در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
883

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 14 اسفند 1386 13:30

آرشيو سپاس: 389 مرتبه در 151 پست

لطفا یک کتاب راجب مفهوم شی گرایی معرفی کنید

توسط H@med » سه شنبه 15 مرداد 1387 17:58

سلام.
دوستان لطفا یک کتاب خوب راجب مفهوم شی گرایی به من معرفی کنید(برای درس معرفی نرم افزار می خوام).
با تشکر :razz:
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
فیلم آموزش شارژ کارتریج و تعمیر انواع پرینتر (راهنمای تعمیر لپ تاپ و پرینتر ، ...)

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
883

تاريخ عضويت

سه شنبه 14 اسفند 1386 13:30

آرشيو سپاس: 389 مرتبه در 151 پست

توسط H@med » چهارشنبه 16 مرداد 1387 06:56

از اونجا که هیچ کس پیدا نشد یک کتابی به من معرفی کنه من خودم چندتایی که پیدا کردم رو اینجا نام می برم تا شاید به درد کسی دیگه بخوره.قبلش بگم که واقعا متاسفم که تواین سایت به این بزرگی با این هم عضو ش, کسی پیدا نشد که تو این باغها باشه :-?

‌عنو‌ان‌: متدولوژ‌ي‌ طر‌احي‌ شي‌ گر‌ا    
تکر‌ارنام‌پديد‌آور: مولف‌ ‌ادو‌ارد يوردون‌، پيتر کد    
مترجم‌: مترجم‌ منصور شريفي‌ کلويي‌    
محل‌نشر: تهر‌ان‌    
ناشر: نشر ‌آروين‌    
تاريخ‌نشر: ۱۳۷۸
موضو‌ع‌‌ها: ۱. تجزيه‌ و تحليل‌ سيستمها
۲. نرم‌ ‌افز‌ار -- مهندسي‌

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

‌عنو‌ان‌: ‌آناليز شي‌ گر‌ا =‎Object oriented analysis ‬  
مترجم‌: ترجمه‌ و تاليف‌ ‌امين‌‌اله‌ مه‌‌آباد‌ي‌    
محل‌نشر: تهر‌ان‌    
ناشر: ‌آذرخش‌    
تاريخ‌نشر: ۱۳۷۸    
‌عنو‌ان‌ ‌اصلي‌: Object oriented analysis
توضيحات‌: بخش‌ ‌عمده‌ ‌اين‌ کتاب‌ ترجمه‌‌ا‌ي‌ ‌است‌ ‌از کتاب‌: ‎"Object oriented analysis"‬ نوشته‌ ‎"Edward Yourdan, Peter coad"‬ مي‌باشد .

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

عنوان :  برنامه نویسی شی گرا

برنامه‌نویسی شیءگرا (به انگلیسی Object Oriented Programming مخفف OOP) شیوه‌ای از طراحی و پیاده‌سازی نرم‌افزار است که بر تجزیهٔ مسئله به اشیاء تأکید دارد. اشیاء صورت‌های مجرد از ماهیت‌های مطرح در مسئله هستند که دارای وضعیت (درونی) و همچنین عملیات بر روی داده‌ها (وضعیت درونی) می‌باشند. این نوع نگرش دارای مزایای بسیاری از جمله مدیریت پیچیدگی وهزینهٔ نگهداری کمتری است.

زبان‌های برنامه نویسی شیء‌گرا، زبان‌هایی هستند که در آن برنامه نویس می‌تواند اشياء مختلفی را تعریف نماید و از اشیاء تولید شده استفاده نماید. هر شیء یک سری خصوصیت و قابلیت دارد، که اصطلاحاً Properties و Methods خوانده می‌شوند. در این روش از برنامه نویسی دید برنامه نویس به سیستم دید شخصی است که سعی می نماید به پیدا کردن اشیاء مختلف در سیستم و برقراری ارتباط بین آنها سیستم را تولید نماید.

دانلود از لینک زیر :
http://www.farsilearning.com/barname-ne ... -book.html
فیلم آموزش شارژ کارتریج و تعمیر انواع پرینتر (راهنمای تعمیر لپ تاپ و پرینتر ، ...)

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
25

تاريخ عضويت

شنبه 2 شهریور 1387 00:10

تهران

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 2 پست

Re: لطفا یک کتاب راجب مفهوم شی گرایی معرفی کنید

توسط mani.alone » شنبه 2 شهریور 1387 02:37

h1h2h3 نوشته است:سلام.
دوستان لطفا یک کتاب خوب راجب مفهوم شی گرایی به من معرفی کنید(برای درس معرفی نرم افزار می خوام).
با تشکر :razz:

دوست خوبم اگر منظورتان کتابهای دات نت هستش من کتابهای مهندس محمد هاشمیان را در زمینه های c# و asp.net وvb به شما پیشنهاد میکنم  
M@n!.Alone