در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Captain I

Captain I

نماد کاربر
720

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 3 دی 1386 21:27

God Knowz

آرشيو سپاس: 253 مرتبه در 112 پست

• مشکل کارت گرافیک من چیست ؟

توسط Justice » دوشنبه 17 تیر 1387 00:55

با سلام

بعد از یه مدتی که با سیستم کار می کنم یا با اون بازی می کنم این مشکل واسش پیش میاد و تا زمانی که سیستم رو ریست نکنم درست نمیشه !

اینم عکس :  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

راه حل ها و ......

در ضمن vga من از نوع AGP  بوده . 128

:grin:

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 17 تیر 1387 07:36

Justice,
1- کق بودن و يا عدم اتصات تمام پايه‌هاي کارت به مادربورد (مثلا به علت خاک گرفتگي)
2- اشکال در دايور
3- بالا رفتن دماي کارت که اگر فن داره ممکنه مشکلي براش پيش اومده باشه و ديگه کار نکنه و اين مشکل رخ بده
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1343

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 مهر 1386 12:02

آرشيو سپاس: 5132 مرتبه در 948 پست

توسط Mahdi Mahdavi » دوشنبه 17 تیر 1387 10:20

اين مشكل براي كارت گرافيك من هم پيش اومد
1-تو لينوكس اوبونتو همچين مشكلي پيش نمياد
2-به علت فشار اومدن به پايه هاي كارت گرافيك امكان داره يكي از اونا شكسته شده باشه يا قطع باشه.من كه گرافيك رو عوض كردم و مشكل حل شد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
اينم عكس همون مشكل تو سيستم من
ناگهان چقدر زود دیر میشود !

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1166

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 3 مرداد 1385 11:49

آرشيو سپاس: 3168 مرتبه در 620 پست

توسط SHAHRAM » دوشنبه 17 تیر 1387 11:21

Justice,  دوست عزيز منم اين مشکل برام پيش اومد.که با صحبتي که با تعميرکار داشتم گفت فن کارت مشکل داشته و نتونسته خوب خنک کنه و باعث نيم سوز شدن کارت شده و ديگه کارايي لازم رو ندراه........که راهي جز تعويض کارت نداري......شايد مشکل شما چيز ديگه باشه .ولي خوب گفتم بگم شايد مشکل شما هم همين باشه :razz:
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )