در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

کمک

مديران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
81

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 6 خرداد 1387 01:13

آرشيو سپاس: 13 مرتبه در 9 پست

کمک

توسط IQ » شنبه 5 مرداد 1387 02:00

سلام
از زمانی که ویندوز عوض کردم بخشی از صفحه ای که مشاهده می کنم مشخص نیست یعنی قسمتی از ایکونهای دیسکتاپ مشخص نیستند و وقتی که قسمت استارتو باز می کنم باز هم بخشی از ایکونهای اون قسمت مشخص نیستند به قسمت تنظیمات دیسکتاپ رفتم اما هر کاری کردم نشد این قسمت رو درست کنم البته وقتی از صفحه عکس گرفتم تو اون عکس صفحه ی ویندوز کامل بود اما این صفحه برای من کمی به قسمت چپ رفته باید چه کاری انجام بدم تا درست بشه .

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10178 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 5 مرداد 1387 04:18

IQ,
خيلي ساده با استفاده از منوهاي مانيتور تصوير رو در کادر صفحه تنظيم کنيد، اين موضوع به هيچ عنوان نر افزاري نيست، البته مدهاي تصوير متفاوت هستند و ممکنه اين اختلال به خاطر نصب نبودن کارت گرافيک و يا تنظيم نبودن فرکانس تصوير در تنظيمات کارت گرافيک باشه، اما به هر حال با استفاده از OSD مانيتور ميتونيد اون رو تنظيم کنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
81

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 6 خرداد 1387 01:13

آرشيو سپاس: 13 مرتبه در 9 پست

توسط IQ » شنبه 5 مرداد 1387 05:17

چند روز بود اعصابم به هم ريخته بود واقعا ممنون درايو  گرافيکشو نصب نکرده بودم

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 5 مهمان