در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Major

Major

نماد کاربر
657

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 28 تیر 1386 10:22

آرشيو سپاس: 71 مرتبه در 35 پست

سؤال درمورد تبدیل فایلهای صوتی

توسط unknown20 » پنج شنبه 6 تیر 1387 16:56

1 -چند تا فایل صوتی با پسوند mpeg دارم که میخوام به mp3  تبدیل بکنم . ولی FAIRSTARS AUDIO CONVERTER  اونها رو ADD نمیکنه و با TVC  هم امتحان کردم اون هم ADD نکرد ؟
با چه برنامه ای این فایلها رو میتونم  تبدیل بکنم؟

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

2 - چطوری میشه سکوت ابتدای یک آهنگ رو حذف کرد؟

3 - راهی برای بالا بردن کیفیت آهنگهایی که دانلود میکنیم وجود داره؟

متشکرم :)

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 6 تیر 1387 17:38

unknown20,
1-اين فايل خيلي ساده پسوندش تغيير کرده، ما در استاندارد پسوند Mpeg صوتي صرف نداريم، هر چند MP3 بر مبناي Mpeg هست
به هر حال اين فايل MP3 هست و خيلي ساده با تغيير پسوند ميتونيد اون رو به هر چيزي تبديل کنيد
2- با Nero Wave Editor
3- تقريبا خير، اما اگر اطلاعات کافي در مورد موزيک و آهنگ داشته باشيد، ميتونيد برخي اجزا رو تغيير بديد تا صدا و اجزاي مورد نياز تقويت شوند
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1207

تشکر کرده: 193 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 اسفند 1384 04:22

ایران

آرشيو سپاس: 2048 مرتبه در 420 پست

توسط MASTER » پنج شنبه 6 تیر 1387 17:43

unknown20,  جان درود بر شما

دوست من یکی از بهترین نرم افزارهای converter تبدیل فرمتهای تصویری و صوتی jet audio میباشد ... حتما امتحان فرمایید  :razz:

در مورد این فایل شما بنده تست کردم و ارور داد بعد از پیگیری فهمیدم که دلیل همین پسوند mpeg میباشد که شما با تغییر آن به mp3 میتوانید این فایل را connvert کنید( با تغییر نام فایل البته به شرطی که در تنظیمات folder option پسوند قایلها را نمایش داده باشید )

البته به نظر اصل این فایل با پسوند mp3 است

در مورد جابه جایی فایل صوتی و اعمال تغییرات برنامه های زیادی موجود است که فکر میکنم یکی از آنها Audio grabber میباشد

در مورد بالا بردن فایل صوتی نیز باید عرض کنم کیفیت بالا نمیرود بلکه با اعمال تغییرات صدای آن را میتوان بالا برد

یک نکته ی مهم اگر خواستید فایلهای صوتی را کم حجم نمایید آنها را به wma تبدیل نمایید چون افت کیفیت کمتری نسبت به mp3 رادارد

پرسشی بود در خدمتم  :razz:
شاد زی مهر افزون ...

Major

Major

نماد کاربر
657

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 28 تیر 1386 10:22

آرشيو سپاس: 71 مرتبه در 35 پست

توسط unknown20 » جمعه 7 تیر 1387 08:56

برای تغییر پسوند این پیغام رو میده . اشکالی نداره پسوند ور تغییر بدم؟
قبلا پسوند فایلهای flv  رو تغییر دادم و آیکن  فایلها ظاهرشون غیر عادی شد!
لطفاً راهنمایی بفرمایید.

این پیغام:

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » جمعه 7 تیر 1387 15:50

unknown20,
چرا FLV رو تغيير داديد؟ اين پيغام يک تاييديه هست فقط! اما نميشه هر پسوندي رو سر خود تغيير داد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد