در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
395

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 6 بهمن 1386 11:47

آرشيو سپاس: 712 مرتبه در 117 پست

توسط JavadRadical » شنبه 26 مرداد 1387 02:12

سلام مهندس جان  :D
متاسفانه من هنوز مشکل دارم یعنی هنوز هنگ کردن رو دارم . البته گفتم مثل اوایل که تنها یک رم داشتم نیست و اندکی بهتر شده اما بازهم هنگام ورود به بازی های گرافیک سنگین مشکل ایجاد میشه و در ضمن وقتی از یک بازی یا نرم افزار گرافیکی خارج میشم و قصد استفاده مجدد از همون نرم افزار یا نرم افزار دیگری رو دارم سیستم هنگ میکنه و تنها راه چاره ریست کردن مجدد اون هست  :sad:
میگم مشکل از ناسازگاری رم هام نیست ؟
مشخصات هر دو رم من :
1. geil DDRII  DIMM module  1GB  PC6400 800MHz  CAS5

2.
kingston   KVR667D2N5/1G  1GB PC2-5300 CL5 240-PIN DIMM
ازتون یه خواهش دیگه هم داشتم . میشه لطف کنید و ببینید ایا قطعات من باهم ناسازگاری ندارند منظورم گرافیک و مین برد هست .
سپاس  :razz:  :razz:
"time" isnt the test. Time is something you spend doing the tests.

Time is not the test , but everything is measured against the time, we even differentiate the things against the time most of the time

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » شنبه 26 مرداد 1387 22:47

JavadRadical, فکر کنم با همون رم حل بشه
اين مشخصات مادربرد و درگاه گرافيکش هست.
x PCIe x16 (blue @ x16 mode, black @ x4 or x1 mode) supports CrossFire Technology
2 x PCIe x1
2 x PCI

سرعت رم هاي شما يکي 800 و ديگري 667 است. به اين ترتيب سرعت انتقال داده روي رم سرعت پايين تنظيم خواهد شد. البته اگر روي 1 کانال قرار بديد که يک کانال 800 ويک کانال 667 است اما اگر رم ها با هم موازي باشند در يک کانال سرعت حداقل ممکن يعني 667 خواهد بود و اين يعني هدر رفتن ظرفيت رم 800 شما.

گذشته از اين موارد شما يه تلاش کن با رم 3 يا 4 سيستم را راه اندازي و تست کن. فکر کنم مشکل حل شدني باشه اگر شد بگيد تا يک راهکار مناسب براي جبران اين کمبود رم در ويندوز به طور مجازي ارائه کنم البته گاهي جواب ميده اما خوب شايد جواب داد و هزينه خريد را از دوش شما ...
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Never is never an option +

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Captain II

Captain II

نماد کاربر
395

تاريخ عضويت

توسط JavadRadical » سه شنبه 29 مرداد 1387 01:13

مهندس جان سلام  :D
متاسفانه فعلا برام تست کردن با 4 گیگ رو میسر نیست  :sad:
میشه لطف کنید و اون روشی رو که گفتید بگید ؟ شاید جواب بده
:razz:  :razz:
سپاس

Time is not the test , but everything is measured against the time, we even differentiate the things against the time most of the time

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تاريخ عضويت

توسط Solver » جمعه 1 شهریور 1387 03:30

به این روش اقدام کنید

کد: انتخاب همه

Captain II

Captain II

نماد کاربر
395

تاريخ عضويت

توسط JavadRadical » جمعه 1 شهریور 1387 03:46

مهندس جان سپاس  :razz:  :razz:
اقدام کردم و 90٪ هم جواب گرفتم  :D  ولی بازهم فکر کنم باید یک رم 1 گیگ دیگه برای بدست اوردن کارایی بهتر تهیه کنم  :-o
بازهم از کمکهای بی دریغ شما قدردانم  :razz:  :razz:

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تاريخ عضويت

توسط Solver » شنبه 2 شهریور 1387 01:28

تشکر از اين بابت بود که بنده را هم از وضعيت سيستم خود آگاه کرديد، منتظرم تا نتيجه افزايش RAM را هم اعلام کنيد.
به هر حال هر مشکل خودش يک تجربه مفيد خواهد شد:

هر کس به اديسون مي گفت که اين همه راه امتحان کردي و نتوانستي راهي براي توليد نور از الکتريسيته به دست آري، پس کار عبثي کردي، پاسخ مي داد " من  به تعداد زيادي راه دست يافتم که مي دانم از طريق آنها نمي توان نور توليد کرد و اين موجب رشد دانش من شده است "

پس فارغ از نتيجه خوشحال مي شوم که بنده را در جريان بگذاريد.

Captain II

Captain II

نماد کاربر
395

تاريخ عضويت

توسط JavadRadical » شنبه 2 شهریور 1387 02:30

مهندس جان شرمنده میکنید  :o  این وظیفه منه که از زحمات بی دریغ شما سپاس داشته باشم .  :razz:  :razz:
در مورد افزایش رم , ]چشم به محض انجام این کار شمارو از نتایج حاصله اگاه خواهم کرد  :D

من واقعا به این گفته ادیسون اعتقاد دارم و شاید به همین دلیله که در فعالیت حرفه ای , زندگی و تحصیل بی پایانم تلاش میکنم و نتیجه مثبت کسب میکنم  :D

اما گذشته از همه اینها میخواستم بدونم ایا راهی هم برای افزایش سرعت اینترنت دایلاپ ایران هست ؟
سرعت اینجا انقدر پایینه که گاهی از اینترنت متنفر میشم  :sad:

بازهم نهایت سپاس رو از شما دارم  :razz:  :razz:

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تاريخ عضويت

توسط Solver » شنبه 2 شهریور 1387 05:43

اتصال Dialup که به کمک خطوط تلفن برقرار می شود از اولین و پر طرفدارترین اتصالات در گذشته بوده است، البته در حال حاضر نیز با وجود نارضایتی از سرعت پایین آن در مقابل تکنولوژی ...

[url=http://negarclubs.ir/viewtopic.php?f=14&t=17&p=17&sid=891fafe3595668d51ee78881e98d5c2e#p17]
ادامه مطلب
[/url]

قبلي