در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل و موضوعات مرتبط با طراحي صفحات اينترنتي به بحث بپردازيد
Captain I

Captain I

نماد کاربر
720

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 3 دی 1386 21:27

God Knowz

آرشيو سپاس: 253 مرتبه در 112 پست

توسط Justice » پنج شنبه 13 تیر 1387 12:49

Masoud, عزیز

1 - به گفته CentralWeb,  تبلیغات در ایرانبلاگ وجود نداره ! در بلاگ فا هم اگر خودت دیده باشی یک تبلیغ کوچک اونم بالا صفحه هست که با یک کلیک ساده می شه بستش . در ضمن تبلیغات رو نمی توانید اختیاری حذف کرد ولی می شه با کدهای جاوا انها را حذف کرد که اگر مدیر ان بلاگ بفهمد بلاگ شما را حذف می کنند ولی می توانی با پرداخت پول در سال تبلیغات رو حذف کنید .

2 -  لینک باکس اختیاری است . یعنی حتی می توانید قسمت لینک باکس را حذف کرد . البته با ویرایش فالب سایت

3 - آرشیو بندی در بلاگفا خبه یعنی من راضی ام البته در همه سرویس ها یک جوره و زیاد فرق نداره .

4 - قسمت نظر ها هم شبیه هم هستش اکثرا

5 - ؟؟ ؟ ؟  :-(  :-x

6 - اینو نمی دونم

ببین مسعود خودت سعی کن به بلاگ ها سر بزنی و بهترین رو انتخاب کنی در ضمن ایران بلاگ رو من دیدم و خیلی زیاد امکاناتش از بیشتر بلاگ ها زیاد تر بود حتی ممکنه من بلاگفا رو به ایران بلاگ انتقال بدهم . :grin:

Major

Major

نماد کاربر
532

تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 اسفند 1384 17:25

در همين نزديكي...

آرشيو سپاس: 220 مرتبه در 65 پست

توسط Masoud » پنج شنبه 13 تیر 1387 15:53

Justice,  جان!

يه سر رفتم ايران بلاگ. امكاناتي كه زده و معرفي كرده واقعا خوب و كافيه، ولي بين حرف تا عمل بسي فاصله‌ست! در ضمن خودش تو خبراش زده كه پارسال 1.5 ماه ف... لتر بوده! :-P   شانس آورد مخابرات بازش كرده.

محيط چند تا وبلاگ ايران بلاگ رو ديدم، خوب بودن.... ولي من فقط ظاهرشون رو ديدم، نميدونم مديريتشون چجوريه؟

سوال:
1- قالب وبلاگ چجوريه؟ منظورم اينه كه خودشون يه سري قالب Default  و حاظري دارن يا من بايد به كسي بگم واسم طراحي كنه؟   آيام ميشه پس از انتخاب قالب، دوباره اون رو عوض كرد؟( فرق نداره چه سرويس دهنده اي باشه)

2-آيا بين سرويس دهنده ها، تفاوتي در ميزان و نوع  كدهاي جاوا استفاده شده وجود دارد؟ ( مثلا همين متون يا ساعتها يا تيترهاي متحرك....)

3-بعضي وبلاگ ها تو بعضي مرور گرها بهم ميريزه يا طرز نمايششون فرق ميكنه. دليلش چيه؟ ( مثلا تو mozila firefox بعضي وبلاگ ها شكلشون اساسي ميريزه به هم...)

4-امكان چند صفحه ايي بودن يا كلاً يك صفحه ايي بودن وبلاگ چي؟ اختياريه؟ خودش طولاني شد، ميره صفحه بعدي يا ....؟

:o  ببخشيد اينقدر سوال ميكنم، چون سابقه وبلاگ سازي(!) نداشتم، ميخوام اساسي واسم جا بيافته! :grin:  :razz:

Captain I

Captain I

نماد کاربر
720

تاريخ عضويت

دوشنبه 3 دی 1386 21:27

God Knowz

آرشيو سپاس: 253 مرتبه در 112 پست

توسط Justice » پنج شنبه 13 تیر 1387 19:39

Masoud,

1 - همه سرویس دهنده ها قالب های اماده دارند که می توانی انها را حتی خودت ویرایش کرد ! و یا بدی کسی طراحی کنند و از خودت باشه قالب ! امکان عوض کردن قالب وجود داره .

2 - همه سرویس دهنده ها از کدهای جاوا استفاده می کنند که محدودیت هایی هم دارند مثلا در بلاگفا این محدودیت بیشتر هست . از نظر متون. ساعت و متن های متحرک و کلی از این کدهایی که به وبلاگ زیبایی می دهند می توانی هر نوع کدی رو که دوست داری رو پیدا کرده و در بلاگت بکار ببری .

3 - من هم خودم علتش رو نمی دونم : شاید به اندازه قالب . نوع نوشته های تشکیل دهنده سایت و .... باشه .

4 - به این صورت که در قسمت تنظیمات وبلاگت می توانی تعداد موضوعات نمایش در صفحه اول رو انتخاب کنید. مثلا : من در بلاگم تعداد نمایش موضوع را 15 عنوان انتخاب کردم که اگر از این عد بیشتر شد اخرین موضوع از اخر صفحه حذف شده و به ارشیو
میرود .

:-)

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تشکر کرده: 120 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 تیر 1386 02:01

I.R.Iran

آرشيو سپاس: 3600 مرتبه در 672 پست

توسط CentralWeb » پنج شنبه 13 تیر 1387 22:21

Masoud نوشته است:CentralWeb,  جان! آيا شما با سرويس هاي ديگه از قبيل همين بلاگفا و غيره كار كردي و نتيجه مقايستون با اونها، شده ايران بلاگ يا اينكه از روي تجربتون قضاوت ميكنيد؟   :?

هنوز تصميم نگرفتم:  بلاگفا   -   ميهن بلاگ   -   ايران بلاگ   ، كدوم؟

Justice,  جان و باقي دوستان! ميشه يه چند تا نكته رو واسم روشن كنيد؟

1- تبليغات تو كدوم سرويس وجود نداره، و اگر دارن، ميشه اختياري حذفشون كرد؟
2-اين لينك باكس ها كه اطراف بعضي وبلاگ ها وجود داره ( همين هايي كه اكثرا به چرت و پرت لينك ميدن...) وضعيتش چجوريه؟ ( منظورم مثل سوال 1 است )
3-آرشيو بندي و اطمينان از ايمني و پايداري كدوم سرويس بيشتر و بهتره؟
4- قسمت Comments  (نظرات)  تو كدوم بهتره؟ كلا يعني چجوريه؟!؟!
:shock:
5-در مورد يك صفحه ايي بودن يا چند صفحه ايي بودن وبلاگ چي؟
6-در مورد حجم وبلاگ چي؟  محدوده يا نه؟

بله
من از نظر تجربه قضاوت كردم
به نظر من  ايرانبلاگ باحالتره و بهتره
همچنين امكاناتي كه توي ايران بلاگ ذكر كردند هم وجود داره و من هم اين اواخر يه وبلاگ جديد ديگه ساختم ولي نمي رسم به روزش كنم
در ضمن
كلا من  بلاگفا رو نمي پسندم و اون هم دلايل خاص خودش رو داره
مثلا من اولين باري كه با وبلاگ و نحوه كار اون آشنا شدم مي خواستم يه وبلاگ تك باشه!
همچنين شباهتهاي زيادي به سايت نيز داشته باشه...
بالاخره من ايرانبلاگ و سيستم اونو انتخاب كردم
حتي من مثل شما كه قصد ايجاد وبلاگ رو داشتم توي هر سايت سرويس دهنده وبلاگ يه وبلاگ ايجاد كردم و هنوز هم بيشتر آدرس هاشون رو دارم كه با كلمه Centralwebشروع شده
و بعد از كلي كلنجار رفتن با خودم بلاخره سيستم ايران بلاگ رو انتخاب كردم
در ضمن يكي از مزيت هاش هم اينه كه توي صفحه اول كه همون قسمت وارد كردن يوزر نيم و پسورد هم هست بارگذاري صفحه نخست سايت سريع است
و ميشه سريع به قسمت مديريت وبلاگ رفت كه به نظر من يه ويژگي خوب هست و اونم به خاطر نداشتن تبليغات و نوشته هاي اضافي و بي خود توي صفحه اول
سايت ايرانبلاگ هست...

با تشكر
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  | ***  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  *** |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

New Member

نماد کاربر
14

تاريخ عضويت

پنج شنبه 25 مرداد 1386 18:48

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 1 پست

توسط hosseintdk775 » سه شنبه 18 تیر 1387 01:40

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
به نظر من blogger گزینه خوبی است.

من قبلا از میهن بلاگ استفاده می کردم که متاسفانه در سرورشان مشکلی ایجاد شد و همه مطالب از دست رفت.

بلاگفا هم دارای محدودیت هایی است که به نظر من گزینه خوبی نیست.

با پرشین بلاگ نسخه قبلی هم کار کرده بودم ولی آنچنان رضایت مند نبود. / ولی با نسخه جدید آشنایی ندارم.

با مابقی سیستم ها آنچنان کار نکرده ام.

=====
Masoud عزیز، اینکه وبلاگ و یا هر سایتی در بعضی مرورگر ها درست دیده نمی شود علتش قالب همان وبلاگ و یا سایت است.

و البته اگر قصد ایجاد وبلاگ برای خود دارید بهتر است Html و css و را حتما یاد بگیرید زیرا مطمئنا به دردتان می خورد و اگر وقت داشتید نگاهی هم به Javascript بیندازید.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
2104

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 12 بهمن 1384 11:48

آرشيو سپاس: 1400 مرتبه در 548 پست

توسط Professional » دوشنبه 24 تیر 1387 09:59

با حرف های دوستمون hosseintdk775, عزیز موافقم کاملا منم یک بار که از میهن بلاگ استفاده می کردم همه پست هام از دست رفت.

راستی خوش اومدید. :-)
[ دست نوشته های من:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ] - [ لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد ]

Every Thing That U Feel,Is Every Thing That I Feel

قبلي