در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث و مطالب اقتصادی و مالی به بحث بپردازيد

اگه امريکا ايران رو بگيره وضعيت بهتر ميشه يا بدتر

پايان نظرسنجي در چهارشنبه 3 مهر 1387 20:28

بدتر ميشه
32
86%
بهتر ميشه
5
14%

کل آرا : 37
Captain II

Captain II

نماد کاربر
1194

تشکر کرده: 176 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 17 آذر 1385 12:26

يه گوشه كنار شيراز

آرشيو سپاس: 2518 مرتبه در 587 پست

توسط esijoon » چهارشنبه 29 خرداد 1387 23:09

بهتر بود این تاپیک به عنوان عوامل تحریک کننده شروع جنگ ایجاد می شد تا شاید به نتیجه ای میرسید چون در واقع عواملی که شروع یک جنگ رو دامن میزنه اگر نباشه خوب جنگی هم شروع نمیشه که مشکلی پیش بیاد .

دوست عزيز اگه به اسم تاپيک توجه کني ميبيني نوشته تغييرات اقتصادي.نه بحرانهاي سياسي.اگه مشتاقي يه تاپيک با اين نام ايجادکن.ما هم شرکت ميکنيم.
این عوامل هم که در ایران کم نیست ، یکی از این عوامل وجود آقای احمدی نژاد هست که با وجود ضعف بیش از حد که حتی توانایی مبارزه با مفاسد رو هم نداره می خواهد یک کشور یا چند کشور رو نابود کنه . تهدیدی که نتیجه ای نداره فقط باعث این جور مشکلات میشه که ایران رو تا پای جنگ میکشونه !

این رو تاریخ نشون داده که در زمان رئیس جمهور های قبلی ایران نه تنها تحریم و تحدید به جنگ نشد بلکه مدیریت درست دولت های قبل که تظاهر در اون دولت ها خیلی کمتر از این دولت بود باعث کاهش تورم ، تهدید برای جنگ و وضعیت مردم بود ، همون جور که همتون یادتون هست نه در زمستون گاز میرفت نه در تابستون برق در حالی که تمام اون سالها در خشک سالی بود ولی کسی هم مشکلی نداشت ، ولی حالا چی ؟ هر کسی بگه مسئول مشکلات کیه میگن خوب معلومه خشک سالی

بنا به گفته خودت اين حرفات نه ربطي به هم داشت و نه ربطي به موضوع تاپيک.
در ضمن اگر اقاي احمي نژاد هم مثل چي پول نفت رو الکي خرج ميکرد تحريم هامون کمتر ميشد ولي به همون نسبت وابستگيمون بيشتر ميشد.
راستي رييس جمهور کي گفته مي خواد چند تا کشور رو با هم نابود کنه که ما نفهميديم؟نکنه منظورت اسراييل هست.اگه منظورت اسراييل هست که حتي يک کشور هم به حساب نمياد چه برسه به چند تا.
باز هم از همه دوستانم تقاضا ميکنم که بحث رو با گفته هاي نسنجيده به درگيري لفظي و قفل شدن تاپيک نکشونند.از اول شروع بحث قرار بود منطقي و به دور از تشنج با هم بحث کنيم.

ما از الست طایفه ای سینه خسته ایم...........ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم
امروز اگر که سینه و زنجیر می زنیم..............فردا به عشق مهدیه فاطمه شمشیر می زنیم
از ما بترس،طایفه ای پر اراده ایم...................ما مثل کوه پشت علی ایستاده ایم
از ما بترس، شیعه ی سرسخت حیدریم..........جان برکفان جبهه ی فتوای رهبریم

New Member

no avatar
3

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 خرداد 1387 22:36

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط dvdcd2 » چهارشنبه 29 خرداد 1387 23:20

اول از همه خدمت همه دوستان سلام عرض می کنم این اولین ارسال من در این فروم هست

من با بخشی از گفته دوستمون موافقم که این دولت بسیار غیر مسئولانه برخورد میکنه و خودمون اشتباه کردیم که بهش رای دادیم و نباید در انتخابات بعدی این اشتباه رو تکرار کنیم
اما در مورد جنگ ایران و آمریکا ،این جنگ نمیتونه فقط بین دو کشور اتفاق بیفته و این جنگ رو بدون در نظر گرفتن همه ابعاد نمیشه بررسی کرد.
من در مورد آخرالزمان ، روایات اسلامی و پیشگوییهای پیشگویان بزرگ مدت زیادی تحقیق کردم (تقریبا از سال 81 تا به امروز )
و خیلی از اتفاقات مهم مانند اشغال عراق و مرگ صدام  برای من قبل از اینکه این اتفاق بیافته روشن بود حالا اجازه میخوام که در مورد حوادث آینده صحبت کنم (البته ممکنه در جزئیات متفاوت باشه اما در کلیتش شک نکنید)

ابتدا آتش جنگ توسط فرماندهی که اصلیت عرب داره اما فرمانده نیروهای غربی و صهیونیست  هست شروع میشه و به کشورهای عربی منطقه حمله زمینی میکنه و همزمان به ایران و یمن (که اندکی قبل از جنگ دچار یک انقلاب شیعی شده) حمله موشکی و هوایی میکنه اما ایرانیها و یمنیها پاسخ موشکی میدهند و وارد جنگ هوایی میشن.
اندکی بعد در شمال غرب سوریه (نزدیک مرزهای عراق و ترکیه) جنگ بسیار بزرگی بین نیروهای صهیونیست، غربیها، روسها و احتمالا ترکیه اتفاق میافته که در این جنگ صهیونیستها و غربیها پیروز میشن و بعد از ورود گسترده به عراق، ازسمت جنوب غرب به ایران حمله میکنن. در حوالی مسجد سلیمان جنگ بزرگی بین ایرانیها و دشمنان اتفاق میافته و صهیونیستها و غربیها غافلگیر شده و ایران با کمک مردم عراق تا دجله  پیش خواهد رفت .صهیونیستها برای انتقام این شکست به سمت مدینه پیش میروند.......
در این زمان ایران در اثر جنگ و حوادث طبیعی دچار خسارت ، ویرانی و تلفات بسیاری زیادی شده است اما بدلیل داشتن  بزرگترین نیروی نظامی مبتنی بر نفر (یک میلیون نظامی و حدود 10 میلیون شبه نظامی ) هیچ قدرتی توان اشغال حتی بخشی از ایران را هم ندارد . اوضاع اقتصادی در سراسر جهان بطور بی سابقه ای آشفته است و..............

ادامه ش رو بعدا میگم.

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
1130

تاريخ عضويت

جمعه 30 آذر 1386 20:55

تهران

آرشيو سپاس: 2229 مرتبه در 379 پست

توسط N@VID » پنج شنبه 30 خرداد 1387 07:51

سلام دوست من ورودت به انجمن رو تبريک ميگم
اين پيشگويي ها رو بر چه اساسي انجام ميدي
ببينيد الان شما نگاه کنيد ببينيد کدوم فرمانده عربي توان حمله به ايرانو داره پادشاه عربستان؟ پادشاه امارات ؟ پادشاه بحرين؟ باز اگه صدام زنده بود يه چيزي ولي الان...
راستي چه لزومي داره يه فرمانده غربي به کشورهاي عربي حمله کنه سپس به ايران کشورهاي عربي که ديگه مثل موم تو دست غربي ها هستن
دوست من شما که در مورد اخر الزمان تحقيق کردي بايد بدوني به جز خداوند کسي از اينده با خبر نيست و نميتونه پيشگويي کنه امکان داره کسي با استفاده از حقايق علمي بتونه وقوع يه چيز رو پيشگويي کنه مثلا بگه با توجه به تنش بين ايران و امريکا ممکنه يه روز بين اين دو کشور جنگي در بگيره ولي اين جور که شما جزييات رو گفتي يه ذره...
در مورد نظرات دوستان در مورد شخص رييس جمهور هر کس نظري داره و نظر هر کس هم براي خودش محترمه ولي فکر ميکنم همه تو اين نقطه اشتراک داريم که اگه رييس جمهور خوب ميخايم بايد تو راي گيري شرکت کنيم مثلا اگه کساني که دوست داشتن نامزد اصلاح طلب راي بياره به جاي تحريم ميرفتن تو انتخابات شرکت ميکردن شايد الان نامزد خودشون راي اورده بود
در مورد رييس جمهور با اينکه من خودم هم انتقاداتي رو نسبت به ايشون دارم ولي فکر ميکنم از دولت قبل بهتره اين دولت شجاعانه با مسائل برخورد ميکنه مثلا طرح سهميه بندي بنزين سالها مطرح بود ولي هيچ دولتي حاضر نشد اونو اجرا کنه ولي دولت نهم هر چند که اين طرح خيلي به محبوبيتش ضربه زد ولي باز هم اونو اجرا کرد اين دولت وابستگي حزبي نداره و به همين خاطر هيچ کدوم از مطبوعات ازش حمايت نميکنن و همه يه جورايي سعي در سياه نمايي و تخريب دولت دارند وگرنه اين دولت از دولت خاتمي بهتر کار ميکنه البته اين نظر من بود

Captain II

Captain II

no avatar
577

تاريخ عضويت

جمعه 15 دی 1385 19:24

آرشيو سپاس: 230 مرتبه در 96 پست

توسط hedayat.m » پنج شنبه 30 خرداد 1387 11:56

dvdcd2 عزیز

در روایت ها اومده که شیعیان فقط شاهد باشن و جونشون رو برای ظهور حفظ کنند. (البته کاملا طبیعی که بحث دفاع جای خودش رو داره ولی آغاز حمله یا مشارکت در حمله کاملا نهی شده)

همون طور که رهبر انقلاب در زمان تهاجم آمریکا به عراق (جنگ دوم) گفت جنگ، جنگ ظالمین است و ما ربطی نداره.

من هم مطالبی زیادی در مورد آخر زمان خوندم و در آخر به این نتیجه رسیدم که روایت های مسیحیان و یهودیان رو ائمه(ع) تایید نکردن.
روایت هایی که از ائمه هست حوادث رو به دو صورت قطعی و غیر قطعی بیان کرده. حوادث قطعی فقط سه تاس بقیه حوادث در بعضی حالت ها می تونه اتفاق بیافته و ممکنه اتفاق نیافته.
مثلا در روایت معتبر ائمه هیچ اشاره ای به جنگ آرماگدون نشده. تنها جنگ بزرگ در سرزمین های جنوب خلیج فارس اتفاق خواهد افتاد. و جالبه من چیزی از درگیربی ایرانی ها قبل از ظهور ندیدم.
من و يارانم
در مشقت هاي فوق الطاقه چندين ساله هيچ  مقصودي نداشته و نداريم جز
حفظ ايران از تعرضات خارجي و فشار خائنين داخلي ، تامين آزادي رنجبران ستمديده مملكت و استقلال حكومت ملي

ميرزا كوچك جنگلي

Major II

Major II

no avatar
434

تاريخ عضويت

يکشنبه 11 آذر 1386 18:02

آرشيو سپاس: 402 مرتبه در 115 پست

توسط HARD » پنج شنبه 30 خرداد 1387 12:25

esijoon,به خاطر اينجور مشکلات هستش که بحث سياسي رو غير مجاز کردن ! :-o
اخرش به احمدي نزاد بيچاره ختم ميشه... :grin:

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1194

تاريخ عضويت

يه گوشه كنار شيراز

توسط esijoon » پنج شنبه 30 خرداد 1387 14:02

اخرش به احمدي نزاد بيچاره ختم ميشه...

از نظرت ممنونم ولي حالا چرا احمدي نژاد بيچاره؟
در ضمن من با اخرين پست navid missle کاملا موافقم.
راستي نويد جان اينو بگم که اقاي احمدي نژاد شخصا با طرح سهميه بندي مخالف بود و نظرش روي بنزين ازاد با قيمت 300تا 500 تومان بود.اينو به خبرنگار 20:30 گفت.
dvdcd2,
اين پيشگوييها هيچ گونه اعتباري نداره.

امروز اگر که سینه و زنجیر می زنیم..............فردا به عشق مهدیه فاطمه شمشیر می زنیم
از ما بترس،طایفه ای پر اراده ایم...................ما مثل کوه پشت علی ایستاده ایم

New Member

no avatar
3

تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 خرداد 1387 22:36

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط dvdcd2 » پنج شنبه 30 خرداد 1387 15:47

با تشکر از دوستان
من به چند نکته باید اشاره بکنم:
اولا من نگفتم این پیشگوییها مال منه ! چون پیشگویی کار هر کسی نیست . به نظر من روایاتی که از معصومین در مورد آخرالزمان به ما رسیده در کلیتش با پیشگوییهای پیشگویان بزرگی مثل نوستراداموس و یوحنا کاملا سازگار هست و هرکدوم به ابعادی از آینده اشاره میکنن و من همه اونها رو کنار هم گذاشتم فقط همین نه اینکه از خودم پیشگویی بکنم..
در جواب msm  عزیز هم باید بگم که حتما منابع مطالعه تون کامل نبوده و گرنه در مورد درگیری ایرانی ها ( خراسانی ها ) قبل از ظهور در منابع معتبر شیعه و سنی ،روایات معتبری وجود داره.

چون موضوع تاپیک اقتصادی هست این رو هم اشاره میکنم که طبق روایات در آخرالزمان گرانی و تورم بسیار گسترده خواهد بود .
شاید تا قبل از این ، تورم شدید فقط در ایران و چند کشور دیگه وجود داشت ولی حالا در یک سال گذشته همه مردم دنیا دارن تورم رو کاملا احساس میکنن و این تازه شروع مشکلات اقتصادی هست چون با حوادث طبیعی و جنگها این گرانیها و نابسامانیهای اقتصادی به طور بی سابقه ای در سراسر دنیا افزایش خواهد یافت...

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1194

تاريخ عضويت

يه گوشه كنار شيراز

توسط esijoon » پنج شنبه 30 خرداد 1387 20:15

چون موضوع تاپیک اقتصادی هست این رو هم اشاره میکنم که طبق روایات در آخرالزمان گرانی و تورم بسیار گسترده خواهد بود .
شاید تا قبل از این ، تورم شدید فقط در ایران و چند کشور دیگه وجود داشت ولی حالا در یک سال گذشته همه مردم دنیا دارن تورم رو کاملا احساس میکنن و این تازه شروع مشکلات اقتصادی هست چون با حوادث طبیعی و جنگها این گرانیها و نابسامانیهای اقتصادی به طور بی سابقه ای در سراسر دنیا افزایش خواهد یافت...

بله درسته.در شبکه خبر شنيدم که در کشورهاي حوزه خليج هميشه فارس انقدر تورم و گراني افزايش يافته که دارن از ايران جنس قاچاقي ميبرند اونور.برعکس گذشته.

قبلي