در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با دستاوردها و اخبار نيروي هوايي ايران به بحث بپردازيد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
1194

تشکر کرده: 176 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 17 آذر 1385 12:26

يه گوشه كنار شيراز

آرشيو سپاس: 2518 مرتبه در 587 پست

توسط esijoon » سه شنبه 25 تیر 1387 21:12

در بحث ساخت هواپيما، در حال ساخت هواپيماي استيليت و گريز از مركز هستيم.

shahbaz,جان اين متن رو خودت تايپ کردي و يا از منبعي کپي کردي؟
اخه هواپيماي گريز از مرکز يعني چي؟ :?  :-?
تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها.........

با اين حرف کاملا موافقم.
خوب اين هم يه جور جنگ رواني و رسانه ايه. مقامات ما هم حق دارن در برابر بمباران رسانه اي و تبليغاتي دشمنان مقابله به مثل کنن ولي تا کجا؟ مقامات ممکنه ادعا هاي زيادي کنن ولي اينکه چقدر واقعي باشه و چقدرش جنگ رسانه اي و بزرگنمايي کسي نميتونه چيزي رو ثابت کنه

دوست عزيز هيچ مقام بلند پايه نظامي تن به يه همچين دروغي نميده.اگه هم بخوان بزرگنمايي بکنن اين کارو ميدن به يه مبتدي تا اگه گندش در اومد بگن طرف حاليش نبوده و از اين حرفا.ولي هيچ وقت فرمانه نيروي هوايي يه همچين دروغي نميگه.اون جريان f-177 هم فقط يه اشتباه از جانب رسانه ها بوده.ولي در مورد رادار گريزي بايد بگم حدود يک سالي ميشه در مورد رادار گريزي شفق داره بحث ميشه.

ما از الست طایفه ای سینه خسته ایم...........ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم
امروز اگر که سینه و زنجیر می زنیم..............فردا به عشق مهدیه فاطمه شمشیر می زنیم
از ما بترس،طایفه ای پر اراده ایم...................ما مثل کوه پشت علی ایستاده ایم
از ما بترس، شیعه ی سرسخت حیدریم..........جان برکفان جبهه ی فتوای رهبریم

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
1130

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 30 آذر 1386 20:55

تهران

آرشيو سپاس: 2229 مرتبه در 379 پست

توسط N@VID » سه شنبه 25 تیر 1387 21:46

اخرش نفهميديم اين قضيه اف-117 چي بود کسي ويديوي اخبار 14 رو نداره من خودم بعد از اون بيشتر اخبار ها رو گوش کردم ولي چيزي نشنيدم

Major I

Major I

نماد کاربر
421

تاريخ عضويت

جمعه 5 خرداد 1385 16:25

آرشيو سپاس: 70 مرتبه در 37 پست

توسط M0H@mM@d » چهارشنبه 26 تیر 1387 01:56

جاتون خلي با چند تا از بچه هاي خط(منظور از خط بچه هاي دانشجوي خلبانيه که قراره ايشاللا بريم توي خط :grin: ) نشسته بوديم که خبر رو گفت ...تا گفت 117 اونقده خنديديم که اشک از چشمامون اومد...اين آقاي حياتي هم بد جو ميگيرتشا :???:
[marq=down] *:*:*:*بلندآســـــــــــــــــــــمان جایگاه من است*:*:*:* [/marq]

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Moderator

Moderator

no avatar
2647

تشکر کرده: 716 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 9 خرداد 1386 19:41

آرشيو سپاس: 15736 مرتبه در 1685 پست

توسط Shahbaz » چهارشنبه 26 تیر 1387 08:23

این خبر صدا و سیما
سرتيپ ميقاني افزود: هم اکنون در حال ساخت هواپيماي اس تي لث (اف 117) و سامانه گريز از رادار و همچنين ارتقاي توان آتش بارها هستيم

جمله اي که امير ميقاتي گفته اينه ساخت هواپيماي استيليث و سامانه گريز از رادار و ...

حالا هر خبر گزاري براي خودش يه چيزي نوشته
خبرنگارهاي صدا و سيما هم که نميدونستند هواپيماي استليث چيه
يه سرچ کردند ديدند هواپيماي F-117  مي اد
انها هم از همه جا بي خبر فکر کردند ايران داره هواپيماي اف117 مي سازه !

نقل قول:
در بحث ساخت هواپيما، در حال ساخت هواپيماي استيليت و گريز از مركز !! هستيم.

اينهم يکي ديگه از شاهکارهاي خبرگزاريهاست
امام خمینی (ره ) :
  اگر بند بند استخوان هایمان را جدا سازند ، اگر سرمان را بالای دار برند ، اگر زنده زنده در شعله های آتش مان بسوزانند ، اگر زن و فرزندان و هستی مان را در جلوی دیدگان مان به اسارت و غارت برند ، هرگز امان نامه ی کفر و شرک را امضا نمی کنیم .

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
1130

تاريخ عضويت

تهران

توسط N@VID » چهارشنبه 26 تیر 1387 11:34

اها دوزاريم افتاد پس فرمانده نيروي هوايي نگفته f-117 خبرنگاراي باهوش اخبار 14 گفتن عجب هوشي دارن ميگم مگه تو صدا سيما يه خبرنگار دفاعي وجود نداره که همچين سوتي تابلويي دادن؟

Captain I

Captain I

نماد کاربر
879

تاريخ عضويت

سه شنبه 4 دی 1386 13:32

سلماس

آرشيو سپاس: 1613 مرتبه در 264 پست

توسط Hadi1001 » چهارشنبه 26 تیر 1387 14:02

من اين خبر رو نشنيدم ولي برادرم مي گفت که رزمايشي برگزار خواهد شد و... (چون مي دونه من خلباني رو دوست دارم و خواسته خوشحالم کنه ) اول فکر کردم سر کاري است ولي بعد ديدم راسته همين چند وقت پيش داشتم فکر مي کردم که چرا نيروي هوايي رزمايش برگزار نمي کنه که اونم کرد راستي مي تونيد زمانش رو حدس بزنيد
دعا مي كنم خدا از تو بگيرد هر آنچه كه خدا را از تو مي گيرد.

Captain I

Captain I

نماد کاربر
879

تاريخ عضويت

سلماس

توسط Hadi1001 » چهارشنبه 26 تیر 1387 14:58

نويد اين که چيزي نيست در رزمايش پيامبر اعظم در گفتگوي ويژه ي خبري اون کارشناس سياسي گفت اسرائيل در مانور از هواپيماهاي اف 14 و اف 15 استفاده کرده در حالي که اصلا هواپيماي اف 14 در اون جا نيست اين کارشناس ما باشه از گوينده ديگه انتظاري نمي ره

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
1130

تاريخ عضويت

تهران

توسط N@VID » چهارشنبه 26 تیر 1387 22:45

بيخيال بابا اخه کارشناس سیاسی رو چه به امور نظامی این بابا احتمالا اسم اف-16 یادش نیومده فکر کرده یه عدد بعد اف که زیاد فرق نمیکنه گفته اف-14 و اف-15  من ميگم خدا کنه اين رزمايش سر کاري نباشه و شفق2 و يا حداقل نسل 3 صاعقه رو نشون بدن وگرنه خوب کيف نميده

New Member

no avatar
4

تاريخ عضويت

سه شنبه 18 تیر 1387 11:48

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط oghab f4 » يکشنبه 30 تیر 1387 09:34

باسلام خدمت دوستان،انشاا...که رزمايش خوبي باشه ومشت ديگه اي باشه بردهان دشمنان.طبق معمول هواپيماهاي
شرکت کننده دراين رزمايش:اف4واف5وميگ29.چيزجديدي نيست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
باارزوي توفيق براي خلبانان شرکت کننده دررزمايش :)

Moderator

Moderator

no avatar
2647

تشکر کرده: 716 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 9 خرداد 1386 19:41

آرشيو سپاس: 15736 مرتبه در 1685 پست

توسط Shahbaz » دوشنبه 31 تیر 1387 22:32

ایران از تجهیزات جدیدی در مانور نیروی هوایی استفاده می کند   

مصطفی محمدنجار وزیر دفاع ایران با اشاره به برگزاری مانور "آسمان ولایت" توسط نیروی هوایی ارتش در آینده ای نزدیک، گفت که در این مانور از تجهیزات جدید ساخته شده در وزارت دفاع استفاده خواهد شد.

وی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران تصریح کرد: وزارت دفاع متناسب با تهدیدات روز تجهیزات و امکانات مورد نیاز نیروهای مسلح را ساخته و در اختیار آنها قرار می دهد .
وی با بی اهمیت خواندن عملیات روانی و جنگ رسانه ای دشمنان خاطر نشان کرد: آنچه که اهمیت دارد این است که ملت ایران و دنیا عظمت توان دفاعی و بازدارندگی جمهوری سلامی ایران را مشاهده کردند.

وزیر دفاع توان دفاعی و بازدارندگی نیروهای مسلح را در بالاترین سطح نظامی دانست و گفت :‌ مانورهای اخیر نشان داد که نیروهای مسلح با اقتدار و توان و هوشیاری کامل آمادگی دفاع از مرزهای جمهوری اسلامی در مقابل هر نوع تهدیدی را دارند.

New Member

نماد کاربر
13

تاريخ عضويت

سه شنبه 17 اردیبهشت 1387 23:26

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط کوروش 2568 » سه شنبه 8 مرداد 1387 01:31

سلام ارتش با بقيعه صنايع فرق مي کنه و اگه تجهيزات نسازي نمي توني بخري و  واردات ماشين براي اقايان خيلي پر سود تر از ساخت ماشين اينا اگه بخان مي تونن ماشيني مثل ازرا يا کمري بسازند اما از نظر اختصادي به نفع جيبشان نيست. پيشرفت هاي ارتش و رسيدن ان به مقام 5 ارتشهاي دنيا به خاطر من و شما نيست بلکه فقط براي حفظ قدرت خودشان است.  :x
پاينده باد ايران
      پاينده باد ايراني

Captain I

Captain I

نماد کاربر
879

تاريخ عضويت

سلماس

توسط Hadi1001 » سه شنبه 8 مرداد 1387 10:48

پس کي برگزار ميشه بابا

قبليبعدي