در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل و موضوعات مرتبط با طراحي صفحات اينترنتي به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
883

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 14 اسفند 1386 13:30

آرشيو سپاس: 389 مرتبه در 151 پست

توسط H@med » چهارشنبه 6 شهریور 1387 16:26

bahram.de نوشته است:من ميخوام يكسري تغييرات در farsicommerse  1.1  براي خودم بدم واسه همين ميخواستم بدونم امكان داره براي نرمافزار در pc خودم يك سرور مجازي درست كنم تا بتونم تغييرات رو راحتتر چك كنم ؟( يعني افلاين باشم و هر فايلي خواستم تو لين سرور مجازي لپلود كنم بعد نتيجه رو هم افلاين ببينم ) اگه ميشه چطور ؟  ممنون :razz:  :?

دوست عزیز شما می تونی از  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ویا از  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  استفاده کنی.اما ERFAN SERVER راحتر هست فایل پروژه رو در یک پوشه به آدرس

کد: انتخاب همه
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کپی می کنی بعد روی  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  دو بار کلیک می کنی تا مرورگرت اجرا بشه در قسمت لیست پروژه ها ,  پروژه خودتو انتخاب می کنی تا حال کنی.پایان کار هم erfan رو stop می کنی.

البته باید قبلش CMS خودت رو در همین عرفان سرور نصب کرده باشی (نمی دونم چرا آخر سر از همه یادم افتاد :grin: )
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
فیلم آموزش شارژ کارتریج و تعمیر انواع پرینتر (راهنمای تعمیر لپ تاپ و پرینتر ، ...)

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
50

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 5 تیر 1387 15:38

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 3 پست

توسط bahram.de » يکشنبه 17 شهریور 1387 10:23

سلام

يک سوال :

چرا وقتي تصوير هاي با سايز کوچک مثلا 3.3 cm رو ميخواي سيو کني مثلا با png حدود 4 kb ميشه اما همونو با jpeg سيو کني و کيفيتش رو  low کني بازم از png خيلي حجيم تره اما در مورد تصاوير با سليز بزرگ مثلا 1280.960 اين موضوع بر عکس ميشه يعني جي پگ  با کيفيت بالا خيلي کم حجم تر از پي ان جي است؟؟؟!!!
در عجبم از مردمي كه زير شلاق ظلم زندگي ميكنند و براي حسيني ميگريند كه ازاد زيست دكتر علي شريعتي

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » يکشنبه 17 شهریور 1387 22:21

فکر کنم جواب سوال را در مبحث گرافيک بتوني پيدا کني ...  :-o
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

قبلي