در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد

New Member

no avatar
5

تشکر کرده: 10 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 3 بهمن 1391 18:54

آرشيو سپاس: 5 مرتبه در 1 پست

Re: درخواست راهنمایی برای خرید لپ تاپ

توسط iran1401 » دوشنبه 17 شهریور 1393 08:50

sinaset نوشته است:سلام بر شما
صبحتون بخیر.
--
همه چیزیش بنظر خوب میرسه،لنوو در اختیار شرکت معتبره ای بی ام هستش،بنظر گزینه خوبی میاد (من خودم با لنوو کار نکردم،و از بدیش هم چیزی نشنیدم،ولی اعتبار شرکت ای بی ام خیلی بالاست و تازگی رقابتش با دیگر لپ تاپ ها، خیلی بیشتر شده ...)

باتشکر.

خیلی ممنون از راهنمایی شما
بنده چون از لحاظ هزینه نمی تونم زیاد خرج کنم قصد داشتم از سری سی پیو u خرید کنم آیا این سی پیو ها توان پردازشی مناسب برنامه هایی که عرض کردم از جمله آباکوس ومتلب رو دارن یا ناچارا باید سری Mبخرم
این نکته رو بگم که با سری سی پیو u می تونم لپ تاپی  با رم بیشتر تهیه کنم که همینطور که اطلاع دارید تاثیرزیادی در سرعت اجرای نرم افزار ها داره ، منظورم مقایسه رم بیشتر در برابر سی پیو بهتر هست ،مانند سیستم زیر
accer e1-572
cpu : i5- 4200 U
hard: 1 T
ram:6 gig
graphic: amd 8750 4gig ram dedicated
2 سال گارانتی
بازم از همگی ممنون

sinaset از این پست سپاسگزاري کرده است

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
6431

تشکر کرده: 1655 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

توسط sinaset » دوشنبه 17 شهریور 1393 10:45

خواهش میکنم .. :razz:
---
فکر میکنم 4200 کار شما رو راه بی اندازه ..
سری 4200 جدیدتر از سری 3000 یا همون m که فرمودید هستش ..
سری 4200 از لحاظ کمتر مصرف کردن برق و احتمالا حرارت پایین تر از Intel Core i5 3230M (که تقریبا هم رده خودشه) هستش، ولی  سی پی یو3230 از لحاظ قدرتی برتر از 4200 است (در  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  میتونید مقایسه بین این سی پی یو رو ببینید)
این مدل از اچ پی " لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد " تقریبا هم رده لپ تاپ شماست
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 17 شهریور 1393 21:25

iran1401,  
به شخصه هميشه طرفدار AMD هستم و اون رو برتر ميدونم، تنها چيزي كه نظر من رو جلب كرد سري جديد 22nm كه در نسل چهارم و چهار و نيم استفاده شده بود و از بين اونها هم اونها كه از ولتاژ پايين استفاده ميكنند يعني همون سري U رو كاملا قابل دفاع و قابل قبول ميدونم. پس شديدا اين پردازدنده و بقيه نسل چهارمي‌هاي با اين پسوند رو توصيه ميكنم. امتياز اين پردازنده 3300 هست كه بسيار بسيار مناسب هست و حداكثر مصرف 15 واتي اون هم ايده‌ال هست براي يك چيپ 22 نانومتري با اين رنك
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

New Member

no avatar
5

تشکر کرده: 10 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 3 بهمن 1391 18:54

آرشيو سپاس: 5 مرتبه در 1 پست

توسط iran1401 » دوشنبه 17 شهریور 1393 23:16

Mahdi1944 نوشته است:iran1401,  
به شخصه هميشه طرفدار AMD هستم و اون رو برتر ميدونم، تنها چيزي كه نظر من رو جلب كرد سري جديد 22nm كه در نسل چهارم و چهار و نيم استفاده شده بود و از بين اونها هم اونها كه از ولتاژ پايين استفاده ميكنند يعني همون سري U رو كاملا قابل دفاع و قابل قبول ميدونم. پس شديدا اين پردازدنده و بقيه نسل چهارمي‌هاي با اين پسوند رو توصيه ميكنم. امتياز اين پردازنده 3300 هست كه بسيار بسيار مناسب هست و حداكثر مصرف 15 واتي اون هم ايده‌ال هست براي يك چيپ 22 نانومتري با اين رنك

دوست عزیز خیلی ممنون از راهنمایتون
شما باشید از میان دوبرند hp ولنوو بامشخصات زیر کدو رو انتخاب می کنید
Hp :probook 450 G1
cpu :4200 m
ram:4gig
hard : 750
graphic : 8750 2gig dedicated
1سال گارانتی
================
lenovo essential g810
cpu : 4200 m
ram: 4gig
hard : 500
graphic :amd 8750 2gig
1سال گارانتی
قیمت هردو هم با کمی اختلاف حدود 1.800 هست
خیلی ممنون ومنتظر فرمایشتون هستم

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 17 شهریور 1393 23:42

iran1401,  
از لحاظ كيفيت قطعا لنوو برتر هست. HP‌رو به خاطر تحريم، استاندارد سه گانه جهاني و كيفيت و مشكل در طراحي توصيه نميكنم. ماركهايي كه سعي كنيد از بين اونها انتخاب كنيد Lenovo, Asus هست كه قيمت‌هاي لنوو بسيار بهتر هست
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

4 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

قبلي