در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

New Member

no avatar
13

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 1 تیر 1386 14:46

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

یک ارور که نمیشناسمش و خیلی اذیتم میکنه کسی میتونه راهنماییم کنه

توسط ahmad.sadeqi » يکشنبه 2 تیر 1387 17:22

سلام
یه مشکل در ویندوز دارم که نمیدونم چطور باید درستش کنم
مشکل اینه که یه ارور(البته نمیدونم ارور هست یا نه) که به شکل زیر هست تقریبا هر هفت دقیقه یک بار ظاهر میشه و برام مشکل درست میکنه مثلا وقتی دارم بازی میکنم وسط بازی میاد و خود به خود از صفحه بازی خارج میشه و باید close رو بزنم و دوباره به بازی ادامه بدم (کلا از پنجره بازی خارج میشه) یا جاهای دیگه به صورت مشابه حالم رو میگیره و حتی اگر مدتی با سیستم کار نداشته باشم بسته به زمانش شاید حتی 40 تا از این پنجره باز بشه و من هر 40 تای این پنجره ها رو باید close کنم
البته بعد از close کردن هیچ مشکلی درست نمیشه ولی خودتون فکرشو بکنید که هی وسط بازی حالمو میگیره و یا هیچ وقت به سیستم اجازه رفتن به حالت اسکرین سیور رو نمیده و .... در کل خیلی مزاحمه
اگر میدونید مشکل چیه ممنون میشم برای حلش راهنماییم کنید یا حد اقل بگید این مشکل برای چی هست
اینم از شکل ارور

Captain II

Captain II

نماد کاربر
680

تاريخ عضويت

سه شنبه 3 مهر 1386 20:46

رشت

آرشيو سپاس: 199 مرتبه در 67 پست

توسط dr_mehdi57 » يکشنبه 2 تیر 1387 17:35

سلام
شايد ويروس باشه، ضد ويروس مناسب به روز شده نصب کردي؟

در زندگي زخمهايي هست که مثل خوره روح را آهسته در انزوا مي خورد و مي تراشد...

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 2 تیر 1387 23:39

ahmad.sadeqi,
فايلي به نام systems.exe در ويندوز وجود نداره و اين فايل قطعا ويروس هست، براي رفع اين مشکل از KasperSky Internet Security 7 استفاده کنيد و حتما اون رو آپديت کنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

no avatar
13

تاريخ عضويت

توسط ahmad.sadeqi » دوشنبه 3 تیر 1387 15:14

نه فکر نکنم ویروس باشه چون یه بار تمام هارد رو فرمت کردم اما بعد از اون بازم اومد ولی به هر حال بازم آنتی ویروس رو نصب میکنم و نتیجه رو هم میگم

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
28

تاريخ عضويت

جمعه 4 خرداد 1386 23:05

آرشيو سپاس: 4 مرتبه در 2 پست

توسط morteza321 » سه شنبه 4 تیر 1387 01:08

این مشکل به احتمال خیلی زیاد از کارت گرافیکتون هست
ایا آنبورد هست؟
کارت گرافیکتون NVidia هست درسته؟

اگر انویدیا هست درایور کارت گرافیکتون رو از اینترنت دانلود کنید و دوباره نصب کنید
اگر امکانش هست براتون بایه کارت گرافیک دیگه امتحان کنید

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 4 تیر 1387 01:14

ahmad.sadeqi,
ممکنه در ديسکي که برنامه‌ها رو از اون نصب ميکنيد و يا در خود ديسک نصب ويندوز وجود داشته باشه، اما به هر حال شک ندارم که اين يک ويروس هست، قبلا با اين ويروس برخورد داشتم، البته خيلي راحت هم رجيستري قابل حذف هست

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

no avatar
13

تاريخ عضويت

توسط ahmad.sadeqi » سه شنبه 4 تیر 1387 10:46

Mahdi1944 نوشته است:ahmad.sadeqi,
ممکنه در ديسکي که برنامه‌ها رو از اون نصب ميکنيد و يا در خود ديسک نصب ويندوز وجود داشته باشه، اما به هر حال شک ندارم که اين يک ويروس هست، قبلا با اين ويروس برخورد داشتم، البته خيلي راحت هم رجيستري قابل حذف هست

ممکنه بگید چطور باید از رجیستری اون رو پاک کنم
البته خودم تو اینترنت که چرخی زدم بعضی ها میگفتن که این یه اسب تروجان هست و میگفتن باید در حالت safe mode ویندوز وارد شم و به همون آدرس برم و فایلش رو پاک کنم (ولی من یه بار کل هاردم رو هم پاک کردم) امروز دارم میرم مسافرت وقتی برگشتم حتما آنتی ویروس نصب میکنم
کارت گرافیکم هم آنبورد نیست
nvidia هست واینکه درایور جدیدش رو از کجا باید بگیرم

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 4 تیر 1387 15:24

ahmad.sadeqi,
خيلي ساده systems.exe رو جستجو کنيد، هر موردي در رجيستري پبدا کرديد حذف کنيد، فايل رو هم به همين روشي که اشاره کرديد از ديسک حذف کنيد

Major

Major

نماد کاربر
657

تاريخ عضويت

پنج شنبه 28 تیر 1386 10:22

آرشيو سپاس: 71 مرتبه در 35 پست

توسط unknown20 » چهارشنبه 19 تیر 1387 10:10

ویندوز رو عوض کردم . ولی مرتب این error  رو میده . نمیدونم علتش چیه؟واقعاً نمیدونم چکار کنم ؟ ( ممکنه به خاین خاطر باشه که درایو ویندوز ntfs  هست و بقیه درایوها fat !

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 19 تیر 1387 14:30

unknown20,
چه نسخه‌اي رو نصب کرديد؟ چه برنامه‌هايي رو نصب کرديد؟

Major

Major

نماد کاربر
657

تاريخ عضويت

پنج شنبه 28 تیر 1386 10:22

آرشيو سپاس: 71 مرتبه در 35 پست

توسط unknown20 » چهارشنبه 19 تیر 1387 16:02

ویندوز ایکس پی سرویس پک دو  (2008) نسخه اصلی هست بدون تغییر و دستکاری .( روی جلدش اینطور نوشته!)

البته آنتی ویروس نصب نکردم  ( چون هر کاری میکنم از KASPERSKY.COM  نمیتونم  دانلود بکنم  تا16مگابایت دانلود و متوقف میشه ، نسخه 7 رو دارم ولی نصب نکردم.)  فقط IE6 رو به IE7  تغییر دادم و IDA  نصب کردم . دیگه هیچ برنامه ای نصب نکردم .

و چون فکر کردم که این مشکل به خاطر IE7 هست از سیستم ریستر استفاده کردم و دوباره به IE6 برگردوندم .
دیگه اون پیغام رو نمیده !

من یک مشکل اساسی دارم و اون پیغام  کمبود حافظه  ( همون پیغام  VIRTUAL MEMORY) هست . راهی برای حل  این مشکل نیست؟!

_نمیدونم بقیه درایوها رو هم به NTFS تغییر بدم یا خیر؟

_ فایلهای این مسیر رو میتونم حذف بکنم؟
C:\DOCUMENTS &SETTINGS\USER NAME\LOCAL SRTTING\ TEMP

چون بعضی از فایلها ظاهراً به خود ویندوز مربوط میشن؟

:sad:  :sad:  :sad:  :-?  :sad:  :sad:

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 19 تیر 1387 18:01

unknown20,
1- در اين صورت نسخه‌ي نهايي IE7 رو نصب نکرديد و نسخه‌ي بتا بوده
2- راه حل درست رفع اين مشکل افزايش رم سيستم هست، اين حافظه از هارد ديسک گرفته ميشه تا کمبود رم رو جبران کنه، البته ميتونيد از System Information اين حجم رو افزايش بديد، اما کارائي سيستم باز هم پايين خواهد بود
3- اگر به ويندوز 98 و ME استفاده نميکنيد و هيچ برنامه‌اي نداريد که مثلا به Fat32 نياز داشته باشه، حتما درايوها رو NTFS کنيد، البته به اين مورد هم توجه داشته باشيد، در اين صورت از طريق ديسکت بوت، به هيچ درايوي دسترسي نداريد
4- به طور کلي محتويات هر فولدري در درايور سيستم که به نام temp باشه و يا هر فايلي با پسوند tmp در اين درايو سيستم رو ميتونيد حذف کنيد، فايلهايي که قابل حذف نيستند، يعني در حال حاضر مورد استفاده سيستم هستند که با ريستارت قابل حذف هستند، البته چون رم سيستم شما کافي نيست، هميشه حجم زيادي tmp خواهيد داشت

بعدي