در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل و موضوعات مرتبط با طراحي صفحات اينترنتي به بحث بپردازيد
Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » دوشنبه 24 تیر 1387 02:48

:smile: کار خوبي مي خواي بکني. کمک خواستي در خدمت هستم.

نصايح بنده:

اولاً موسيقي را فراموش کن.
ثانياً بهتره روي کاغد يه طرح بزني، ببيني چي مي خواي واسه بلاگ و قراره چي کجا باشه، بعد از شناسايي نياز ها، ابزار لازم را بزار. اين طور کاملاً هدفمند پيش مي ري. اما اگر قرار شد هر ابزاري را که شد و خوشت اومد بزاري توش يه کم ريخت و پاش مي شه.
يه کمک هم از من در راستاي حمايت ها

در کمتر از 15 روز اگر دستور العمل هاي من را اجرا کني مياي تو صحفه اول گوگل و ياهو و در کمتر از 1 ماه توي ام اس ان هم صحفه اول خواهي بود.

يک سري کد داره که بهت خواهم داد. همچنين اصول آپ کردن هستمثل ( فونت؛ ساعت ارسال مطالب؛ سايز متن؛ جدولها؛ گرافيک ها و ...). بحث ديگر لينک ها هست که بايد حدود 50 لينک دريافت کني. حالا با وبگردي يا ... . ارسال ايميل هم باز کمک مي کنم.

با هم مهربان تر باشيم  :) . :o
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

Major

Major

no avatar
339

تشکر کرده: 12 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 خرداد 1387 10:49

آرشيو سپاس: 556 مرتبه در 81 پست

توسط fereshteh blue » دوشنبه 24 تیر 1387 09:46

من خودم از آدم هايي هستم که اصلا از موسيقي روي وبلاگ خوشم نمياد اما جايي خوندم که از عوامل جذب خواننده است چون دوست دارم وبلاگ پر رفت و آمدي داشته باشم گفتم اين کار رو بکنم
در ضمن خوشحال مي شم پيشنهاداتتون رو بشنوم

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تشکر کرده: 120 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 تیر 1386 02:01

I.R.Iran

آرشيو سپاس: 3600 مرتبه در 672 پست

توسط CentralWeb » دوشنبه 24 تیر 1387 10:31

سلام

به نظر من هم اگر موسیقی قرار ندید خیلی بهتره...

می دونید چرا؟

به این خاطر که اکثر کاربران اینترنت توی کشور عزیزمون ایران از Dialupاستفاده می کنند و سرعت پایینی دارند پس شما با قرار دادن موسیقی در وبلاگتون به کند شدن سرعت بارگذاری وبلاگ می افزایید که به نظر من یکی از علل کم شدن بازدید کننده خواهد بود.

همین سایتی که دوستمون آقا Mahdi1944راه اندازی فرمودند که این همه بازدید کننده در روز داره یکی از عللش به خاطر بارگذاری سریع صفحات هست...

یه نظری درباره قالب وبلاگ داشتم:
اگه بتونید قالب وبلاگتون رو به شکل و شمایل مسجد در بیارید و از طره های مسجد و هنر تذهیب و مینیاتور رو در قالب بکار بگیرید حتما وبلاگتون جالب خواهد شد...

اگر چندین نویسنده داشته باشه عالی خواهد شد...

به هر حال بازهم قضاوت باشماست...
:-(  :-(  :-(  :-(
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  | ***  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  *** |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تاريخ عضويت

I.R.Iran

توسط CentralWeb » دوشنبه 24 تیر 1387 10:45

خوب دوستان

مثل اینکه یه سرویس دهنده جدید هم برای وبلاگ اومده

آدرسش هست:
http://www.sepehrblog.com

دو تا از وبلاگ هاشو نگاه کردم قالباشون بد نبود اما فکر نکنم امکانات چندانی داشته باشه...

به هر حال در مقایسه با Iranblogامکاناتش صفر هست...

با تشکر

خودتون ببینید...
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  | ***  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  *** |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Major

Major

no avatar
339

تاريخ عضويت

توسط fereshteh blue » دوشنبه 24 تیر 1387 11:33

من دنباله ي وبلاگ رو انتخاب کردم در بلاگ فا چون قبلا هم در اون وب داشتم و راضي هم بودم
اما راجع به قالب بنده از طراحي چيزي بلد نيستم يعني دنبال يه قالب آماده مي گردم اگر همچين قالبي سراغ دارين مي شه معرفي کنيد
در مورد چند نويسنده هم اگر کسي مايل به کمک باشه خوشحال مي شم

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » سه شنبه 25 تیر 1387 04:15

fereshteh blue,

طبق درخواست يکي از اعضا -  ::ss  - همين جا به بيان نکات مفيد مي پردازم. البته يه قسمت هايي هست که نميشه در اختيار عموم گذاشت چون اون وقت از ارزش مطالب کاسته خواهد شد.

بحث موزيک در بلاگ: 4 تا دليل براي عدم وجودش هست.

1. مهم ترين دليل پايين آمدن رتبه صحفه ميان موتور هاي جستجو و اين = کم شدن بيننده است.
2. پايين اومدن سرعت لود شدن صحفه = نارضايتي کاربران، دير به روز شدن نسخه ذخيره شده صحفه در گوگل، ياهو و ...
3. ايجاد مشکل در Ping کردن وبلاگ در برخي سرويس ها که داراي قابليت Ping کردن CosetBLog ها هستند.
4. پايين آمدن اعتبار وبلاگ از نظر طراحي= بيانگر عدم مديريت صحيح در وبلاگ.

در مورد ابزار - اين ليست تمام ابزارهاي ممکنه براي يک بلاگ است:

- لينک ها | Links : همان لينک باکس، پيوندها، پيوندهاي روزانه، و لينک دادن به ديگر سايت ها، بلاگ ها و صفحات.
- فيد ها | Feeds: خلاصه فعاليت ها، RSS، Atom، و ...، نمايش خلاصه اخبار، تيتر مقالات يک سايت، تيتر ارسال ها در يک بلاگ ديگر و ... .
- فريم ها | Frames: نمايش بخش يا تمام يک صحفه در بلاگ شما.
- نظرسنجي ها | Polls: کاملاً روشن است.
- بايگاني ها | Archive: اين هم نياز به توضيحات نداره.
- اسلايد ها | Slide: نماد يا همان Logo، تصاوير متحرک، انيميشن ها و ... .
- ابزارات الحاقي | Plus tools: ديگر ابزار ها که غالباً به صورت کد ارسال مي شوند. مانند:
Html » کد هاي عمومي صفحات وب مانند جداول، لينک ها، فرم ها و ... .
Dhtml » کدهاي دايناميک صفحات وب، مانند اسکرال ها، نحوه نمايش صفحات (بالا به پايين يا ...)، انيميشن ها
Java Script: نرم افزار هاي بدون حافظه تحت وب.
XML: رنگ بندي ها و همان CSS اصلي وبلاگ.
VB script: برنامه هاي هوشمند داراي حافظه تحت وب.
...

اين اطلاعات را براي عموم گذاشتم. درباره نحوه ارسال کد هم به وقتش به صورت مفصل توضيح مي دم. دارم يک قالب هم طراحي مي کنم، که حتماً لينکش را براتون خواهم گذاشت. براي بلاگفا هست.  :razz:
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تاريخ عضويت

I.R.Iran

توسط CentralWeb » سه شنبه 25 تیر 1387 10:06

fereshteh blueجان

برای اینکه شما بخواهید قالبی رو بسازید لازم به تخصص نداره!!!

ابتدا وارد قسمت ویرایش کد ها از پنل مدیریت برید

بعد اگر نمی تونید قالب ها رو تغییر بدید می تونید با دیدن پسوند هر عکس در قسمت کد ها آدرس اون عکس رو ببینید و با
لود اون عکس آدرس رو مشاهده بفرمائید
بعد شما می تونید یه عکس دلخواه مثلا از طره های مسجد رو آپلود کنید و جای اون آدرس بذارید... (همین!!!)

در ضمن
شما اگر بتونید قالبتون رو از میان قالب های آماده اتخاب کنید (قالب هایی که براتون زیبا باشه!) بعد با توجه به منوی اون ها
وارد قسمت کد بشید و اونو تغییر بدید...

من خودم بارها به سرم خورده که همچین قالبی رو بسازم اما متاسفانه وقت نمی کنم...

به نظر من هیچ قالبی جذاب تر از قالبی با شکل و شمایل مسجد نخواهد شد...

Major

Major

no avatar
339

تاريخ عضويت

توسط fereshteh blue » چهارشنبه 26 تیر 1387 01:18

دوستان فکر مي کنم بنده اين قدر به فکر قالب بودم که يادم رفت بايد توي وبلاگ مطلب هم گذاشت و مهم ترين قسمت هم براي جذب خواننده همين مطالب هستن نمي دونم از کجا شروع کنم به نظر زندگاني امام (ع) يه جورايي تکراري شده همه جا هست
شما فکر مي کنيد مطالب بايد چه طوري باشن

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تاريخ عضويت

I.R.Iran

توسط CentralWeb » سه شنبه 12 شهریور 1387 09:14

مطالب هم بايد به نحوي با ديگر وبلاگ ها متفاوت باشه...

در کل شما اگر مي خواهيد وبلاگي مرجع بسازيد که بايد هرمطلبي در مورد امام زمان ديديد (هرجايي) بندازيد توي وبلاگتون

اما اگه مي خواهيد مطالب جديد بذاريد حتما بايد مطالعه بفرمائيد و...

با تشکر

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تاريخ عضويت

I.R.Iran

توسط CentralWeb » سه شنبه 12 شهریور 1387 09:22

fereshteh blue

اگر وبلاگتان را ثبت کرده ايد لطفا آدرس را ذکر بفرمائيد

با تشکر

Major

Major

no avatar
339

تاريخ عضويت

توسط fereshteh blue » جمعه 15 شهریور 1387 01:54

ممنون از کمک همه ي دوستان بله وبلاگ رو ثبت کردم خوشحال مي شم سر بزنين و نظر بدين
http://www.tanhamongi.blogfa.com/

قبلي