در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
97

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 21 آبان 1386 16:36

آرشيو سپاس: 10 مرتبه در 7 پست

ظرفيت بي نهايت ياهو دروغ است!

توسط bbk_agp » سه شنبه 12 شهریور 1387 19:51

شاید دست اندر کاران یاهو نمی دونستن که یکی مثل من :shock:  این حقه تبلیغاتی اونارو امتحان می کنه :grin:  :grin:  :grin:

من یه ایمیل درست کردم، و عضو 30 یا 40 تا از گروههای مختلف یاهو شدم... برای اینکه ببینم آیا این یاهو پر می شه؟ آخه بی نهایت یعنی چی!
یه مدت بعد اررور داد، و ازم خواست که تا چند روز دیگه از ایمیلم استفاده نکنم تا این مشکل حل بشه، ... که البته حل شد

بعد از اینکه حدود 16000 ایمیل برام رسید دیگه هیچ ایمیلی دریافت نکردم... لینک فعال سازی رو هم برام فرستادن، که ثمری نداشت...

حالا من وقتی مثلا 10 تا ایمیل پاک میکنم، 10 تا ایمیل دریافت می کنم...

حالا نمی دونم واقعا مشکل از ظرفیته یا کشف من یه اررور داره!! :grin:  :grin:  :grin:

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 12 شهریور 1387 21:23

bbk_agp, محدويت عددي با محدوديت حجمي تفاوت داره، آيا شما از نظر حجم به مشکل برخورديد و مثلا از بعد از پر شدن حجم خاصي نتونستيد ديگه ايميلي دريافت کنيد؟ يا همون تعداد منظورتون هست؟ اگر تعداد مد نظر هست که در هر سيستم عاملي از نظر تعداد فايل در يک پوشه محدوديت‌هايي داره که در فايل سيستمهاي مختلف متفاوت هست، البته موضوع رو نه ميشه تاييد کرد و نه رد، ممکنه محدوديت تعدادي باشه که ياهو قرار داده و ممکنه محدوديت فايل سيستم و سيستم عامل باشه و يا يک باگ
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
97

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 21 آبان 1386 16:36

آرشيو سپاس: 10 مرتبه در 7 پست

توسط bbk_agp » سه شنبه 12 شهریور 1387 21:31

Mahdi1944 نوشته است:bbk_agp, محدويت عددي با محدوديت حجمي تفاوت داره، آيا شما از نظر حجم به مشکل برخورديد و مثلا از بعد از پر شدن حجم خاصي نتونستيد ديگه ايميلي دريافت کنيد؟ يا همون تعداد منظورتون هست؟ اگر تعداد مد نظر هست که در هر سيستم عاملي از نظر تعداد فايل در يک پوشه محدوديت‌هايي داره که در فايل سيستمهاي مختلف متفاوت هست، البته موضوع رو نه ميشه تاييد کرد و نه رد، ممکنه محدوديت تعدادي باشه که ياهو قرار داده و ممکنه محدوديت فايل سيستم و سيستم عامل باشه و يا يک باگ

تعداد رو برای مثال گفتم... و فکر کنم مشکل حجمی بود. این نکته هم جالبه که شاید برای تعداد محدودیت گذاشتن...

از اون جایی میگم شاید مشکل حجمی باشه که من وقتی یه چندتا ایمیل پاک میکنم، چندتا هم دریافت میکنم، میگم شاید فضا باز میشه و ایمیل های جدید جایی برای ذخیره شدن پیدا می کنن

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1205

تشکر کرده: 190 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 اسفند 1384 04:22

ایران

آرشيو سپاس: 2048 مرتبه در 420 پست

توسط MASTER » پنج شنبه 14 شهریور 1387 01:28

bbk_agp دوست گرامی درود بر شما

بر طبق فرمایشات شما هنگامی که 10 عدد ایمیل را پاک میکنید 10 عدد هم دریافت میکنید پس بر حسب تعداد است  :razz:
شاد زی مهر افزون ...