در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Major I

Major I

نماد کاربر
286

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 آبان 1385 22:43

آرشيو سپاس: 14 مرتبه در 12 پست

سوال در خصوص كندي عمل جابجايي يا كپي فايل

توسط taktaz » شنبه 15 تیر 1387 19:27

دوستان با سلام اخيرا هارد سيستم عوض شده و يه هارد كاركرده نصب شده ولي عمل كپي فايل ها خيلي كند انجام ميشه مثلا يه فايل 100 مگ رو 3 يا 4 دقيقه طول ميده ايا اين ممكن از هارد باشه خصوصا در مورد دور پايين يا بالا بودن اون يا مشكل از جايي ديگه است؟

با تشكر
هر چه بالاتر ميروي , در نظر آنان که پرواز نميدانند کوچکتر به نظر ميرسي (آندره ژيد)

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 15 تیر 1387 20:25

taktaz,
البته سرعت کپي تنها به سرعت هارد ديسکها بستگي ندارده و مثلا تعداد و نوع فايلهاي مورد کپي و فايل سيستم درايور مبدا و مقصد ميتونه در سرعت انتقال تاثير بسياري داشته باشه، اين موارد رو علاوه بر سرعت دو هارد ديسک بررسي کنيد به نتيجه خواهيد رسيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
28

تاريخ عضويت

جمعه 4 خرداد 1386 23:05

آرشيو سپاس: 4 مرتبه در 2 پست

توسط morteza321 » يکشنبه 16 تیر 1387 00:50

من یه چیزی تازه کشف کردم
سرعت درایو های NTFS از FAT32 خیلی بیشتر از حد تصوره.
منم قبلا مشکل کندی کپی کردن رو در درایوهای FAT32 داشتم ولی الان همه رو NTFSکردم . سرعت کپی عالی شده
شما هم امتحان کن نتیجه رو بگو

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
193

تاريخ عضويت

يکشنبه 16 تیر 1387 06:21

آرشيو سپاس: 284 مرتبه در 57 پست

توسط pervis.ir » يکشنبه 16 تیر 1387 06:30

بستگي داره فايلي كه كپي ميكني چه پسوندي داشته باشه
خفته در خوناب غم ياران من  
                                     اي دريغ از غرش شيران تنگستان من

Major I

Major I

نماد کاربر
286

تاريخ عضويت

يکشنبه 21 آبان 1385 22:43

آرشيو سپاس: 14 مرتبه در 12 پست

توسط taktaz » يکشنبه 16 تیر 1387 14:03

دوستان لازم هست که توضيح بدم من داخل اين هارد از يه درايو به درايو ديگه هم مشکل دارم و فقط از اين هارد به هارد ديگه نيست چون تو درایوهای هارد قبلي عين همين نوع فايل ها رو با پسوند هاي مختلف کپي ميکردم همچين کاهش شديد سرعت نداشتم ضمنا نوع فرمت کليه داريوها NTFS ميباشد. فکر نميکنم مشکل از نوع فايل ها باشه چون چه فايل کم حجم انتخاب کنم چه پر حجم اين مشکل هست مثلا يک تک فايل 100 مگي رو 3 يا 4 دقيقه طول ميده ايا اين احتمال باقي نميمونه که از دور پايين بودن هارد باشه؟ يا هارد اون عمر مفيدش رو کرده باشه چون هارد قيافش ميگه خيلي کار کرده.

با تشکر
هر چه بالاتر ميروي , در نظر آنان که پرواز نميدانند کوچکتر به نظر ميرسي (آندره ژيد)

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 16 تیر 1387 14:34

taktaz,
در اين صورت اگر از پارتيشن تيبل هم نباشه، مشکل سهت افزاري هست و احتمالات مورد اشاره‌ي شما درسته
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد