دوش گرفتن در هواپيما !!

جديدترين اخبار مربوط به هوانوردي نظامي و غيرنظامي را در اين بخش بخوانيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
پست: 2646
تاریخ عضویت: چهار شنبه 9 خرداد 1386, 7:41 pm
سپاس‌های ارسالی: 22519 بار
سپاس‌های دریافتی: 14740 بار

دوش گرفتن در هواپيما !!

پست توسط Shahbaz » چهار شنبه 23 مرداد 1387, 10:34 pm

 [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] 


شرکت هواپیمایی امارات از این پس در پرواز های درجه یک خود که با هواپیماهای غول پیکر "A380" انجام می شود دوش گرفتن و حمام کردن را برای مسافران خود میسر کرد .

هواپیمایی امارات اعلام کرد که در پروازهای خود که با هواپیماهای غول آسای "A380" انجام می شود مسافران می توانند در ارتفاع 43 هزار پایی دوش بگیرند.

این شرکت هواپیمایی که این اقدام را در صدد جلب مسافران بیشتر از سراسر جهان انجام می دهد اعلام کرد که حتی بعد از دوش گرفتن می توانند به طبقه بالای هواپیما بروند و در آنجا با صرف نوشیدنی خنک استراحت نمایند .

در مراسم تحویل اولین هواپیمای "A380" که در شهر هانمبورگ آلمان انجام شد مقامات این شرکت اعلام کردند که در این هواپیماها دو گروه حمام برای مسافران درجه یک این پروازها وجود خواهد داشت که امکان دوش گرفتن در آن میسر است و به آنها حوله نیز برای خشک کردن داده می شود .

در عین حال تیم کلارک رییس هواپیمایی امارات گفت که این تجملات محدودیت هایی نیز به همراه دارد و مسافران نمی توانند بیش از حد زیر دوش باقی بمانند ویا آب مصرف کنند .

بر این اساس نصب سیستم های حمام کردن در هواپیمایی امارات و هواپیماهای ایرباس این شرکت که باید یک قسمت 5 تنی به این هواپیماها اضافه شود با سیاست های کاهش مصرف سوخت هواپیما های این شرکت به دلیل گران بودن بهای سوخت و تاثیرات زیاد آن بر محیط زیست در تضاد است .

در عین حال هواپیمایی اماارت اخیرا در راستای جذب مسافران از سراسر جهان پروازهای خود را به بیشتر شهرهای جهان گسترش داده است و امکان استفاده از تلفن همراه در این هواپیماها را برای مسافران میسر کرده است

سایت خبری ایران

ارسال پست

بازگشت به “اخبار هوافضا و هوانوردي”