در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث و مطالب اقتصادی و مالی به بحث بپردازيد

اگه امريکا ايران رو بگيره وضعيت بهتر ميشه يا بدتر

پايان نظرسنجي در چهارشنبه 3 مهر 1387 20:28

بدتر ميشه
32
86%
بهتر ميشه
5
14%

کل آرا : 37
Fast Poster

Fast Poster

no avatar
247

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 1 اردیبهشت 1387 16:19

آرشيو سپاس: 94 مرتبه در 40 پست

توسط soheil_riazi » سه شنبه 28 خرداد 1387 14:00

سلا م به دوستاي عزيزي که موافق حمله آمريکا به عراق هستند( با اونايي که مخالف حمله هستند اصلا کاري ندارم!!) :
لطف کنيد يه نگاهي به کتاب تاريختون بندازيد، اگر کتاب مطالبش کمه يا معتبر نيست فقط کافيه به کتابي که خودتون اونو قبول دارين يه نگاه بندازين، من با عراق و افغانستان کاري ندارم، هر بلايي سرشون بياد کاملا حقشونه، ولي تو کتاب
تاريختون يه جايي رو به من نشون بدين که مردمش توسط بيگانگان اشغال شده باشن، بعدش خوشبخت شده باشن، حالا
حتي اگه خود ماهم جايي رو اشغال کرديم باعث خوشبختيشون نشديم.
يکي لطف کنه به من بگه چرا من برخلاف تمام جريان تاريخ بايد فکر کنم که در صورت اشغال کشورم توسط آمريکا خوشبخت
ميشم.
با تشکر
زنده باد ايران. درود بر همه ي دانشمندان ايراني
دوستان علافه مند به ریاضیات در تکمیل سایت زیر کمک کنند
www.matheducation.ir

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1194

تشکر کرده: 176 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 17 آذر 1385 12:26

يه گوشه كنار شيراز

آرشيو سپاس: 2518 مرتبه در 587 پست

توسط esijoon » سه شنبه 28 خرداد 1387 14:14

soheil_riazi, به به
وقتي من ميگم حرف حساب جواب نداره شما بگيد داره.خوب نداره ديگه :x  :x
نمونش
سلا م به دوستاي عزيزي که موافق حمله آمريکا به عراق هستند( با اونايي که مخالف حمله هستند اصلا کاري ندارم!!) :
لطف کنيد يه نگاهي به کتاب تاريختون بندازيد، اگر کتاب مطالبش کمه يا معتبر نيست فقط کافيه به کتابي که خودتون اونو قبول دارين يه نگاه بندازين، من با عراق و افغانستان کاري ندارم، هر بلايي سرشون بياد کاملا حقشونه، ولي تو کتاب
تاريختون يه جايي رو به من نشون بدين که مردمش توسط بيگانگان اشغال شده باشن، بعدش خوشبخت شده باشن، حالا
حتي اگه خود ماهم جايي رو اشغال کرديم باعث خوشبختيشون نشديم.

.کي ميتونه بگه soheil_riazi,  داره اشتباه ميکنه؟هرکي تونست بگه اشتباه هست و ثابت کنه پيش من جايزه داره.

ما از الست طایفه ای سینه خسته ایم...........ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم
امروز اگر که سینه و زنجیر می زنیم..............فردا به عشق مهدیه فاطمه شمشیر می زنیم
از ما بترس،طایفه ای پر اراده ایم...................ما مثل کوه پشت علی ایستاده ایم
از ما بترس، شیعه ی سرسخت حیدریم..........جان برکفان جبهه ی فتوای رهبریم

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
1130

تاريخ عضويت

جمعه 30 آذر 1386 20:55

تهران

آرشيو سپاس: 2229 مرتبه در 379 پست

توسط N@VID » سه شنبه 28 خرداد 1387 16:32

از دوستاني که موافق حمله هستند نيز دعوت ميکنيم به بحث بيان و نظرخودشونو اعلام کنن تا بحث يک طرفه نباشه

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1194

تاريخ عضويت

يه گوشه كنار شيراز

توسط esijoon » سه شنبه 28 خرداد 1387 21:22

من با نوید موافقم.بحث تا حدی یک طرفه شده.بابا از 20 نفر 5 نفر موافق حمله هستند.چرا نظر و دلیلشون رو نمیگن.؟
خوب بگید,اگه منطقی بود روش به بحث می پردازیم.فقط شما رو به خدا دعوا نکنید که این تاپیک هم قفل بشه. :x  :x
دم همتون گرم.
با تشکر.احسان

امروز اگر که سینه و زنجیر می زنیم..............فردا به عشق مهدیه فاطمه شمشیر می زنیم
از ما بترس،طایفه ای پر اراده ایم...................ما مثل کوه پشت علی ایستاده ایم

Captain I

Captain I

نماد کاربر
773

تاريخ عضويت

پنج شنبه 19 اردیبهشت 1387 22:39

آرشيو سپاس: 1176 مرتبه در 308 پست

توسط bill.goldberg » سه شنبه 28 خرداد 1387 21:42

يه سوال

بحث بر سر آمريكاست كه ايران اشغال كنه يا بر سر اشغال شدن ايرانه(در هر صورت)؟

اگه فقط بحث بر سر اشغال شدن ايرانه كه با اجازه مديران سايت شروع كنيم تا ببينيم آخرش به كجا مي رسيم

ولي اين بحث بحث سياسي است(فقط از اين طريق ميشه جواب شما رو داد) :-o

Major II

Major II

no avatar
434

تاريخ عضويت

يکشنبه 11 آذر 1386 18:02

آرشيو سپاس: 402 مرتبه در 115 پست

توسط HARD » سه شنبه 28 خرداد 1387 22:30

esijoon,تقاضاي شما مبني بر کش دادن بحث و کاملا سياسي کردن اون (اقتصادي ---> سياسي) طبق قوانين سايت يک امر غير قانوني است !
در ضمن فکر نکنم کسي بخواد به خاطر رشد کردن اقتصاد کشورش نواميس و جان هموطنان و خاک کشورش و وطنش رو به خطر بندازه !  :x  :-o  :x

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1194

تاريخ عضويت

يه گوشه كنار شيراز

توسط esijoon » سه شنبه 28 خرداد 1387 23:02

esijoon,تقاضاي شما مبني بر کش دادن بحث و کاملا سياسي کردن اون (اقتصادي ---> سياسي) طبق قوانين سايت يک امر غير قانوني است !

دوست عزيز من کي گفتم اينجا بحث سياسي کنيم.من قبلا هم گفتم که از بحث و تنش بپرهيزيد تا تاپيک قفل نشه.
در ضمن فکر نکنم کسي بخواد به خاطر رشد کردن اقتصاد کشورش نواميس و جان هموطنان و خاک کشورش و وطنش رو به خطر بندازه !  

اين که گفتي حرف دل منه.
bill.goldberg,
عذر مي خوام که اينو ميگم ولي سابقت در مورد بحث سياسي خرابه.يعني خيلي تند رو هستي و بي پروا حرف ميزني.البته اين بد نيست ولي خودت خوب ميدوني که اگه همه بخوان بي پروا حرف بزنند ممکنه تاپيک قفل يا حذف بشه.
ازت خواهش ميکنم در صورت تمايل به شرکت در بحث از دلايل کاملا منطقي استفاده کن و از اصلا تند نرو.
:AA:  :AA:  :-D  :grin:  :)  :( از تمام موافقان و مخالفان محترم صميمانه تقاضا ميشود در بحث به صورت دوستانه شرکت کنند :AA: .اين مطلب رو هم در نظر بگيريد که نظر هر کس براي خودش و ديگران محترم هست.
با تشکر...احسان

Major

Major

نماد کاربر
841

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 6 شهریور 1385 17:55

آرشيو سپاس: 2496 مرتبه در 466 پست

توسط SORENA » چهارشنبه 29 خرداد 1387 00:29

دوستان بدترین قسمت  ماجرا این هست که دیگه ایرانی باقی نمیمونه ، یعنی کشورمون رو 100در100 به چند کشور کوچکتر تجزیه میکنن چون کنترل کشورهای کوچکتر راحتر هست و نزاع ایرانی با بیگانه(آمریکا) تبدیل میشه به نزاع ایرانی با ایرانی ...

من مطمئن هستم خوزستان و سیستان و آذربایجان شرقی و غربی اولین اهداف خواهند بود ، و ما با خوندن ، گفتن ، خندیدن ، ارسال و ... هر جک و لطیفه ای که تو اون بقیه هم وطنانمون رو مورد تمسخر و بی احترامی و آزار قرار میدیم به دشمنان کشورمون کمک میکنیم و به کشور و هموطنانمون خیانت
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1194

تاريخ عضويت

يه گوشه كنار شيراز

توسط esijoon » چهارشنبه 29 خرداد 1387 13:56

SORENA
باهات موافقم.این نامردها از کشور ما خیلی عقده دارن.اگه روزی خدای نکرده ایراه به دستشون بیافته کاری که صرب ها با مسلمانهای کشور خودشون کردند رو با ما میکند.
از نظر اقتصادی هم دیگه نگو.مثل عراق تمام مردم رو از کار اخراج میکنند و قفط کارمندان بخش نفت  ر. نگه میدارند که بتونند این ثروت عظیم رو چپاول کنند.در دیگر اجزای صنعت هم عوامل خودشون رو بر سر کار میزارن.مثل معادن عظیم اورانیم و مس و زغال سنگ و سنگ اهن و ....... .
فکر کنم شنیدید که چند وقط پیش امریکا و انگلیس بر سر معادن اورانیوم افغانستان با هم درگیر شدند.اینها حتی به خودشون هم رحم نمیکنند.چه برسه به ما.
با تشکر..احسان

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
71

تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 اردیبهشت 1387 12:59

آرشيو سپاس: 8 مرتبه در 4 پست

توسط EPEX » چهارشنبه 29 خرداد 1387 19:57

SORENA نوشته است:دوستان بدترین قسمت  ماجرا این هست که دیگه ایرانی باقی نمیمونه ، یعنی کشورمون رو 100در100 به چند کشور کوچکتر تجزیه میکنن چون کنترل کشورهای کوچکتر راحتر هست و نزاع ایرانی با بیگانه(آمریکا) تبدیل میشه به نزاع ایرانی با ایرانی ...

من مطمئن هستم خوزستان و سیستان و آذربایجان شرقی و غربی اولین اهداف خواهند بود ، و ما با خوندن ، گفتن ، خندیدن ، ارسال و ... هر جک و لطیفه ای که تو اون بقیه هم وطنانمون رو مورد تمسخر و بی احترامی و آزار قرار میدیم به دشمنان کشورمون کمک میکنیم و به کشور و هموطنانمون خیانت

واقعا به نكته خوبي اشاره كردي!
البته ريشه اختلافات قومي در كشور ما هست و آمريسكا يا ديگران فقط از آن سوئ استفاده مي كنند! مانند اختلاف بين شيعه و سني كه در قرن نوزدهم انگليس براي مسلط شدن بر كشور هاي اسلامي از ان بهره ها برد!
يكي از دلايل مخالفت من با باستان گرايي و تاريخ پرستي و در كل ناسيوناليسم افراطي نيز همين است. فرضا ما داراي تاريخ 2500 ساله باشيم و كوروش هم واقعا پيامبر يا چيزي شبيه آن باشد! خوب اين به ترك ها يا اعراب چه ربطي دارد ! فراموش نكنيد بيش از 40 درصد مردم ايران ترك هستند! با توهين و تمسخر ساير اقوام و باستان گرايي فقط و فقط راه را براي يوگسلاوي شدن كشور خود هموارتر كرده ايم! فراموش نكنيد سر يوگسلاوي چه بلايي آمد!  :-x  تازه ديگر نيازي هم به آمريكا نيست!
هر آنکه برد زدانش توشه ای
جهانی ست بنشسته بر گوشه ای

Captain II

Captain II

نماد کاربر
530

تاريخ عضويت

يکشنبه 24 تیر 1386 03:06

اصفهان

آرشيو سپاس: 151 مرتبه در 67 پست

توسط Danial_4139 » چهارشنبه 29 خرداد 1387 21:13

دوستان یک مورد که این بین هست اینه که آمریکا هیچ وقت ایران رو اشغال نمیکنه ولی احتمال حمله به بعضی مناطق مثل کشور پاکستان اجتناب نا پذیره ، پس بحث در مورد موضوع اشغال ایران که امکانش در حد صفر هست نتیجه ای نداره .

بهتر بود این تاپیک به عنوان عوامل تحریک کننده شروع جنگ ایجاد می شد تا شاید به نتیجه ای میرسید چون در واقع عواملی که شروع یک جنگ رو دامن میزنه اگر نباشه خوب جنگی هم شروع نمیشه که مشکلی پیش بیاد .

این عوامل هم که در ایران کم نیست ، یکی از این عوامل وجود آقای احمدی نژاد هست که با وجود ضعف بیش از حد که حتی توانایی مبارزه با مفاسد رو هم نداره می خواهد یک کشور یا چند کشور رو نابود کنه . تهدیدی که نتیجه ای نداره فقط باعث این جور مشکلات میشه که ایران رو تا پای جنگ میکشونه !

این رو تاریخ نشون داده که در زمان رئیس جمهور های قبلی ایران نه تنها تحریم و تحدید به جنگ نشد بلکه مدیریت درست دولت های قبل که تظاهر در اون دولت ها خیلی کمتر از این دولت بود باعث کاهش تورم ، تهدید برای جنگ و وضعیت مردم بود ، همون جور که همتون یادتون هست نه در زمستون گاز میرفت نه در تابستون برق در حالی که تمام اون سالها در خشک سالی بود ولی کسی هم مشکلی نداشت ، ولی حالا چی ؟ هر کسی بگه مسئول مشکلات کیه میگن خوب معلومه خشک سالی  :-P

البته نوشته من ربطی به این تاپیک نداشت ولی اینو می خواستم بگم که آتش جنگ فقط توسط خود ما ممکنه شعله ور میشه نه توسط کشوری مثل آمریکا !

پس برای جلوگیری از یک جنگ و فاجعه که به نظر خود من تمام اون نتیجه اعمال یک دولت غیر مسئول هست بهترین راه انتخاب دولتی مناسب هست نه پیدا کردن یک راه حل برای مبارزه بعد از نابودی کشور .

دوستان این جور مباحث بحث سیاسی نیست ولی می خوام اینو بگم که شاید یکی از افرادی که باعث شد آقای احمدی نژاد رئیس جمهور بشه خود من بودم ولی لین رو وظیفه خودم میدونم که همینجور که ایشون رو زمانی خودم انتخاب کردم حالا با توجه به رفتار غیر مسئولانه ایشون که باعث شده در صدد شروع جنگ قرار بگیریم حالا سعی کنم که از انتخاب مجدد ایشون در دوره بعد جلوگیری کنم .

موفق باشید .

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
1130

تاريخ عضويت

جمعه 30 آذر 1386 20:55

تهران

آرشيو سپاس: 2229 مرتبه در 379 پست

توسط N@VID » چهارشنبه 29 خرداد 1387 21:30

فکر کنم همه اتفاق نظر دارن که حمله به نفع کشور نيست ولي پس بعضي از حرفا که ادم تو کوچه خيابون ميشنوه چيه اگه کسي موافقه خوب بياد و دلايلشم بگه ديگه

قبليبعدي