در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Major II

Major II

نماد کاربر
306

تشکر کرده: 1044 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 21 دی 1385 13:06

آرشيو سپاس: 193 مرتبه در 58 پست

اشکال در نصب ویندوز xp

توسط mohammad tomcat » جمعه 1 شهریور 1387 13:41

با سلام خدمت همه ی دوستان.
من یه لپتاپ sony مدل FZ-180E دارم که روش یه ویندوز ویستا home premium نصبه بعد یکی به من گفت که cpu های core2duo با ویندوزهای 64بیتی بهتر کار میکنند.
بعد من یه ویندوز xp 64 بیتی گیر آوردم ولی مشکل اینجاست که وقتی وارد setup میشم میگه که دستگاه شما hard-disk نداره و از setup خارج میشه میخواستم بدونم برای چی و اصلاً آیا واقعاً ویندوز 64 بیتی باید نصب کنم و آیا دستگله من این قابلیت را داره و اصلاً تفاوتشون چیه؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » جمعه 1 شهریور 1387 15:21

mohammad tomcat,
در مورد نشناختن هارد ديسک بحثهاي جامعي صورت گرفته و راه حل هم به طور کامل ارائه شده، لطفا جستجو کنيد، شما بايد از برنامه‌اي به نام Nlite براي رفع مشکل استفاده کنيد که با جستجوي همين مورد در انجمن، ميتونيد به نحوه‌ي انجام اون دسترسي داشته باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد