در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد

New Member

no avatar
5

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 29 بهمن 1385 13:38

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

Re: درخواست راهنمایی برای خرید لپ تاپ

توسط laser jet » يکشنبه 8 شهریور 1388 10:12

سلام من پیشنهاد می کنم لب تاپ Gateway PSeriies Fx رو با قیمت 1480000 بخری فوق العاده است.
CPU 2.26
Ram 4G.B DDRIII
HDD 320G.B 7200PRM
VGA 9800GTS 1 up to 2.8 DDRIII
monitor 17" HD & FullHD
Battery 9Cell
USA Made
مهمترین قابلیتش ارتقاء سی پی یو تا چهار هسته ای 12M.B
در صورت نیاز به کمک بیشتر یا من تماس بگیر
09356861595

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1194

تشکر کرده: 176 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 17 آذر 1385 12:26

يه گوشه كنار شيراز

آرشيو سپاس: 2518 مرتبه در 587 پست

توسط esijoon » دوشنبه 21 اسفند 1391 21:40

سلام دوستان گل...

امروز رفتم بازار کامپیوتر شیراز برا خرید لپتاب....خیلی سر در گم شدم....آخر سر بین حرف های ضد و نقیض فروشندگان 3 مدل رو با توجه به بودجم انتخاب کردم

lenovo.....E-530
cpu : core i5
ram : 4
HDD : 750
graphic : G635 2G
screen : 15.6
2.380.000  toomans
2 years warranty

Acer.....E1
graphic : G710 2G
screen : 15.6
2.100.000 toomans
1 years warranty

Asus.....K45vd
graphic : G610 2G
screen : 14
2.450.000
1 years warranty

دوستان متخصص در امر لپتاب به نظرتون کدوم رو بردارم؟؟؟؟؟

آیا این راسته که گرافیک کارت لنوو 195 بیت هست؟؟؟؟

خرابی ایم سه مدل  در چه حدده و تامین قطعاتشون چطوره؟؟؟

ممنون از لطفتون

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 21 اسفند 1391 21:47

esijoon,  
پيشنهاد ميکنم لپتاپ با APU هاي AMD انتخاب کنيد، براي مثال K45DR و ديگر سري‌هاي مشابه اون (K45DR , ...)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
reza4087, esijoon, Solver, ASHKAN95, CAPTAIN PILOT

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1194

تاريخ عضويت

يه گوشه كنار شيراز

توسط esijoon » دوشنبه 21 اسفند 1391 22:21

ممنون مهدی جان....میشه کمی از مشخصاتش و قیمت حدودیش  رو هم بفرمایید؟؟

ممنون

Major II

Major II

نماد کاربر
266

تاريخ عضويت

چهارشنبه 11 آذر 1388 20:06

آرشيو سپاس: 993 مرتبه در 241 پست

توسط pckho0r » دوشنبه 21 اسفند 1391 23:04

اسی جان مدلهای بهتری هم هست برای خرید!

HP 4540s رو از نزدیک دیدی؟

یا همون لنوو مدلهایی مثل سری Z که واقعآ خوش ساخت و خوش کیفیت هستند.

http://digikala.com/?Products=Notebook& ... pad-Z500-B

http://digikala.com/?Products=Notebook& ... ok-4540s-A
آخرين ويرايش توسط pckho0r در دوشنبه 21 اسفند 1391 23:18, ويرايش شده 1 در کل.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب pckho0r تشکر کرده اند:
Mahdi1944, Solver, esijoon, ASHKAN95, Ghost Rider, CAPTAIN PILOT

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 21 اسفند 1391 23:15

esijoon,  
مشخصاتش رو اينجا ميتونيد ببينيد
https://www.asus.com/Notebooks_Ultrabooks/K45DR/
در مورد قيمت هم آخرين قيمتي که دارم مربوط به يکماه پيش هست که فکر کنم حدود يک ميليون و 900 هزار تومان بود
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
behrad90, Solver, esijoon, ASHKAN95, Ghost Rider, CAPTAIN PILOT

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » دوشنبه 21 اسفند 1391 23:28

esijoon,  

lenovo.....E-530

در مورد Lenovo دقت کنید Sub-Model یا همان Model Name که یک شماره 5 رقمی است، چیست.

لنوو مثلا از G580 با یک سخت افزار از نظر ظاهر مشابه اما نزدیک به 7 مدل زده است که وقتی درب کارتن باز شود شما اصلا باور نمیکنید اینها یک مدل باشند. اما همگی مثلا در پردازنده، رم ، هارد و ... برابر هستند اما شکل ظاهری، کارت گرافیک، سرعت هارد، نسل پردازنده، باس رم، و این مسائل متفاوت هستند و گاه فروشندگان ندانسته یا دانسته بدجور مشتریانی که خصوصا از اینترنت تحقیقات داشتن رو یک مدل را ،  غافلگیر می کنند!

در این تفاوت بحث وب کم، تاپ پد و حتی کارت صدا و اسپیکر، مصرف باطری نیز مطرح است بنابراین میتوانید از روی کارتن Model Name را بخوانید تا بشود در موردش نظر داد.  :D

برخی مراجع هم مثل دیجی کالا که خودشان مدل ساختن! الکی یک حرف یا عدد قاطی نام کالا می کنند که شما تو کل نت جز دیجی کالا وان کالا را پیدا نکنید گویا که کلا سازندش دیجی کالا بوده باشد

مثل همین لنوو ها که جای ذکر ساب مدل آمده A و B و الکی سری زده برای خودش.

Acer.....E1

صفحه نمایش اون کیفیت فوق العاده ای داره منتها شاین است (رفلکت نورش بالاست و زاویه دیدش نسبتا پایین).

صفحه کلیدش از نوع جزیره است (جدا بودن بخش اعداد از حروف)  اما طراحی خوبی نداره و کمی خسته کننده است کار باش، اگر تایپ زیاد دارید، رو کیبوردش حساب نکنید،

تاچ پد این مدل چند تا مشکل داره، بدون نصب درایور مخصوصش اسکرولش ضعیف عمل می کند. همینطور بسیار از نظر سایز کوچیک است (در قیاس سایز کلی نوت بوک). مشکل دیگه اش هم این است که باید حتما زمان تایپ آفش کنید چون اساسا بدنه لپ تاپ طوری است که با نشستن دست پای صفحه کلید، تاچش قاطی می کند. و ظاهرا این لپ تاپ کلید میانبری برای خاموش کردن تاچ پد نداره و باید دست به دامن نرم افزار هایی مثل Touchfreeze  بشید.

در مورد پردازنده و رم و اینها واقعا نظر دادن بدون اطلاعات دقیق از مدل اونها مقدور نیست و صرف i5 بودن یا مثلا 8 گیگ رم چیزی نیست که بشود تخصصی روش بحث کرد.

در نگاه گذری، خوب هر چه اینها قویتر باشند بهتر است. در مجموع لپ تاپ بدی نیست اما بر خلاف نمایشگر بزرگ و سخت افزار نامیش، طراحی کیبورد و تاچ پد گویاست برای ساعت کاری بالا به صورت مداوم طراحی نشده است.  :-)

Asus.....K45vd

انتخاب خوبی است در نوع خودش و مطمئنا به قدر کافی از خوبی هاش شنیده اید، فارغ از اینتل یا AMD بودنش، بزارید من معایبش را بگم:

صفحه نمایش 14 اینچ اون از 15.6 کوچکتر است. بنابراین با وجود رزولشن 1366 × 768 اما شما همیشه حس میکنید تصویر تناسب ندارد، البته زود بهش عادت خواهید کرد.

نداشتن صفحه کلید جزیره (پد اعداد جدا) که این هم در نوع خودش مشکل هست.

- - -

دوست عزیز، قیمت ها مربوط به خرید نقد است یا اقساط ؟

فکر کنم یک قیمت ها برای خرید نقدی کمی بالاست.

من هم یک مدل برا شما پیشنهاد دارم:    ASUS  -  K55BR

این لپ تاپ 15.6 اینچ است / پد اعداد از صفحه کلید حروف جدا است / از سری K 55 است و یک پله جدیدتر و البته قدرتمندتر.

هم با پردازنده IV برج اینتل موجود است هم با پردازنده AMD موجود است. اگر خواستید تا مدل هاش را براتون بیشتر شرح بدم. ظاهرش هم تفاوت چندان با K 45 ندارد.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
pckho0r, reza4087, esijoon, ASHKAN95, Mahdi1944, CAPTAIN PILOT

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1194

تاريخ عضويت

يه گوشه كنار شيراز

توسط esijoon » سه شنبه 22 اسفند 1391 00:29

Mahdi1944,   pckho0r,   M.Abooali,  

آقا دمتون گرم...ایول دارید....فکر نمیکردم تو یک ساعت انقدر استقبال بشه از سوالم...غافلگیر شدم

M.Abooali,  دوست عزیز قیمتی که گفتم قیمت نقدی فروشگاه ( فکر کنم تراشه سبز بود اسمش...رو به روی فارس شبکه..پاساژ ملاصدرا ) که البته قصد خرید اقساطی دارم که طبعا گرانتر میشه

در مورد پردازنده ها . چیپ ها هم فروشنده میگفت همه یک مدل هستند به جز گرافیک ها که تفاوتهاشون رو گفتم........

اون مدل ایسر که عرض کردم تازه امروز بارش تو بازار خالی شده و جدیده...مدل i3 قبلا بود ولی این i5 تازه اومده

مدل ASUS  -  K55BR  از K45 گرونتره و برام مقدور نیست....همین هم دارم با هزار بدبختی جور میکنم.....

((((   صفحه نمایش اون کیفیت فوق العاده ای داره منتها شاین است (رفلکت نورش بالاست و زاویه دیدش نسبتا پایین).   ))))))
مدل لنوو مانیتورش مات بود و آنتی رفلکت...کیبورد جزیره . گرافیک قویتر ( به گفته فروشنده )

pckho0r,  
مدل لنوو که معرفی کردید خوبه ولی متاسفانه گرونه برا من....حتما شیراز 100 تومنی از این قیمت ها بالاتر میشه که میشه حدود 2.5 ملیون و من واقعا دستم خالیه....

اچ پی قطعه کم گیر میاد....

اولش دنبال سامسونگ هم بودم که میگفتن خیلی قطعه کمیاب شده و اگه خراب شد گیر نمیاد...

ایسر رو به خاطر قیمت مناسبش نسبت به کانفیگ و راحت تر پیدا شدن قطعاطش آوردم تو لیست که بعد دیدم همه ازش تعریف میکنند....

هر فروشگاهی میرفتم یک برند خاص رو میکوبید و میگفت بده...یکی ایسوس...یکی اچ پی...یکی ام اس آی...یکی لنووو....ولی اکثر قریب به اتفاقشون از ایسر راضی بودند

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تاريخ عضويت

توسط Solver » سه شنبه 22 اسفند 1391 01:27

esijoon,  

در مورد تبلت و لپ تاپ، ما خودمان بیشتر با تهران کار می کنیم، اما خوب همکاران را خوب میشناسم، برگ سبز شرکت خوب و بزرگیست. هم شعبه لپ تاپ (آقای رحیمی) دارد و هم شعبه قطعات سخت افزار (آقای منفرد). اما در مورد این قیمت ها که شما دادین، من اصلا انتظار نداشتم اصلا از پاساژ قیمت داشته باشید!

اجازه بدید من براتون فردا قیمت مدل های مورد نظرتون را هم از برگ سبز بگیرم و  در صورت موجودی از منابع خودمان. البته متاسفانه ما فقط قیمت نقد داریم و فروش اقساط در کار نیست  :-)

مدل لنوو که معرفی کردید خوبه ولی متاسفانه گرونه برا من....حتما شیراز 100 تومنی از این قیمت ها بالاتر میشه که میشه حدود 2.5 ملیون و من واقعا دستم خالیه....

همیشه اینطور نیست، مثلا بازرگانی مهر شیراز است و لنوو هم کار می کند، قیمتش در بسیاری از موارد از تهران بهتر است.

هزینه حمل را هم رو قیمت این دیجی مبنا نزارید، با تیپاکس و بیمه (جبران خسارت کالا)  قیمتش تا 6 کیلو زیر 20 تومن خواهد بود. اگر با پست پیشتاز بیاد با بیمه (گم نشدن کالا) زیر 15 تومن کرایه است. و البته خیلی ها دلیوری رایگان دارند. خود ما از 1 فروردین ماه 92 ارسال رایگان به سراسر کشور داریم.

مدل ASUS  -  K55BR  از K45 گرونتره و برام مقدور نیست....همین هم دارم با هزار بدبختی جور میکنم.....

درست است، اما ممکن است شما K 55 را در همون حدود قیمیتی که الان از K45 دارید، بتوانید بخرید. فردا در مورد قیمت ها بیشتر می شود نظر داد.  :D

مدل لنوو مانیتورش مات بود و آنتی رفلکت...کیبورد جزیره . گرافیک قویتر ( به گفته فروشنده )

خوب قصد تخریب ندارم، همانطور که عرض شد کلا همکاران خوبی هست در شیراز، اما متاسفانه در پاساژ بیسوادی موج میزند خصوصا هر چه فروشگاه ها شیک تر، بزرگ تر و بالاتر  :-)  هستند این بی سوادی ها بیشتر می شود ...  خیلی رو حرف فروشنده حساب باز نکنید. باید خودتان تحقیق کنید تا مطمئن بشید.

همین برگ سبز یک زمان نمیدانستند ممکن است یک لپ تاپ فاقد بلوتوٍث باشد و وقتی ازش پرسیدم با خنده جواب داده داره و من هم می دونستم نداره (B580 - لنوو) اما وقتی لپ تاپ را باز کرد و دید کلی شاخش در آمد !

در مورد لنووها معمولا  گرافیک آنبرد (INtel HD 2500 یا 2800 یا 3000 بسته به سری) هستند یا در برخی حالات هم گرافیک های متفرقه که اتفاقا همانطور که عرض شد، گرافیک جزو قطعاتی است که در submodel ها متفاوت است.

شاید جالب باشد بدانید، در وب سایت لنوو شما میتوانید تک تک قطعات لپ تاپ دلخواه خود را انتخاب کنید و بگید براتون چند تا (از 1 به بالا ) از این لپ تاپ تولید شود و سپس اون را تحویل بگیرید !

همین است که اصلا نیمشود گفت مثلا این لپ تاپ G580 است و خوب است یا بد است. خیلی از تجار کانفیگ هایی غیر کاربردی و ناسازگاری را سفارش میدهند فقط به دلیل کاهش قیمت و مثلا یک دفعه یک مدل گران قیمت ارزانش وارد بازار میشود البته بعد از باز شدن کارتن ها و مثلا یک ماه گذرشت از ورودش به بازار کلا اون سری لپ تاپ ها بدنام می شوند مثل سری B لنوو.

اچ پی قطعه کم گیر میاد....

مگر شما تعمیرکار هستید؟ یا قرار است لپ تاپ خود را ارواق کنید ؟  گیر نیامدن قطعه یک فاکتور است نه الویت، الان HP لپ تاپ هاش بعد از اون تغییر مدیریتی که داده خیلی متفاوت و خوب شده اند، کمی گران تر شده اند اما واقعا از نظر کیفیت ساخت در کلاس بالایی هستند مدل های جدیدش. سامسونگ بیشترین رشد فروش را در سال قبل هم در ایران و هم در جهان داشته، اتفاقاً خود ما تجربه تعمیراتش هم داشتیم، از تهران قطعاتش را تهیه کردیم و مشکلی نداشت. قیمتش هم مناسب است و چندین مورد فروش که داشتیم همه راضی بوده اند. فقط شاید ترکیب سخت افزارش خیلی کاربردی نیست یعنی هنوز مخاطب شناسیش ضعیف است. ایسر زیاد تعمیرات داشتم، اتفاقا اصلا قطعاتش راحت گیر نمیاد، حداقل به نسبت سامسونگ و hp ... شاید بعد از سونی و لنوو پر دردسرترین تعمیرات مال ایسرها باشد.

حکایت کوبیدن برندها ...

خوب از شما چه پنهان چندیست در شیراز انبار مشترک مد شده است. الان پاساژ با هم خرید بار میکنند و همه مغازه دارها در حال فروش اجناس موجود در یک انبار هستند  :-)  به همین خاطر تقسیم کار کردن، یکی میگه HP بده، یکی میگه ایسوز و یکی ... در نهایت همه اما از اون جنس موجود در انبار تعریف می کنند و معمولاً این جنس داره بین مغازه ها می چرخه  :::P  

البته انبار مشترک طرح خوبی است، اما این مدلیش ...

احتمالا سر درد گرفته باشید از بس در این پاساژ و PC Center این فروشندگان لغات را به کار می برند بدون دانستن معناش ... سندی برج، آی وی برج ... بگذریم غیبت می شود.  :-) من که مدت هاست خودم نمیرم اینجا ها مگر واقعا لازم باشد.

حداقل در شیراز،
شما از اون فروشنده که میگه فلان برند قطعاتش گیر نمیاد، بپرسید اگر این مدل که شما می گید خوب است، مثلا خراب شد، قطعاتش را از کجا میشود تهیه کرد و از اون مهم تر کجا تعمیرش می کنند؟  
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

ASHKAN95, Mahdi1944, reza4087, Ghost Rider, esijoon, CAPTAIN PILOT

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1194

تاريخ عضويت

يه گوشه كنار شيراز

توسط esijoon » سه شنبه 22 اسفند 1391 21:03

M.Abooali,  
ممنون از وقتی که میزارید و راهنمایی میکنید....

در مورد کمبود قطعات در برخی مدل ها و راحتی تعمیر برخی دیگر  از مدلها این گفته آقای خرمی هست...مرکز تعمیرات سخت افزار جام جم خیابان ملاصدرا

داداش بگذریم....به نظرت کدوم مدل از اینایی که گفتم ارزش خرید داره؟؟؟؟کدومش پول دور ریختن نیست؟؟؟

از گشتن تو این دو تا پاساژ سر درد که چه عرض کنم....کلا مخم پیچید از این همه تفاوت نظر.....

بعد از یک ساعت گشتن دیگه تو هر فروشگاهی میرفتم اول میپرسیدم شما نمایندگی کدوم برند رو دارید؟؟؟؟طرف اول با خوشحالی همه رو میگفت...بعد وقتی از برند های خودش تعریف میکرد میگفتم اینا که برا خودتونه....نمیشه رو حرف شما در این ضمینه اعتماد کرد....هیچ ماست بندی نمیگه ماستم ترشه...

ولی خداییش این مدل ایسر که گفتم ندیدم کسی بد بگه...به نظرت تبانی کردن با هم؟؟؟؟

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب esijoon تشکر کرده اند:
Solver

Major II

Major II

نماد کاربر
266

تاريخ عضويت

چهارشنبه 11 آذر 1388 20:06

آرشيو سپاس: 993 مرتبه در 241 پست

توسط pckho0r » چهارشنبه 23 اسفند 1391 00:30

داداش بزار تجربه خودمو از خرید لپ تاپ بگم شاید به کارت اومد:

بنده سال قبل همین موقع ها قصد خرید لپ تاپ کردم و چون به لحاظ بودجه در مضیغه نبودم فقط دنبال مدلهای تاپ بازار بودم ، کارم هم فقط برنامه نویسی بود دست اخر هم به سفارش یکی از دوستان یه سونی 13.3 اینچی از سری S برداشتم و بی نهایت از انتخابم راضی هستم!

مدلی که من گرفتم گرافیک مجزا نداره و انبورده که شاید به نظر همه یه عیب محسوب میشه ولی برای منی که اصلآ کار گرافیکی و بازی باهاش انجام نمیدم کلی حسن داره از کاهش مصرف باتری بگیر تا حرارت کمتر و در نتیجه صدای فن کمتر و البته عمر بالاتر قطعات!
در مورد وزن هم چون یه مدت لپ تاپ ایسر 15 اینچی یکی از دوستان دستم بود متوجه شدم که لپ تاپ سنگین واقعآ موجبات دردسره مگر اینکه فقط تو خونه ازش استفاده کنید.
در استفاده های معمولی هیچ تفاوتی بین سی پی یو های i3 و i5 وجود نداره و به نظرم کاملآ ارزششو داره که یه مدل i3 بردارید ولی 200-300 تومن در بودجه صرفه جویی کنید!
عمر باتری فاکتور تعیین کننده ای نیست زیاد روش حساس نباشین چون تقریبآ هرجایی که باشین یه پریز برق حتمآ پیدا میشه میانگین 3 ساعت کاملآ رضایت بخش و کافیه. کسی با لپ تاپش تو کوه ، پارک ، بیابون و ماشین کار نمی کنه!
در مورد خرابی لپ تاپ کاملآ به نحوه استفاده شما بستگی داره و اینو مطمعن باشین که کلآ هرنوع خرابی لپ تاپ فارغ از مارک و مدل هزینه های سنگینی روی دوش خریدار میزاره الان کمترین هزینه تعمیر مربوط به تعویض جک شارژ هست که حداقل 20-30 تومنه شما حساب کن اگه بخوان برد رو دستکاری کنند چقدر طرفو پیاده می کنند!
تجربه ثابت کرده لپ تاپ هایی که با مشکلات حاد وارد تعمیرگاه میشن به شکل جنازه تحویل مشتری میشه و کار به تعویض کامل مادربورد ختم میشه!!! باقی مشکلات هم نهایتآ تعویض قطعه است که از عهده بیشتر افراد برمیاد حتی خودتون!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب pckho0r تشکر کرده اند:
R.A.F, Solver, Ghost Rider, esijoon

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تاريخ عضويت

توسط Solver » چهارشنبه 23 اسفند 1391 04:03

بنده موفق نشدم قیمت از برگ سبز بگیرم، گفتند تا شنبه موجودی برای همکار ندارند، مرجع خودمان k45 را فقط i7 داشت و چیزی نبود که شما بخواین. دیگر مدلها:

LENOVO E530 با ترکیب i5/4/750/2 قیمت: 2.360.000
فکر کنم همین مدل را برگ سبز قیمت داده باشد. اما با این وجود جهت اطمینان باید ساب مدل ها را بررسی کرد.

ACER E1  با ترکیب i5/4/500/1 قیمت: 2.030.000
ترکیبش با اون که شما قیمت داشتید متفاوت است، این گرافیکش احتمالاً  آنبورد باشد.

پیشنهاد خودم (K55) با ترکیب A6/4/500/1  و گرافیک پیوستش اگر اشتباه نکنم باید HD 7470M باشد. قیمت : 2.000.000

E430 LENOVO / i5/4/750/2 قیمت: 2.350.000

DEll 3421 i5/4/750/1 قیمت: 2.020.000
مشخصات: http://itlog.ir/shop/Dell-Inspiron-3421

U57 ASUS i5/6/750/1 قیمت: 2.030.000
مشخصات: http://itlog.ir/shop/Asus-U57A

از ذکر Hp ها دیگه پرهیز کردم G6 هست، 4540 هست و مدل های دیگه اش.

از نظر قیمت این U57 هم تناسب خوبی با سخت افزارش دارد. اما طراحی ظاهریش زیاد زیبا نیست و همینطور یک مشکل دیگر که از اون ایسوز های اصیل است (گرم میکند) اما با تمام این مسائل گزینه قابل توجه ای است. بنابراین انتخاب بنده به این ترتیب است:

K55 اول، سپس به طور مشترک E530 لنوو  و   U57 گزینه دوم . گزینه سوم نیز DEll 3421 است / که البته من با توجه به تناسب قیمت به کارایی نظر دادم.

خوب شما قصد خرید اقساط دارید و ما فقط فروش نقد، بنابراین این پست تبلیغات نیست و صرفا جهت اطلاع است. اما با این وجود، مبحث ظرفیت انتقال به بازارچه را داره فکر کنم با توجه به درج قیمت ها. مدیران بهتر تشخیص میدهند.

CAPTAIN PILOT, Mahdi1944, esijoon, Ghost Rider

قبليبعدي