در این بخش می‌توانید در رابطه با شبکه و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید
Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
39

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 30 بهمن 1386 18:54

hani_rasekh@yahoo.com

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

تحريم ايران از سي پنل

توسط rasekh » چهارشنبه 23 مرداد 1387 02:34

سلام من از کیما هاست هاست گرفتم ولی جدیدا وارد هاست نمیشه پرسیدم از پشتبانیش گفت cpanel.net ایران رو تحریم کرده اگه اینطور باشه فکر کنم باید بقیه هم که سی پنل دارن نتونن وارد شن  میخوام بدونم این خبر درسته یا نه
بعد قراره سی پنل رو به Plesk/DirectAdmin تغییر بدن من رفتم این دوتا رو دیدم اصلا به پای سی پنل نمیرسن ولی خوب میشه تحملشون کرد فقط میخوام مطمئن بشم که ایا این خبر راسته
راستی کدوم یک از این ها بهترن؟؟ Plesk / DirectAdmin

کل خبر از زبان کیمیا هاست

با سلام
با توجه به تحريمات اينترنتي عليه ايران، و شركت cpanel.net با شركتهاي ايراني، و با توجه به اينكه خريدهاي ما تماما با واسطه هاي كشور تركمنستان انجام مي شود، به دليل اينكه اكثر بازديدكننده هاي سرورهاي ما طبيعتا ايراني هستند، به خاطر تحريم كنترل پانل سايت سرور شماره یک کانادا بسته شد.

تا بدین لحظه حدود 50% سرورهای دیگر کیمیاهاست با توجه به این که از حدود چند ماه پیش به دلیل تحریم این مشکل برای شرکت ها و کاربران ایرانی بوجود آمده بود کنترل پنل سرور ها به کنترل پنل پلسک تغییر یافته بودند که پس از برطرف نمودن فوری این مشکل فوری سرور شماره 1 کانادا ca1.server.kimianic.net ما بقی سرورها نیز تغییر کنترل پنل داده خواهد شد.

لذا براي رفع مشكل طي جلسه فوري مديران شركت تصميم بر اين شد:
1.از طريق واسطه تركمستاني پيگير رفع مشكل باشيم.( چرا كه خريدهاي ما تماما از اين كشور صورت مي گيرد.)
2.دو سرور جايگزين به سرعت سفارش داده شد كه كنترل پنل آن سرورها (Plesk/DirectAdmin ) هستند كه بسته به نياز كاربر مي توانيم سايت ايشان را به يكي از كنترل پنل هاي نام برده سوئيچ نماييم، اين دو كنترل پنل نيز از سیستم های معرف دنيا هستند و مزيتش نسبت به Cpanel غير امريكايي بودن آنها است و تا حد زیادی مشكل تحريم با اين دو شركت سرویس دهنده نخواهيم داشت.

خواسته ما از شما مشترك گرامي اين است كه همانگونه كه حامي ما بوده ايد اين بار نيز حداكثر 24 الي 72 ساعت صبور بوده و به ما اجازه انتقال و رفع مشكل سريعتر را مهيا سازيد.

همانگونه كه مي دانيد اين مشكل براي اكثر شركت هاي هاستينگ ايراني بوجود آمده، و ما هم مستثنا از اين قضيه نيستيم چون مشتركينمان ايراني هستند.
عاشقي = پستي = مستي > پس بي خيالش

Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
39

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 30 بهمن 1386 18:54

hani_rasekh@yahoo.com

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

سلام

توسط rasekh » چهارشنبه 23 مرداد 1387 09:43