در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
70

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 10 دی 1386 09:57

آرشيو سپاس: 2 مرتبه در 2 پست

گارانتي ها ي لپتاپ

توسط itiranpc » سه شنبه 11 تیر 1387 19:31

در ايران شركت هايي لپتاپ هارو گارانتي ميكنن مثل اريس زيگورات و...
ايا اين گارانتي ها واقا معتبر هستند يعني تا وقتي كه كارانتي كردن همه ي وسايل لپتاپ از ادابتور گرفته تا... رو  گارانتي ميكنن يا همش تبليغاتيه؟
ايا خيلي بهتره كه از اين شركت ها با گارانتي نوت بوك خريداري كنيم؟؟ :-x
amir@li

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1166

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 3 مرداد 1385 11:49

آرشيو سپاس: 3168 مرتبه در 620 پست

توسط SHAHRAM » چهارشنبه 12 تیر 1387 09:42

itiranpc,  دوست عزيز  طبق تحقيقاتي که من کردم هيچ کدوم از گارانتي هاي نوت بوک ايران(حتي ايران رهجو که سوني رو گارانتي ميکنه و ميگه من گارارنتي رسمي ام)معتبر نيست!
در اين بين من با امرتات کار کردم که بسيار عالي جواب گو هستند.البته اين شرکت ادعا هيچ گونه نمايندگي رسمي و .... رو نداره.و فقط ميگه ما يه گارانتي داخلي هستيم!در ضمن کيفيت نوت بوک هايي که مياره نسبت به ديگر نوت بوکه هاي شبيه در بازار بالاتره(سفارش امريکا و اروپاست)......
االبته من فقط به ادعا خود شرکت این حرف رو نمی زنم .با پرس و جویی که از تعمیرکاران کردم میگم

گر نظر من رو بخواي گارانتي امرتات بهترين انتخابه(البته چون بهتر از اين نيست ميگم بهترين ولي مشکلاتي هم داره!) البته اگر نوت بوکي ميخواي بخري و مد نظرتون هست توي ليست اون ها باشه که بيشتر محصولات سوني و دل رو گارانني ميکنه :razz:
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )