در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

تلاش های گلزار برای رفع ممنوع الکاری

توسط Leila » يکشنبه 17 شهریور 1387 03:15

اطلاعات جدید رسیده  از تلاش های محمد رضا گلزار برای رفع ممنوع الکاری حکایت می کند.

این بازیگر سینما که مدتی است دوران ممنوع الکاری خود را سپری می کند، این روزها تلاش های فراوانی را برای حضور مجدد در سینما آغاز کرده که یکی از آنها دیدارهای پی در پی با مسعود کیمیایی کارگردان برجسته سینمای ایران است.

کیمیایی این روزها در حال فراهم کردن مقدمات ساخت فیلم جدید خود با نام « شریک» است و گلزار به وی پیشنهاد کرده که در قبال سرمایه گذاری کامل برای ساخت این فیلم، وی ایفای نقش اول فیلم شریک را به عهده بگیرد و با تلاش های این کارگردان برجسته سینمای ایران دوباره به سینما بازگردد. البته اطلاعات رسیده حاکی است نقش اول فیلم شریک به طور قطعی به «پولاد کیمیایی» تعلق دارد و حتی با در نظر گرفتن توافق اولیه گلزار و کیمیایی، این بازیگر باید نقش دوم فیلم استاد را ایفاء کند.

بد نیست بدانید این ملاقات ها در آرایشگاه گلزار صورت می گیرد که در خیابان قلهک واقع شده است. این آرایشگاه مجهز به چند دستگاه « سولاریوم» جهت برنزه کردن پوست است که با وجود ممنوعیت استفاده از این دستگاه به دلیل خطراتی که دارد، همچنان در این محل مورد استفاده قرار می گیرد.

از سوی دیگر خبرهای رسیده حاکی است علت ممنوع الکاری این بازیگر، نه به دلیل درخواست دستمزد هفتاد میلیون تومانی و نه به دلیل شکایت تهیه کنندگان، بلکه صرفا به دلیل درگیری منجر به بازداشت وی با یک افسر وظیفه شناس اماراتی و نیز کشیده شدن کار به سفارت ایران در امارات و بازداشت وی در یکی از ایستگاه های پلیس امارات بوده و به دلیل ابعاد وسیع این پرونده، یکی از دستگاه های فعال در امور خارج از کشور، از وزارت ارشاد خواسته تا این بازیگر ممنوع الکار شود که این ممنوع الکاری قطعا تا پایان فعالیت دولت فعلی ادامه خواهد یافت. گلزار که به دلیل این مسئله دیگر امکان دریافت ویزای امارات را نیز ندارد، این روزها در تلاش برای رفع ممنوع الکاری خود شیوه های مختلفی را می آزماید که یکی از آنها برگزاری یک مراسم «افطار» با حضور جمعی از مسوولان سینمای ایران، تهیه کنندگان و کارگردان های شاخص و برخی از چهره های صاحب نفوذ است. هنوز از جزئیات برگزاری این مراسم افطاری اطلاعات دیگری منتشر نشده است.


ksabz
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان