در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Captain I

Captain I

نماد کاربر
494

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 11 مهر 1386 04:10

آرشيو سپاس: 71 مرتبه در 26 پست

راهنمايي براي پي بردن به سرعت واقعي اينترنت

توسط soroush.b » پنج شنبه 6 تیر 1387 17:33

از دوستان عزیز سوالی دارم که ایا میشه به سرعت واقعی اینترنتی که از اون استفاده می کنیم پی برد ؟
برای من جای تعجب داره که سرعت 512 کیلوبایت رو از یک شرکت گرفتم اما در عمل سرعتی برابر اینترنت dial up داره که قبلا استفاده می کردم به نظرم این سرعت از اون هم پایین تر هست چون هر صفحه رو در 10 دقیقه باز می کنه ...
ممنون میشم دوستان گرامی من رو راهنمایی کنند ...

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
883

تاريخ عضويت

سه شنبه 14 اسفند 1386 13:30

آرشيو سپاس: 389 مرتبه در 151 پست

توسط H@med » پنج شنبه 6 تیر 1387 17:49

soroush.b, جان این پست رو مطالعه کنید :

http://www.centralclubs.com/viewtopic.p ... highlight=
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
فیلم آموزش شارژ کارتریج و تعمیر انواع پرینتر (راهنمای تعمیر لپ تاپ و پرینتر ، ...)

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Major

Major

no avatar
339

تشکر کرده: 12 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 خرداد 1387 10:49

آرشيو سپاس: 556 مرتبه در 81 پست

توسط fereshteh blue » پنج شنبه 6 تیر 1387 17:50

واقعا اينترنت در ايران سرعت فوق العاده کمي داره نمي دونم در اين انجمن بوده يا در جاي ديگري که خوندم در ميان تمام کشورهاي خاورميانه سرعت اينترنت ايران پايين تره
شما گفتيد که صفحه ها رو بعد از 10 دقيقه باز مي کنه در صورتي که اينترنت دايل آپ اصلا بعضي وقت ها اين قدر طول مي کشه سايتي رو باز کنه که من خودم عطايش را به لقايش مي بخشم  و از ديدن اون سايت پشيمون مي شم

Captain II

Captain II

نماد کاربر
495

تاريخ عضويت

يکشنبه 25 تیر 1385 19:49

tabriz.khiabane shamse tabrizi

آرشيو سپاس: 122 مرتبه در 59 پست

Re: راهنمايي براي پي بردن به سرعت واقعي اينترنت

توسط padshah » پنج شنبه 6 تیر 1387 18:57

soroush.b نوشته است:از دوستان عزیز سوالی دارم که ایا میشه به سرعت واقعی اینترنتی که از اون استفاده می کنیم پی برد ؟
برای من جای تعجب داره که سرعت 512 کیلوبایت رو از یک شرکت گرفتم اما در عمل سرعتی برابر اینترنت dial up داره که قبلا استفاده می کردم به نظرم این سرعت از اون هم پایین تر هست چون هر صفحه رو در 10 دقیقه باز می کنه ...
ممنون میشم دوستان گرامی من رو راهنمایی کنند ...

سلام

دوست عزيز شما احتمالا از اين اكانتهاي ماهانه كه به قيمت بسيار كم مانند 30000 هزار تومن در ماه به اسم 512 كيلو بايت ميدن استفاده ميكني

اينا فقط اسمشون 512 كيلو بايت هست . قيمت اصلي خطوط 512 كيلو بايت فكر كنم بين 200 تا 250 هزار تومان هست در ايران

من خودم تا 2 ماه پيش كه از پارس انلاين 512 كيلو بايت  استفاده ميكردم بسيار راضي بودم. سرعت دانلودش بين 50 تا 55 بود.
کد نمایش پرچم کوچک:

کد نمایش پرچم و عکس کوچک دکتر:

Captain I

Captain I

نماد کاربر
494

تاريخ عضويت

چهارشنبه 11 مهر 1386 04:10

آرشيو سپاس: 71 مرتبه در 26 پست

توسط soroush.b » پنج شنبه 6 تیر 1387 19:20

دوست عزيز من متناسب با نيازم حجم 5/2 گيگا بايت رو گرفتم 45000 تومان حالا ديگه قيمتش ارزان هست يا هر چي اطلاع ندارم ! اون قيمتي که شما مي فرماييد براي سرويس هاي نا محدود هست ...
مشکل سرعت نيست اصلا کاري انجام نميده ماه قبل همين شرکت 128 گرفتم خيلي هم راضي بودم اون 18000 تومان بود !
تنها سايتي که وارد شده centralclubs هست هر سايتي ديگه اي که مي خوام برم باز نمي کنه !(البته از سايت هايي که من استفاده مي کنم از سايت هاي ديگه خبر ندارم)

Captain I

Captain I

نماد کاربر
720

تاريخ عضويت

دوشنبه 3 دی 1386 21:27

God Knowz

آرشيو سپاس: 253 مرتبه در 112 پست

توسط Justice » پنج شنبه 6 تیر 1387 19:21

دوستان اگر در محلی زندگی می کنید که به اینتر نت های صبا نت  دسترسی دارید حتما برید بگیرید که خیلی عالیه !
در کشور هم رتبه دوم رو به خودش اختصاص داده!

من حدوده 8-9 ماه از سرویس 256 این شرکت استفاده می کنم که با سرعت 60-70 کیلوبایت در ثانیه دانلود می کنم ! که فکر کنم این سرعت مربوط به سرویس های 512 می شه ! این هم بخاطر این هستش که تمامی پهنای باند این شرکت بازه (که خوده کارکنان این شرکت هم می گویند).

:-)

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
883

تاريخ عضويت

سه شنبه 14 اسفند 1386 13:30

آرشيو سپاس: 389 مرتبه در 151 پست

توسط H@med » پنج شنبه 6 تیر 1387 21:28

Justice نوشته است:دوستان اگر در محلی زندگی می کنید که به اینتر نت های صبا نت  دسترسی دارید حتما برید بگیرید که خیلی عالیه !

من حدوده 8-9 ماه از سرویس 256 این شرکت استفاده می کنم که با سرعت 60-70 کیلوبایت در ثانیه دانلود می کنم ! که فکر کنم این سرعت مربوط به سرویس های 512 می شه ! این هم بخاطر این هستش که تمامی پهنای باند این شرکت بازه (که خوده کارکنان این شرکت هم می گویند).

تو شهر ما که سرویسش اصلا تعریفی نداره.من الان از سرویس  64k صبانت استفاده می کنم دانلود من با سرعت 8k هست  :-? در صورتی که دوست من که از قزوین نت ( تازه راه افتاده ) استفاده می کنه میگه با سرعت 30k به بالا دانلود داره تازه در زمانهای رایگان هم سرعتش افت نمی کنه :?
تازه وقتی هنوز 200 mb از شارژ مونده سرویس قطع میشه!!!!!!!!!!!!!!!
من پیشنهاد می کنم از جایی سرویس ADSL بگیرید که مشترک کمتری داشته باشن نه از شرکتهایی مثل صبانت :x
فیلم آموزش شارژ کارتریج و تعمیر انواع پرینتر (راهنمای تعمیر لپ تاپ و پرینتر ، ...)

Captain II

Captain II

no avatar
653

تاريخ عضويت

دوشنبه 21 آبان 1386 22:31

تهران

آرشيو سپاس: 715 مرتبه در 206 پست

توسط Ra30ol » جمعه 7 تیر 1387 01:38

Justice نوشته است:دوستان اگر در محلی زندگی می کنید که به اینتر نت های صبا نت  دسترسی دارید حتما برید بگیرید که خیلی عالیه !

کاملا تایید میشه
ماهی 13600 حجم تبادل  2 گیگ ، قیمت ها بسیار عالی هستند.(البته با توجه به وضعیت اسفبار  تبادل اطلاعات در کشور عزیزمون)

سرعت هم تایید میشه،به اسم 256 میدهند ولی چیزی در حدود 512 هست.