چه کسي تدريس مي کند ؟؟؟

در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل مرتبط با کنکور و دانشگاه به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

چه کسي تدريس مي کند ؟؟؟

پست توسط mmihan » یک شنبه 17 شهریور 1387, 4:15 pm

به نام خدا
با سلام
مي خواستم بدانم ايا کسي از دوستان حاضر است ساعاتي از روز را به يک بازمانده از تحصيل به صورت اينترنتي رياضي درس بدهد و هزينه اش را هم دريافت کند؟
با تشکر

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 181 بار
سپاس‌های دریافتی: 130 بار

پست توسط aliblue » دو شنبه 18 شهریور 1387, 5:14 pm

سلام دوست عزيز.من تا حدودي مايل به انجام اين كار هستم.فقط شما تعيين كنيد كه رياضي چه مقطعي را مي خواهيد ياد بگيريد و منظورتان از بازمانده از تحصيل چيست.يعني تا چه مقطعي درس خوانده ايد؟

New Member

پست توسط mmihan » دو شنبه 18 شهریور 1387, 5:20 pm

aliblue نوشته شده:سلام دوست عزيز.من تا حدودي مايل به انجام اين كار هستم.فقط شما تعيين كنيد كه رياضي چه مقطعي را مي خواهيد ياد بگيريد و منظورتان از بازمانده از تحصيل چيست.يعني تا چه مقطعي درس خوانده ايد؟

به نام خدا
با سلام
رياضيات متوسطه
ترک تحصیل از اول دبیرستان سالها پیش
با تشکر

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 181 بار
سپاس‌های دریافتی: 130 بار

پست توسط aliblue » دو شنبه 18 شهریور 1387, 5:32 pm

خوب به چه صورت بايد شروع كنيم؟

Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

پست توسط hamrazm » دو شنبه 18 شهریور 1387, 10:09 pm

سلام
اگه کمکي از دستم بر مياد بفرماييد
حاضرم
روزت را با انديشه مرگ آغاز کن

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: شهرکرد
سپاس‌های ارسالی: 4214 بار
سپاس‌های دریافتی: 8330 بار

پست توسط FREE MAN » دو شنبه 18 شهریور 1387, 10:27 pm

براي اين کار شما بايد اول خودتون شروع کنيد و بعد اشکالاتتون رو اينجا مطرح کنيد تا بچه ها بتونن کمکتون کنن . از رياضي نترسيد حالا که سنتون بيشتر شده درک رياضيات دبيرستان هم براتون خيلي راحت تر شده و شما فقط بايد همت کنيد و اونو مداوم بخونيد .خودتون رو باور کنيد و شروع کنيد هر کمکي از دست ما بر بياد دريغ نميکنيم.
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان
[FONT=Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma][HIGHLIGHT=#fef8e0]انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در   

New Member

پست توسط mmihan » سه شنبه 19 شهریور 1387, 2:52 pm

به نام خدا
با سلام
از حسن نظر و دلسوزی دوستان عزیز متشکرم
با عرض پوزش از دوستان عزیز مرا می بخشید
لطفا دوستان ذکر کنند که برای هر ساعت وقت گذاشتن برای تدريس چقدر ... دریافت می کنند
عزیزان اصل ماجرا این است بعد سالها فاصله از ریاضی چیزی بیاد نمانده و توانایی ریاضی زایل شده است
من هیچ گاه در دوران تحصیل نیز از ریاضی ترسان یا دور نبوده ارتباطم نزدیک بوده است
در حال حاضر هم غرض راه افتادن و روشن شدن تنور ذهن است که طبیعی است که کسی به عنوان اموزگار را می طلبد

با تشکر

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: شهرکرد
سپاس‌های ارسالی: 4214 بار
سپاس‌های دریافتی: 8330 بار

پست توسط FREE MAN » سه شنبه 19 شهریور 1387, 4:57 pm

شما کتابهاي دبيرستان رو با حل المسايل اونها تهيه بکنيد و با توجه به اينکه ميگيد خيلي با رياضيات مشکل نداريد شروع کنيد به خوندن کتابها وحل تمرينهاي اونها و اگر در حل يک تمرين مشکل پيدا کرديد از حل المسايل کمک بگيريد در صورتي که باز هم مشکل داشتيد اون رو اينجا مطرح کنيد تا کمکتون کنيم . ضمنا کتابهاي کوچک رياضي چاپ انتشارات مدرسه ميتونن بهتون خيلي کمک کنن .
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان
[FONT=Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma][HIGHLIGHT=#fef8e0]انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در   

ارسال پست

بازگشت به “کنکور و دانشگاه”