بررسي توان پدافند ضدهوايي ايران در برابر آمريکا

در اين بخش مي‌توانيد در مورد سلاح و ادوات جنگي زميني به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4495 بار
سپاس‌های دریافتی: 4299 بار
تماس:

پست توسط Reza6662 » سه شنبه 21 آذر 1385, 9:27 pm

كيارش,
S-300 به عنوان سلاح پدافند هوايي ايران در هيچ منبع رسمي به ثبت نرسيده و تنها تحويل موشکهاي ضدهوايي Tor-M1 به تاييد کارشناسان خارجي رسيده است که اولين محمولهء اين موشکهاي، چندي پيش در نوشهر تخليه شد. :shock:
 [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]    

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 57 بار

پست توسط masiha85 » یک شنبه 26 آذر 1385, 12:06 am

با سلام

با اطلاعاتي که من دارم ايران جديدآ موشکهاي زير را خريده:( به نقل از مجله خليج فارس و امنيت چاپ سپاه و نشريه داخلي ارتش)

S-300 PMU1
S-300 V
S-400
TOR M1/M1T
TANGUSKA M
BUK M2
خاک تو گر نيست جان من مباد
زنده در اين بوم و بر يک تن مباد

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12804 بار
سپاس‌های دریافتی: 4578 بار

پست توسط كيارش » دو شنبه 27 آذر 1385, 12:49 am

masiha85, شوما شوخي مي كني 8) 8)

كارشناساي اطلاعاتي موندن تو داشتن يا نداشتن هاگ ايران بعد شما مي گي سپاه و ارتش اومدن تو مجله ي داخلي نوشتن داريم 8) 8) خوبه والا :eek: :eek:
 [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]  این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود,    
  [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر    

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: يه گوشه كنار شيراز
سپاس‌های ارسالی: 1817 بار
سپاس‌های دریافتی: 2632 بار
تماس:

پست توسط esijoon » یک شنبه 3 دی 1385, 8:20 am

بله جيگر جان.شما ميتونيد مجله صف (مجله داخلي ارتش) مراجعه كنيد.در ضمن ايران غير از هاگ,هاگ پيشرفته هم داره.مگه خبر نداري حتا ايران موشك زمين به هواي هاگ رو رو جنگنده f14 نصب كرد كه دهن همه از اين كار باز موند.
تصویر
ما از الست طایفه ای سینه خسته ایم...........ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم
امروز اگر که سینه و زنجیر می زنیم..............فردا به عشق مهدیه فاطمه شمشیر می زنیم
از ما بترس،طایفه ای پر اراده ایم...................ما مثل کوه پشت علی ایستاده ایم
از ما بترس، شیعه ی سرسخت حیدریم..........جان برکفان جبهه ی فتوای رهبریم

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12804 بار
سپاس‌های دریافتی: 4578 بار

پست توسط كيارش » شنبه 9 دی 1385, 2:34 am

دوست عزيز اولا فكر نكنم واژه ي جگر واسه خطاب كردن شخصي ديگر مناسب باشه :x :-P
دوما ما كه اين وريم نداريم از اين صف ها كه شما كه داري مي توني قسمتي شو كه منظورتونه تايپ كني ما هم مطلع بشيم :D
 [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]  این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود,    
  [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر    

Furious Poster
Furious Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 31 بار

پست توسط mostafaa » دو شنبه 11 دی 1385, 9:45 pm

masiha85 نوشته شده:با سلام

با اطلاعاتي که من دارم ايران جديدآ موشکهاي زير را خريده:( به نقل از مجله خليج فارس و امنيت چاپ سپاه و نشريه داخلي ارتش)

S-300 PMU1
S-300 V
S-400
TOR M1/M1T
TANGUSKA M
BUK M2

esijoon نوشته شده:بله جيگر جان.شما ميتونيد مجله صف (مجله داخلي ارتش) مراجعه كنيد.در ضمن ايران غير از هاگ,هاگ پيشرفته هم داره.مگه خبر نداري حتا ايران موشك زمين به هواي هاگ رو رو جنگنده f14 نصب كرد كه دهن همه از اين كار باز موند.

هر کدوم از شما دوستان اگه لطف کنین و یه اسکن و یا یه عکس از اون مجله بگیرید و اینجا بذارید خیلی خوب میشه . امکانش هست ؟
استحمار یک ملت , بهترین راه برای استعمار آنهاست ...

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8082 بار
سپاس‌های دریافتی: 3724 بار

پست توسط KH.I.A.2500 » یک شنبه 18 شهریور 1386, 2:54 am

آقاي ESIJOON معمولا به دادن خبرهاي چرب و چيلي و خوشحال کننده عادت دارند . اما ظاهرا خبرهاشون در هر زمينه از خود منابع هم بيشتره .

*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   

Major II
Major II
سپاس‌های دریافتی: 14 بار

پست توسط f20 » یک شنبه 18 شهریور 1386, 10:12 am

وقتي امريكا براي جلوگيري از تحويل تعدادي سيستم ضد هوايي ميان برد تور ام يك كه كاملا جنبه دفاعي نقطه اي دارد اين همه داد و بيداد راه مي اندازه تا جلوي تحويل اين موشكها را بگيرد چطور ميشه تصور كرد كه S300 , S400 را ما بخريم و آمريكا جيك نزنه ؟
نگيد امريكا از فروش اين سيستمها به ايران بي خبر بوده

New Member
نمایه کاربر

پست توسط hs_55_1003 » یک شنبه 18 شهریور 1386, 1:36 pm

ولي دوستان ايران موشک هاگ را بر f14سوار نموده مدير پروژه هم آقاي بازرگان بوده است که مصاحبه با ايشان انجام شده است
بابا ما که ديگر در عهد سرخپوستان دوستانآمريکايي شما نيستيم با آتش به هم اطلا عات بدهيم
سيستم هاي ارتباطي جديد در اختيار مردم است و شما که دم از بزرگي امريکا ميزنيد من خودم سند دارم براي اين موضوع که فردي بي سواد و فاقد امکانات ارتباطي روز مي باشم اطلاع دارم آن وقت آمريکاي قدرتمند شما ندارد
واقعا چي بگوييم والا
سياست از حد ارتباط خارج است تفکر ساسي مي خواهد که..

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: يه گوشه كنار شيراز
سپاس‌های ارسالی: 1817 بار
سپاس‌های دریافتی: 2632 بار
تماس:

پست توسط esijoon » دو شنبه 19 شهریور 1386, 12:38 pm

KH.I.A.2500,
دوست عزيز من چيزي رو تحريف نميکنم :-D .اگه اين خدمت سربازي دست . پام رو نبسته بود اسکن تمام صفحات مجله صف رو ميزاشتم.البته تو تاپيک سلاح ملي اقتدار ملي چندتاشو گذاشتم :-P .ولي اسکن نبود با موبايلم از رو صفحه عکس گرفته بودم.شما اگه ضد اي چيزايي که من گفتم مدرک داري بيار.راستي يادم رفت در مورد هاگ يه چيزي بگم.در جنگ ويتنام کابوس فانتوم هاي امريکايي همين هاگ بود.(البته اگه نگي روغنش زياده)
يه چيز ديگه......ايران غير از هاگ و هاگ پيشرفته يک کپي بهتر از هاگ به نام موشک صياد داره. :shock: :grin: :smile:
تصویر
ما از الست طایفه ای سینه خسته ایم...........ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم
امروز اگر که سینه و زنجیر می زنیم..............فردا به عشق مهدیه فاطمه شمشیر می زنیم
از ما بترس،طایفه ای پر اراده ایم...................ما مثل کوه پشت علی ایستاده ایم
از ما بترس، شیعه ی سرسخت حیدریم..........جان برکفان جبهه ی فتوای رهبریم

New Member

پست توسط K-O-D » دو شنبه 2 مهر 1386, 5:42 pm

اولين محموله s400 تازه به خود ارتش روسيه تحويل داده شده و در 50km مسکو مستقر شده و حداقل تا سال 2009 ارتش روسيه تمام توليدات s400 رو خودش لازم داره

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار
تماس:

پست توسط Sardar » دو شنبه 2 مهر 1386, 7:02 pm

در مورد اس 300 در حدود 3 الي 4 گردان امکان تصورش است ولي بيشتراز آن :eek:
هیهات منا الذلة

ارسال پست

بازگشت به “ادوات زميني”