در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 2 شهریور 1387 10:28

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

مشکل سخت افزاري لپ تاپ زيمنس

توسط omid3186 » شنبه 2 شهریور 1387 10:53

با سلام خدمت دوستان تازه
من اولين بار است به اين سايت ميام يک سوال دارم که خيلي وقتمو گرفته!
تازگي و به اجبار مجبور شدم يه لپ تاپ مدل زيمنس 5535 با گارانتي يک ساله خريداري کنم. بعدش يه نرم افزار مکانيکي با نام catia آموزشي روش نصب کردم چون کلاس اين نرم افزار رو دارم مي رم.دفعه اول بعد از نيم ساعت که يه قطعه رو کامل با اين نرم افزار رسم کردم و مراحل پاياني کار بود يه دفعه لپ تاپ هنگ کرد و نه کي برد کار مي کرد و نه موس چند دقيقه صبر کردم ولي هيچ جوابي نگرفتم جز اينکه CPUداغ کرد و فن اون شروع کرد با دور بالا چرخيدن بردم پيش نمايندگي 3 گيگ رم بهش اضافه کرد بازم جواب نداد.ويندوز رو عوض کرد بازم جواب نداد.بعد از دو هفته حالا ميگه نرم افزار مشکل داره درصورتي که همه همکارام دارند با همون نرم افزار به راحتي کار مي کنند. البته نمايندگي مي گه اگه بخواي لپ تاپ رو برات عوض مي کنم.خلاصه بد جوري از اين لپ تاپ فوجيتسو زيمنس بدم اومده 800 هزار تومان هم پولش رو دادم نمي دونم چي کار کنم؟شما بگيد .... :lol:

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » شنبه 2 شهریور 1387 21:56

omid3186,  دوست عزيز

نوت بوک به علت ساختاري که دارد به سختي توان انجام پردزش هايي سنگين از جمله اجراي نرم افزارهايي مانند:

Studio 3d Max
Maya
Autocad
Automation
Porotel
...
و نمونه هاي مشابه را دارد. افزايش رم و يا بالابردن سرعت پردازشگر به تنهايي پاسخگو نخواهد بود. بلکه سيستم خنک کننده است که در اينجا مهم است. شما بايد هنگام خريد به اينکه قرار است با اين نوت بوک چه کاراهايي انجام دهيد دقت مي کرديد. من نوت بوکي که زير 1.200.000 تومان باشد و توان جوابگويي را داشته باشد سراغ ندارم که احتمالاً  چنين نوت بوکي در بازار با قيمت 1.400.000 عرضه مي شود. البته ممکن است مدل هاي ارزانتر جواب گو باشند اما باز در موارد متعدد دچار مشکل قفل شدن مي شوند.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Never is never an option +

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, pedmehr, sokuteasemuni, Mahdi1944

New Member

no avatar
3

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 2 تیر 1388 10:30

آرشيو سپاس: 2 مرتبه در 1 پست

Re: [size=18]مشکل سخت افزاري لپ تاپ زيمنس[/size]

توسط joseph007 » سه شنبه 2 تیر 1388 11:41

omid3186 نوشته است:با سلام خدمت دوستان تازه
من اولين بار است به اين سايت ميام يک سوال دارم که خيلي وقتمو گرفته!
تازگي و به اجبار مجبور شدم يه لپ تاپ مدل زيمنس 5535 با گارانتي يک ساله خريداري کنم. بعدش يه نرم افزار مکانيکي با نام catia آموزشي روش نصب کردم چون کلاس اين نرم افزار رو دارم مي رم.دفعه اول بعد از نيم ساعت که يه قطعه رو کامل با اين نرم افزار رسم کردم و مراحل پاياني کار بود يه دفعه لپ تاپ هنگ کرد و نه کي برد کار مي کرد و نه موس چند دقيقه صبر کردم ولي هيچ جوابي نگرفتم جز اينکه CPUداغ کرد و فن اون شروع کرد با دور بالا چرخيدن بردم پيش نمايندگي 3 گيگ رم بهش اضافه کرد بازم جواب نداد.ويندوز رو عوض کرد بازم جواب نداد.بعد از دو هفته حالا ميگه نرم افزار مشکل داره درصورتي که همه همکارام دارند با همون نرم افزار به راحتي کار مي کنند. البته نمايندگي مي گه اگه بخواي لپ تاپ رو برات عوض مي کنم.خلاصه بد جوري از اين لپ تاپ فوجيتسو زيمنس بدم اومده 800 هزار تومان هم پولش رو دادم نمي دونم چي کار کنم؟شما بگيد .... :lol:

دوست عزیز با دو تا رم bus800 تست کن مشکلت حل میشه  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب joseph007 تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, sokuteasemuni

Commander

Commander

نماد کاربر
2876

تشکر کرده: 1396 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 15:23

DE - CZE

آرشيو سپاس: 35767 مرتبه در 2768 پست

Re: [size=18]مشکل سخت افزاري لپ تاپ زيمنس[/size]

توسط CAPTAIN PILOT » سه شنبه 2 تیر 1388 11:50

سلام

راستش بنده متخصص کامپیوتر نیستم ولی یکی دوستانم از سری فوجیتسو زیمنس استفاده میکنه که CPU اون GHz 2.0 هستش و

برای نرم افزار Catia فوق العاده ضعیف هست !! آخه یکی دیگه دوستام که با Catia کار میکنه خودش Acer با CPU GHz 3.6 داره که بازم

برای لود نهایی تصویر هنگ میکنه !!!

پس در کل نتیجه میگیریم که نمیشه از لپ تاپ برای Catia و نرم افزارهای مشابه استفاده کرد
When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CAPTAIN PILOT تشکر کرده اند:
Solver, sokuteasemuni