در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.
Junior Poster

Junior Poster

no avatar
181

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 2 مرداد 1386 14:34

آرشيو سپاس: 15 مرتبه در 1 پست

نخستین گوشی صفحه نمایش لمسی نوکیا از راه می رسد

توسط mehdi321 » پنج شنبه 30 خرداد 1387 18:57

مدل 5800 که ابتدا بصورت Nokia Tube معرفی شد نخستین گوشی صفحه نمایش لمسی نوکیا است که به زودی تحت عنوان Xpress Music 5800 در بازار اروپا موجود می شود .

از آنجایی که این گوشی از ابتدا با عنوان Xpress Music معرفی نشده است مشخص می شود که یک دستگاه چند رسانه ای کامل نیست و فقط ویژگی های پیشرفته موسیقی دارد .

نوکیا 5800 مورد توجه کاربران بسیاری قرار می گیرد زیرا نخستین گوشی نوکیا است که به صفحه نمایش لمسی کامل مجهز است.

از ویژگی های این مدل می توان به صفحه نمایش لمسی 3.2 اینچ با 16 میلیون رنگ ، دوربین 3.2 مگاپیکسل با کانون اتوماتیک ، پشتیبانی از چهار باند GSM و نسل سوم با GPS ، Wi-Fi ، HSDPA داخلی ، بلوتوث 2.0 و سوکت صوتی 3.5 میلی متری اشاره کرد .

ابعاد گوشی ۱۱۱ x ۵۲ x ۱۴.۵ میلی متر و وزن آن 104 گرم است . زمان دقیق عرضه گوشی و قیمت آن تعیین نشده است .

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
«اى رهگذر هر كه هستى و از هر كجا كه بيايى مى دانم سرانجام روزى بر اين مكان گذر خواهى كرد. اين منم، كوروش، شاه بزرگ، شاه چهارگوشه جهان، شاه سرزمين ها، برخاك اندكى كه مرا در برگرفته رشك مبر، مرا بگذار و بگذر.»

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

جمعه 28 تیر 1387 08:20

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط 27500 » جمعه 28 تیر 1387 15:24

بدرد نمي خوره :lol:

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1207

تشکر کرده: 193 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 اسفند 1384 04:22

ایران

آرشيو سپاس: 2048 مرتبه در 420 پست

توسط MASTER » جمعه 28 تیر 1387 16:19

27500,  درود بر شما

خواهشمندیم از دادن پستهای بیهوده خودداری نمایید  :razz:
شاد زی مهر افزون ...

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
127

تاريخ عضويت

شنبه 30 دی 1385 15:45

آرشيو سپاس: 18 مرتبه در 8 پست

توسط Ahmadreza_b » شنبه 29 تیر 1387 12:38

فکر میکنم در مورد اسم این گوشی اشتباه کرده اید.
Xpress Media 5800 نام درست این محصول جدید هست.

NOKIA 5800 Xpress Media

بعد از معرفی محصول محبوب شرکت اپل تمامی کمپانی ها خود را برای مقابله آماده میکنند. یکی از آخرین آنها محصول تاچ اسکرین نوکیا میباشد که بسیاری، مدتها در انتظار آن بوده اند. نوکیا در حقیقت آخرین کمپانی در بین بزرگان میباشد که محصول خود را در رقابت با iPhone ارایه میکند در حالی که سامسونگ و ال جی تا کنون چندید محصول در این زمینه رایه کرده و سونی هم با x1 کار خود را آغاز نموده.
محصول جدید نوکیا که هنوز به طور رسمی معرفی نشده به سم رمز Tube شناخته میشود و اولین محصول نوکیا بر اساس S60 میباشد که از تاچ اسکرین پشتیبانی میکند

تنها مورد منفی این محصول نداشتن ساپورت برای لمس چند انگشت همزمان همانند iPhone میباشد موردی که هیچ کدام از کمپانی های دیگر نیز تا کنون موفق به اضافه کردن آن به محصول خود نشده اند.
در مورد نام این محصول به نظر میرسد که جزو محصولات سری N نباشد و از سری 5 نوکیا باشد. احتمالا دارای صفحه نمایش 3 یا 3.5 اینچی با رزولوشن 360 در 640 پیکسل میباشد و دوربین 3 مگا پیکسلی و WiFi و GPS هم جزو این امکانات میباشد.
سايت تخصصي دانلود نرم افزار موبايل1

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

انجمن تخصصی موبایل1

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
181

تاريخ عضويت

سه شنبه 2 مرداد 1386 14:34

آرشيو سپاس: 15 مرتبه در 1 پست

توسط mehdi321 » شنبه 29 تیر 1387 20:04

Ahmadreza_b, جان

بنده فقط مطلب رو کپی کردم و منبع رو هم ذکر کردم می تونید برید ببینید...

به هر حال اگه اشتباهی پیش اومده من عذر می خوام
«اى رهگذر هر كه هستى و از هر كجا كه بيايى مى دانم سرانجام روزى بر اين مكان گذر خواهى كرد. اين منم، كوروش، شاه بزرگ، شاه چهارگوشه جهان، شاه سرزمين ها، برخاك اندكى كه مرا در برگرفته رشك مبر، مرا بگذار و بگذر.»

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
127

تاريخ عضويت

شنبه 30 دی 1385 15:45

آرشيو سپاس: 18 مرتبه در 8 پست

توسط Ahmadreza_b » شنبه 29 تیر 1387 20:55

نه نه! سو تفاهم نشه من قصد تذکر و جسارت و ... نداشتم.
فقط منظورم این بود که من این گوشی را قبلاً با نام اکسپرس مدیا دیده بودم.
ببخشید اگه منظورما بد رسوندم.
سايت تخصصي دانلود نرم افزار موبايل1

انجمن تخصصی موبایل1