در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد

New Member

no avatar
9

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 1 تیر 1388 23:15

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: کمک کنید ایران جهان را بگیرد!!!

توسط b.m.o » دوشنبه 4 آبان 1388 08:42

هركي ميخواد از اين لينك ميتونه ثبت نام http://www.erepublik.com/en/referrer/behrad+m
يادتون باشه اگه با اين لينك ثبت نام كنيد به اقتصاد ايران خيلي كمك ميكنيد. اين هم آدرس يه سايت فروم ايراني ايرپابليك www.erepublik.ir
در اين فروم هم آموزش هاي بسيار زيادي در مورد بازي داده شده است.يادتان باشه اول كه ميري تو بازي از ديدن چهارتا كلمه ي اينگليسي كه هيچي ازش سر در نمياري نا اميد نشي.

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

چهارشنبه 13 آبان 1388 15:28

توسط sonic15 » چهارشنبه 13 آبان 1388 15:43

من دعوت نامه میخواهم برایم بفرستید

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1921

تشکر کرده: 21 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 24 فروردین 1389 20:01

IRAN

آرشيو سپاس: 8506 مرتبه در 1646 پست

توسط HORLIKAN » سه شنبه 24 فروردین 1389 20:45

من اين قضيه دعوت نامه رو نفهميدم ولي مثل همه منم پست ميزارم خواهشن منو شير فهم كنيد
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

New Member

no avatar
4

تاريخ عضويت

جمعه 11 تیر 1389 19:52

توسط seyed_ali » جمعه 11 تیر 1389 20:11

atropak نوشته است:خب من خودم شخصا علاقه خاصی به بازی های متنی دارم و جدیدا هم بنا به دلایلی علاقه ام زیادتر شده. یه بازی هم جدیدا یه بنده خدایی معرفی کرده که در کل جالبه و می شه با روزی نهایتا 30 دقیقه آنلاین بودن انجامش داد. توضیحاتش رو عینا کپی/پیست می کنم.

بازی Erepublik یک بازی تحت وبه که برای کاربرانی که از Dial-Up استفاده می کنن بسیار مفیده این ویژگی.

در این بازی شما جزو شهروندان هر کشوری که بخوایید می تونید باشد البته کشورهای عربی رو نداره و در اونجا به فعالیت بپردازید.

فعالیت های شما در چهار زمینه تقسیم بندی می شه:
1-اقتصادی:که شما باید سر کار برید تا پول واسه خرید وسایل مورد نیازتون داشته باشید
2-سیاسی:که شما در ابتدا به عنوان یکی از اعضای یک حذب کارتون رو شروع می کنید و در صورتی که خوب عمل کنید می تونید به مقام ریاست جمهوری هم برسید
3-نظامی:شما با ورودتون به ارتش به کسب مهارت می پردازید که در مواقع جنگ بتونید به کشورتون کمک کنید.
4-مطبوعاتی:اگه قصد دارید در محافل سیاسی جایی برای خودتون پیدا کنید این بخش رو جدی بگیرید و درش فعال باشید چون روزنامه ی شما نشون دهنده ی نقطه نظراتتونخ که بعد ها زیاد بدردتون می خوره.همینطور اگه به زبا انگلیسی تسلط داشته باشید می تونید مقالاتتون رو در سطح بین المللی بنویسید که در روابط برون مرزی کشورتون تاثیری بسزایی داره

شما می تونید از سایت بازدید کنید ولی برای عضو شدن نیاز به دعوت نامه دارید در این صورت می تونید در همین جا پست بدید.

زمانی که وارد بازی شدید در صورتی که به زبان انگلیس مسلط باید می تونید ار Help خود بازی کمک بگیرید در غیر این صورت اگه سوال ایجاد شد بپرسی کمکتون می کنم(اما قسمت کمک بازی روون نوشته احتمالآ مشکلی پیدا نمی کنید

ادرس سایت اصلی : لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

از اونجایی که در مضیغه ی دعوت نامه هستیم فقط در صورتی که راغب به بازی هستید پست بدید

یه چیز دیگه اگه جدآ قصد فعالیت ندارید عضو نشید چون در زمان جنگ روی تک تک نفرات غضو شده حساب می شه

به امید که ایران جهان رو فتح بکنه

موفق باشی  

اگه کسی طالب این بازی هست همینجا بگه تا دعوت نامه بفرستم براش.
کسی هم سر در نیورد بگه اونقدی که سوادم برسه توضیح می دم.

وارد سایت اصلی نتوانستم بشوم.

انگار ف_*ل_ن*__ر شده!

من هم تمایل به همکاری دارم

seyedali@fesharak.com

New Member

no avatar
4

تاريخ عضويت

جمعه 11 تیر 1389 19:52

توسط seyed_ali » جمعه 11 تیر 1389 20:16

b.m.o نوشته است:هركي ميخواد از اين لينك ميتونه ثبت نام http://www.erepublik.com/en/referrer/behrad+m
يادتون باشه اگه با اين لينك ثبت نام كنيد به اقتصاد ايران خيلي كمك ميكنيد. اين هم آدرس يه سايت فروم ايراني ايرپابليك http://www.erepublik.ir
در اين فروم هم آموزش هاي بسيار زيادي در مورد بازي داده شده است.يادتان باشه اول كه ميري تو بازي از ديدن چهارتا كلمه ي اينگليسي كه هيچي ازش سر در نمياري نا اميد نشي.

<!-- m --> لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد <!-- m -->

این سایت که قابل دسترس نیست؟!

چه باید کرد؟

seyedali@fesharak.com

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

دوشنبه 8 شهریور 1389 02:54

توسط ALIREZALOO » دوشنبه 8 شهریور 1389 03:10