران مديري» با انتخاب «اميرمهدي ژوله» به عنوان فيلمنامه‌نويس اولين فيلم سينمايي‌اش، سراغ ژانر وحشت مي‌رود. «اميرمهدي ژوله» نويسنده فيلمنامه نخستين فيلم سينمايي مهران مديري گفت: اين فيلمنامه از مضموني ترسناك اما پر از شوخي برخوردار است كه با طرح ابتدايي كه براي اولين فيلم بلند آقاي مديري داشتيم، كمي متفاوت است.
وي ادامه داد:در ابتدا حدود 30-40 سكانس از طرح اوليه را نوشته بودم ولي من و آقاي مديري از آن راضي نبوديم و به نظرمان يك چيزي كم داشت كه ديروز آن را پيدا كرديم.
اين فيلمنامه‌نويس به فارس گفت:پس از اين بايد طراحي شخصيت‌ها و تعريف از آنها را مجدد داشته باشم و شروع به نگارش اصلي متن كنم.
ژوله درباره زمان ساخت اين فيلم گفت: برنامه ما اين بود كه نگارش فيلمنامه در خردادماه به پايان برسد و من فيلمنامه را تحويل بدهم، ولي به دليل گرفتاري‌هايي كه داشتم، اين كار به تأخير افتاد.
وي گفت: نوشتن اين فيلمنامه بايد در اسرع وقت به پايان برسد و فكر مي كنم در نهايت تا دو ماه ديگر و اواسط تابستان نگارش آن تمام شود.
براين اساس، اين فيلم ترسناك با لحظاتي كميك ساخته مي‌شود و هنوز نام مشخصي ندارد.
همچنين «پيمان قاسم‌خاني» نيز به عنوان مشاور فيلمنامه و كارگردان در اين پروژه با «مهران مديري» همكاري خواهد داشت.
اين فيلم را «برادران آقاگليان» تهيه‌ خواهند كرد.
آدولف هیتلر: اگر من روزی در مقابل یهودیان به دفاع بر خیزم دفاع من جهاد بزرگ من است که خداوند ان را فرمان داده است.