در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1236

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 27 مرداد 1385 15:12

جايي درست وسط غربت شهر...انطرف تر از اب...در کنار خورشيد...

آرشيو سپاس: 86 مرتبه در 45 پست

موفاز: نخست وزیر بعدی اسرائیل من هستم

توسط ghalamman » جمعه 11 مرداد 1387 20:40

موفاز: نخست وزیر بعدی اسرائیل من هستم
موفاز افزود در صورت انتخاب شدن در مرحله مقدماتی حزب كادیما تلاش خواهد كرد كه یك دولت اتحاد ملی گسترده تشكیل دهد و به منافع كنونی این رژیم پایبند باشد.
شائول موفاز وزیر حمل و نقل رژیم اسرائیل اطمینان دارد که او به عنوان نخست وزیر بعدی این رژیم انتخاب خواهد شد.
به گزارش شبکه خبر و به نوشته سایت کریستین ساینس مانیتور ، شائول موفاز برای پیروزی در انتخابات مقدماتی حزب كادیما اطمینان زیادی دارد و او معتقد است که در انتخابات مقدماتی حزب حاكم كادیما برای جانشینی ایهود اولمرت نخست وزیر فعلی اسرائیل پیروز خواهد شد.
سایت کریستین ساینس مانیتور افزود، شائول موفاز كه اخیراً در واشنگتن بود در مصاحبه‌ای گفت درباره پیروزی در انتخابات مقدماتی حزب كادیما اطمینان دارد و ایجاد یك ائتلاف وسیع به پیروزی در انتخابات عمومی كمك می‌كند.
موفاز افزود در صورت انتخاب شدن در مرحله مقدماتی حزب كادیما تلاش خواهد كرد كه یك دولت اتحاد ملی گسترده تشكیل دهد و به منافع كنونی این رژیم پایبند باشد.
این در حالی است كه رژیم صهیونیستی با مشكلات فراوان داخلی و خارجی در سرزمین‌های اشغالی فلسطین مواجه است؛ زیرا رئیس جمهور سابق و نخست وزیر فعلی در دادگاه متهم شدند.
موفاز همچنین به رادیو ارتش رژیم اسرائیل گفت : شانس‌ تشكیل یك ائتلاف بسیار خوب است و اعضای ائتلاف فعلی خواستار حمایت از این ایده هستند؛ فكر می‌كنم كه با رهبری من اعضای بیشتری به این ائتلاف ملحق می‌شوند؛ من می‌خواهم یك دولت اتحاد و اضطرار ملی تشكیل دهم.

منبع:تابناک
پاسگاه مرزي گدار... سراوان
جاده زابل به زاهدان ...تاسوکي
تقاطع بلوار بزرگمهر و معلم... زاهدان
بلوار ثارلله مجتمع  نسترن ...زاهدان
پاسگاه مرزي ناجا... سراوان
تاريخ هيچ کدام را از ياد نخواهد برد...