در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

«مأمور بدرقه» ماه رمضان از شبكه ي تهران

توسط Leila » سه شنبه 5 شهریور 1387 01:15

شبكه تهران مجموعه «مأمور بدرقه» را به كارگردانی سعید سلطانی و تهیه كنندگی اسماعیل عفیفه برای ماه رمضان امسال تهیه می كند و سیروس گرجستانی، مهرانه مهین ترابی، جواد رضویان، بهاره رهنما، محسن تنابنده، فرناز رهنما، كیانوش گرامی، حسین توشه، زهره مجابی، ناصر گیتی جاه، حسین عابدینی در آن بازی می كنند.
▪ خلاصه داستان: این مجموعه روایتگر استوار آصف مأمور نیروی انتظامی در حال بازنشستگی است كه باید افشین را به جرم حمل مواد مخدر تحویل بازداشتگاه بدهد. اما افشین به كمك شوهر خواهرش فرامرز از دست استوار آصف فرار می كند.
▪ حاشیه ها: سلطانی با كارگردانی «مأمور بدرقه» سومین سال است كه كارگردانی مجموعه های ماه رمضان را تجربه می كند. او سال ۸۶ «شكرانه» را با بازی پوریا پورسرخ، عاطفه رضوی، هوشنگ توكلی، حسن جوهرچی و مریم كاویانی و سال ۸۳ «رسم عاشقی» را با بازی سروش صحت، لاله اسكندری، محمود عزیزی، مینا جعفرزاده، افسانه پاكرو و فرهاد بشارتی ساخت. با اینكه مجموعه های «شكرانه» و «رسم عاشقی» موفقیتی برای شبكه تهران به بار نیاورد و آمار نظرسنجی های صدا و سیما نشان دهنده كمترین مخاطب در میان مجموعه های دیگر ماه رمضان بود، اما باز هم مدیران شبكه تهران مجموعه رمضان را به سلطانی سپردند. بهاره رهنما قبل از شروع تصویربرداری مجموعه «مأمور بدرقه» در برنامه «مثلث شیشه ای» یك خبر غافلگیركننده به مردم داد، اما رشیدپور در ادامه صحبت او گفت: مسلماً خانم رهنما در مجموعه ماه رمضان شبكه تهران بازی می كند. برخی مدیران شبكه تهران تصمیم داشتند فیلمنامه «مأمور بدرقه» را به علیرضا افخمی بسپرند كه شبكه یك سریعتر از آنها اقدام كرد. این نخستین حضور گرجستانی و مهین ترابی در كنار همدیگر است. عفیفه از تهیه كنندگانی است كه همیشه ارتباطی خوب با رسانه ها دارد و خبرنگاران بدون دردسر خبر مجموعه ماه رمضان را از او می گیرند.ksabz
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان